Şişme Havuz, çeşitli yaş grupları için özel olarak tasarlanan ve her çeşidi farklı özelliklere sahip ürünlerden biri olarak ön plana çıkar. Çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirerek keyif almalarına yardımcı olan şişme havuzlar, birbirinden farklı çeşitte üretildiği için çocuğunuza en uygun boyutta ve özellikte olanı tercih edebilmeniz mümkündür.

Şişme havuzların her yerde kullanılabiliyor olması önemli bir özelliktir. Yaz günleri için kullanılabildiği gibi aynı zamanda diğer mevsimlerde de rahatça kullanabilirsiniz. Banyolarınızda, salonlarınızda ya da çeşitli mekânlarda kullanarak çocuklarınızı su ile buluşturabilirsiniz. Şişirdikten sonra tekrar içindeki havayı boşalttıktan sonra istediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Taşınabilme ve yer kaplamama özelliği sayesinde evinizde ya da arabanızda çok fazla alanı meşgul etmeden kullabilirsiniz.

Şişme Havuz Çeşitleri

Şişme havuzlar, ilk olarak yaş gruplarına göre çeşitlere ayrılır. Çeşitli yaş grupları için şişme havuzlar bulunur. Bebekleriniz için tercih edebileceğiniz şişme havuzlar vardır. Bu havuzların etrafında çizgi film karakteri olması bebeklerinizin şişme havuzu sevmelerine yardımcı olur. Hortumla kolay şekilde doldurulabilir özelliğe sahip olan şişme havuzu balkonda, bahçede, terasta ya da dilediğiniz her mekânda kullanabilirsiniz.

0-3 yaş grubunda olan çocuklar için de şişme havuzlar vardır. Bu şişme havuzların boyutları yaşlara göre farklılık gösterebiliyor. Daha küçük olan çocuklar için uygun olan şişme havuzların çapı ve yüksekliği daha az olur. Ancak yaş grubu arttıkça şişme havuzların çapı ve yüksekliği de aynı doğrultuda artırış gösterir.

Diğer şişme havuz çeşitlerinden biri boğumlu havuzlardır. Bu şişme havuzların kenarları boğumlu olarak tasarlanır. Havuzu şişirdiğinizde kenarları boğum şeklini alır ve çocuğunuzun kenarlara tutunmasına yardımcı olur. Boğumlu havuzlara benzer diğer bir çeşit ise taban kısımlarının şişebilme özelliği olan ürünlerdir. Havuzu şişirdiğinizde boğumlu ya da boğumsuz kenarlarının şişmesinin yanında aynı zamanda tabanı da şişer. Havuzların tabanı şişmesi çocuklarınızın suyun içinde daha rahat hareket etmelerine yardımcı olur. Sert zeminlerde kullandığınız takdirde sertliği yumuşatır ve çocuklarınızın suyun dibine daha rahat basmalarını sağlar. Dolayısıyla çocuğunuz şişme havuzun içinde daha rahat ve eğlenceli vakit geçirebilir.

Daire şeklinde havuzların yanında kare şeklinde şişme havuzlar da vardır. Daire havuzlara alternatif olan bu ürünler çocuklar için ektsra seçenek olarak ön plana çıkar. Kare şeklinde olan şişme havuzların haricinde tenteli şişme havuzlar da vardır. Tenteli şişme havuzların en büyük faydalarından biri çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyabilir özellikte olmasıdır. Tenteli havuzlar sayesinde çocuklarınız güneşli havalarda bile tentenin koruması sayesinde uzun vakitler geçirebilir. 

Şişme Havuz Sayesinde Çocuğunuzu Su ile Tanıştırın

Şişme havuzların çocuklar üzerinde önemli faydaları bulunur. Özellikle gelişme çağında olan çocuklarınızı suya alıştırmak için kullanabileceğiniz faydalı ürünlerden biridir. Bazı çocuklar sudan korkarlar ve dolayısıyla ne havuza giderler ne de denize. Şişme havuz sayesinde çocuklarınızı suya alıştırabilir ve korkularını yenmelerine yardımcı olabilirsiniz. 

Şişme havuzların diğer faydalarından biri çocuğunuza suyu sevdirmeye yardımcı olmasıdır. Bazı çocuklar banyo sırasında bile sudan uzak durmak isterler. Eğlenceli desenlere ve tasarımlara sahip şişme havuzlar ile çocuklarınıza suyu sevdirebilir ve eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızı ileride havuza ya da denize bile götürebilirsiniz.

Şişme Havuz Fiyatları

Şişme havuz fiyatları ürünlerin boyutuna ve şekline göre değişiklikler gösterebilir. Sade tasarımı olan ve küçük boyuta sahip şişme havuzlar daha düşük seviyelerde olurken, tenteli, şişme tabanlı ve pencereli şişme havuzlar ise daha yüksek olabilir. Şişme havuzların çocukların yaş gruplarına göre çeşitlilik göstermesi de fiyatlar üzerinde değişkenlik göstermesine neden olan unsurlardan biridir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Şişme Havuz Fiyatları

204 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bestway
  2. intex
  3. Altis
  4. Bermuda
  5. Jilong
  6. Bestaway
  7. Cosfer
  8. Direkstoktan
  9. Fonnava
  10. GadaHome
  11. Predatorfun
  12. Big Mouth
  13. Fisher-Price
  14. L.O.L
  15. Lifefit
  16. Vardem
  17. Yukka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/1300149
Başa dön