Bisiklet Çantası

Sepet, bagaj çantası, heybe ve telefonluk gibi çeşitleri bulunan bisiklet çantaları, eşyaların güvenli ve pratik bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Bisiklet çantaları, farklı şekil ve boyutlarda temin edilebilir. Metal, kevlar, kauçuk, kumaş ve poliüretan gibi malzemelerden imal edilen ürünler, mobil depolama alanlarınızı artırarak daha çok sayıda eşyayı yanınızda taşıyabilmenizi kolaylaştırır.

Farklı Kullanım İhtiyaçlarına Uygun Bisiklet Çantaları

Oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulan bisiklet çantaları, kullanım stiline ve ihtiyacına göre seçilebilir. Bisiklet gidonuna veya ön çatal bağlantı noktasına monte edilebilen sepetler, şehir bisikletlerinin olmazsa olmazıdır. Portatif formda tasarlanan sepetler, herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymadan da kullanılabilir. Gazete, ekmek, sebze, meyve ve şarküteri malzemeleri gibi günlük alışveriş ürünleri sepet içerisine rahatlıkla taşınabilir. Daha ağır ve geniş hacimli yükler için ise bisikletin arka selesine geniş çantalar ya da taşıma sepetleri eklenebilir.

Bagaj çantası olarak da bilinen tek taraflı bisiklet çanta modelleri; cep telefonu, fotoğraf makinesi, gözlük, anahtarlık ve ufak atıştırmalıkların saklanabilmesi için ekstra alan açar. İzolasyon malzemeleri ile çevrelenen ürünler, çanta içinde muhafaza edilen eşyaların çevresel etkenlere ve darbelere karşı korunmasını mümkün kılar. Kayış desteği ile kadro demiri üzerine bağlanabilen Z konsol çanta çeşitleri, sürüş esnasında dâhi çanta içindeki eşyalara güvenle erişebilmenizi sağlar. Ayrıca çanta üstüne konumlandırılan şeffaf telefon kılıfı sayesinde akıllı cep telefonunuzun navigasyon özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Uzun Tur Deneyimini Mükemmelleştiren Çanta Seçenekleri

Uzun turlar için tasarlanan heybe tipi bagaj çantaları; ön, arka veya her iki teker üzerine monte edilebilir. Yapısı gereği geniş hacimli olan tur çantaları, eşit oranlı depolama alanları sayesinde bisikletin dengesini bozmadan eşya taşıyabilmenize imkân tanır. Farklı odacıklara sahip olan çantalar, kullanım önceliğine göre ayrılan eşyaların kolayca organize edilebilmesini kolaylaştırır. Örneğin; bisiklet sürerken kıyafet taşımak için ön panelleri kullanabilirsiniz. Yiyecek, uyku tulumu, çadır ve bisiklet ekipmanları gibi parçaları da arka panel üzerinde depolayabilirsiniz.

Heybe tipi geniş çantalar, genellikle bisiklet gövdesine bağlanan demir çantalıklara monte edilir. Metal çerçeve şeklinde tasarlanan dayanıklı çantalıklar hem yükün ağırlığını başarıyla taşır hem de heybenin tellere girmesini engeller. Ayrıca tur çantaları, su geçirmez özelliğe sahip olabilir ya da yağış durumunda üzerlerine yağmurluk gibi oturan dış kapaklarla donatılabilir. Heybe tipi tur çantaları dayanıklı yapıları sayesinde dış alan aktiviteleri için idealdir. Güçlendirilmiş dikişlerle gelen tur çanta modelleri; sağlam kablo bağlantıları, kayış gergiler ve rondelalar (metal bağlantı elemanları) üzerinden tulum, çadır ve bisiklet pompası gibi eşyaların çanta üzerine bağlanabilmesine de yardımcı olur.

Pratik ve İşlevsel Depolama Çözümleri

Askılı çanta çeşitleri, kullanışlı depolama alanları ile çok sayıda eşyayı güvenli bir şekilde depolar. Çanta içine özel olarak eklenen bölmeler; elektronik aletlerin, yiyeceklerin, konservelerin ve giysilerin birbirine temas etmeden aynı çanta içinde muhafaza edilebilmesini sağlar. Çanta üzerindeki fermuarlı cepler, bozuk para ve bilet tarzı ufak eşyaları saklamak için fazladan yer açar.

Sepet, heybe çanta ve konsol çanta çeşitlerinin yanı sıra sele altına, gidon üzerine veya kadro çaprazına bağlanabilen ufak boyutlu çanta modelleri de mevcuttur. Geniş hacimli sele altı çantaları, bisiklet tamiri için gerekli olan yama, iç lastik, sibop, yapıştırıcı, tornavida ve anahtar gibi ekipmanların her daim bisiklet üzerinde taşınabilmesine olanak tanır. Siz de bisikletinize ve kulanım tarzınıza en uygun bisiklet çantaları içinden seçiminizi yapabilir, iki teker üzerinde keyifle ve güvenle seyahat edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bisiklet Çantası Fiyatları

3820 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 3820 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/27064236/60004740