Buhar Makinesi Fiyatları

Havada bulunan su buharı nemin insan sağlığı üzerine etkisi oldukça fazladır. Konu bebekler olunca bu önem kat be kat artar. Bir ortamın ideal nem oranı %40 - 50 arasında değişiklik gösterir; ancak ortamın hava durumu ve iklimine bağlı olarak bu nem oranında düşüşler olabilir. Yaşam alanında ideal nem oranını sağlayabilmek için geliştirilen buhar makineleri, bebekler için odadaki ideal nem oranını geri kazandırır. Hepsiburada farklı su haznesi kapasitesine sahip onlarca buhar makinesi ürününü bebek sağlık ürünleri kategorisinde sunar. Hem bebeğiniz hem de kendi sağlığınız için uygun fiyatlarla kaliteli buhar makinesi ürünlerinden satın alabilirsiniz. Işıklı, dekoratif öğesi olarak da kullanılabilen ya da çok daha sade buhar makinesi ürünleri bebeğinizin sağlığına fayda sağlarken, göze de hitap eder. Uygun fiyat aralıkları ve kaliteli makinelere Hepsiburada.com sayesinde ulaşmanız çok daha kolay

Buhar Makinesi Neden Önemlidir?

Bebeklerin ciltleri yumuşak ve hassastır. Bizlerin ciltlerinin etkilenmediği durumlarda bile bebeklerin hassas derilerinde kuruluk ve tahriş gözlenebilir. Üstelik bebeklerin gelişim döneminde, pek çok farklı hastalıkla mücadele edilir. Hastalık sürecinde de bebeklerin burunların tıkalı olması hem onları huysuzlaştırır hem de ihtiyacı olan oksijeni tam anlamıyla alamaz. Bu gibi durumlar için geliştirilen buhar makineleri sayesinde bebekler çok daha rahat şekilde nefes alıp verebilir. Toz ve  uçuşan kirlere ve gözle görülmeyen bakterilere karşı da havanın, etkili temizlenmesini sağlayabilir. Üstelik temizlerken de havayı nemlendiren buhar makinesi sayesinde bebeklerin tıkanık burunları açılır aynı zamanda ciltlerinde kuruluk oluşumu son bulur. Havadaki su buhar miktarını istenilen ölçülere taşıyan cihazların her biri sessiz çalışmalarıyla da memnun eder. Bebeklerini zor uyutan anne ve babaların en büyük problemi ise gürültü. Buhar makineleri de düşük desibel ile çalışır ve çalışırken hiç anlaşılmayacak şiddette çalışma sesi çıkarır.

Buhar Makinesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Buhar makineleri hassas ciltler ve bebeklerin sağlığı için özel geliştirilir. Her birinde kullanılan iç ve dış malzemelerin sağlığa olumsuz etkileri bulunmamakla birlikte, odaya verdiği nemde de hiçbir koku olmaz. Bu sayede de bebekler için oldukça ideal kullanıma sahiptir. Bakteri oluşumunun yaşanmaması için malzemelerin kalitesinin yanında cihazın rutin temizliği de çok önemlidir. Belirli aralıklarla, buhar makinesinin temizlenmesi şarttır. Cihazların kullanma kılavuzlarında belirtilen yönergelere uyarak temizlenen cihazlar uzun seneler tüketiciye sıkıntı çıkarmadan sorunsuz çalışır. Cihazın bulunduğu ortama verdiği nem, su haznesine eklenen sudan ibarettir. Bu nedenle hazneye mutlaka temiz su konulmalıdır. Eğer cihazın hoş bir koku da yayması istenirse doğal aromatik kokular eklenebilir. Ayrıca ortamın nem oranını bir anda artırmaması için de kullanımını kontrol altında tutulmalıdır. Hızlı buhar üfleme seviyesi yerine cihazın daha yavaş bir modda çalışması uygundur.

Hepsiburada ile Kaliteli Buhar Makineleri

Kullanıcı dostu onlarca buhar makinesinin doğru adresi Hepsiburada.com bebek sağlığı ürünleri kategorisi ihtiyaçlara yönelik kaliteli cihazları sizlere sunar. Her bir ürün teknik detayları ve dış görünümüne dair farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarıyla sergilenir. Bu sayede içinize sinerek alışveriş yapabilir ve bebeğiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Her bir cihaz malzeme ve teknolojik altyapı kalitesi bakımından tüketicilerin memnun eder. Seçiminizde fiyat aralığının yanında almak istediğiniz buhar makinesinin etki alanını ölçmeniz gerekir. Makinenin çalışacağı alan büyüdükçe üfleme kapasitesi ve haznesinin artmasına dikkat edilmelidir. Narin bebek ciltleri için buhar makinesi ürünlerinin faydaları oldukça çoktur; ancak kullanım miktarının doktora danışılmasında yarar vardır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Buhar Makinesi Fiyatları

85 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Chicco
  2. Weewell
  3. Motorola
  4. Loobex
  5. Yukka
  6. Beurer
  7. Deerma
  8. HavvacA
  9. Goldmaster
  10. Vicks
  11. King
  12. Medisana
  13. Alf
  14. Arnica
  15. Arzum
  16. Doctor Bebe
  17. Emsan
  18. Fakir
  19. Feel Life
  20. Greon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/80383015/301160/303171
Başa dön