Anne, Bebek ve Oyuncak kategorisi altında çocuk scooter modelleri birbirinden farklı özellikleri ve zengin renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Oldukça geniş bir yaş aralığına hitap eden ürünler 1 yaştan itibaren 12 yaşa kadar güvenle kullanılabiliyor. Ürünlerin ortalama 20 kg ile 50 kg arasında taşıma kapasitesi bulunuyor. Sağlam iç aksam ve gövde yapıları sayesinde konforlu ve keyifli bir sürüş için tercih ediliyor.

Kız ve erkek çocuklar için farklı modellerde satışa sunulan ürünler tasarımlarında kullanılan lisanslı, orijinal çizgi film karakterleri veya film kahramanları ile daha da ilgi çekici hale geliyor. Kızlar için pembe, mor, sarı ve turuncu renk ağırlıklı üretilen scooterlar erkekler için kırmızı, mavi ve siyah olarak raflarda yer alıyor.

Çocuk Scooter Çeşitleri

Bebek ve çocukların her mevsimde hem kapalı hem de açık mekanlarda rahatlıkla kullanabileceği ürünler kas ve iskelet yapısının gelişimi konusunda da destek sağlıyor. Ürünler, keyif amaçlı kullanılabildiği gibi vücuda direnç ve esneklik sağlaması için sportif bir faaliyet olarak da tercih ediliyor. Belli bir yaşa kadar scooterların ebeveyn gözetiminde kullanılması tavsiye ediliyor.

Katlanarak paketlenen ürünler taşırken ve muhafaza ederken yer kaplamıyor. Kurulumları çok kolay yapılıyor ve hemen kullanıma hazır hale geliyor. Silikon malzemeden üretilen tekerlekler 2, 3 veya 4 adet olarak scooterlara monte ediliyor. Hepsinde de dengeli ve güvenli bir kullanım amaçlanıyor. Frenli çocuk scooter çeşitleri elden ve ayaktan frenli olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Kategori altında scooter ile birlikte kullanılan ürünler de göze çarpıyor. Bunlar; güvenlik baz alınarak üretilen koruyucu dizlikler, dirsek bantları, bileklikler ve kasklardan oluşuyor. Kız ve erkek çocuklar için satışa sunulan değişik renk ve desen seçenekleri ürünlere olan ilgiyi arttırıyor. Sadece scooter kullanırken değil kaykay ve paten kullanırken de bu ürünler ihtiyaç listesinde yer alıyor.

35 numaradan başlayarak 38 ayak numarasına kadar uyumlu paten modelleri de bu bölümde kullanıcının beğenisine sunuluyor. 5 yaş ve üstü kız ve erkek çocukların kullanımı için tasarlanan patenler ayak bileğini kavrayarak yaralanma riskini azaltıyor. Konforlu bir iç dokuya sahip olan ürünler 4 tane arka arkaya sıralanmış tekerlek ile ileri seviye sürüşler için öneriliyor. Patenlerin arkasında durmayı sağlayan freni bulunuyor.

Çocuk Scooter Modelleri

Önünde sepeti veya küçük çantası bulunan modeller; kitap, kalem gibi ufak tefek ihtiyaçları taşımak için kullanılabiliyor. Gidonunda püsküller olan ışıklı scooter modelleri ise özellikle kız çocuklar tarafından tercih ediliyor. Elektrikli ürünler de eğim olmayan düz zeminlerde bile keyifli bir kullanım imkanı sağlıyor.

Elektrikli balans scooter modelleri tamamen özel bir sınıfta yer alıyor. Tasarım, herhangi bir yere tutunmadan desteksiz bir şekilde denge sağlama özelliği ile ilgi çekiyor. Üzerine çıkıldığında ekstra bir güç kullanmadan sürüşe geçiyor. 100 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesiyle 14 yaş ve üzeri kullanıcıya hitap ediyor.

Düz lastik yapısının haricinde daha kalın ve dişli lastik yapısıyla off-road kullanıma uygun olan scooter çeşitleri de kategori altında bulunuyor. Nispeten yerden yüksek olan gövdesi ile arazi koşullarına uyum sağlıyor. Kaliteli ve güçlü malzemesi ile yarı yolda bırakmıyor.

2-5 yaş çocukların kullanımı için tasarlanan mini çocuk scooter modelleri kademeli olarak çocukların kendi kendilerine scooter sürüş kabiliyetlerini arttırmayı hedefliyor. İlk etapta ebeveynlerin kontrolünü sağlamak amacıyla ürünün arka tarafında bulunan tutma kolu kullanılabiliyor. Çocuklar sürme ve durdurma becerilerini kazandıktan sonra bu kısımlar demonte edilip standart scooter moduna geçirilebiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Scooter

263 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pilsan Çocuk Scooter
  2. Barbie Çocuk Scooter
  3. Hotwheels Çocuk Scooter
  4. Clementoni Çocuk Scooter
  5. L.O.L Çocuk Scooter
  6. Dede Çocuk Scooter
  7. Transformers Çocuk Scooter
  8. My Little Pony Çocuk Scooter
  9. Disney Frozen Çocuk Scooter
  10. BabyHope Çocuk Scooter
  11. Vardem Çocuk Scooter
  12. Spider-man Çocuk Scooter
  13. Globber Çocuk Scooter
  14. Furkan Toys Çocuk Scooter
  15. Sunman Çocuk Scooter
  16. Can Oyuncak Çocuk Scooter
  17. Ben 10 Çocuk Scooter
  18. Cool Wheels Çocuk Scooter
  19. Furkan Çocuk Scooter
  20. Razor Çocuk Scooter
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Karakter / Tema A-Z
 5. Yaş Aralığı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/295869/60006533
Başa dön