Çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirerek zevkle oynayacağı bir oyuncak arayışındaysanız, et bebekleri tercih edebilirsiniz. Farklı özellikteki onlarca et bebek alternatifi arasından çocuğunuzun yaşına en uygun et bebeği seçerek ona oynamaktan zevk alacağı bir oyuncak hediye edebilirsiniz. Her kız çocuğunun hayalini süsleyen et bebeklerin, konuşan, şarkı söyleyen, yürüyen çeşitlerinin yanı sıra altını ıslatan, hastalanan ya da gerçek mimiklere sahip olan gibi onlarca farklı çeşidini inceleyebilirsiniz. 0-3 yaştan başlayan, 3-6 yaş ve üstüne kadar uzanarak farklı yaş gruplarına hitap eden et bebek modelleri ile çocuğunuzun yaşına en uygun olanı seçerek onun için iyi bir oyuncak tercihi yapabilirsiniz.

Et Bebek

Kız çocuklarının çok sevdiği oyuncakların başında gelen et bebekler, sahip olduğu farklı özellikler ile çocuğunuzun oynarken öğrenmesine katkıda bulunuyor. Türkçe konuşan et bebekleri tercih ederek, konuşmasının gelişmesini istediğiniz çocuğunuz için oldukça eğitici bir oyuncak seçimi yapabilirsiniz. Tatile giderken, güneşe çıkardığınızda kızarıp bronzlaşan bebekleri seçebilir, çocuğunuza tatil için oldukça iyi bir oyun arkadaşı hediye edebilirsiniz. Çocuğunuza ayrıca, etkileşimli bebekler (karnına dokunduğunda ya da oyuncağını verdiğinde gülen) ile farklı kıyafetleri olan ve bu kıyafetleri değiştirilebilen et bebekler satın alabilirsiniz. Çocuğunuz, bebeğinizin kıyafetlerini değiştirirken hem el becerilerini geliştirir, hem de hangi kıyafetin nereye giyileceğini daha net bir şekilde kavrayabilir.

Et Bebek Fiyatları

Çocuğunuz, bebeğiyle oynarken ondan yeni kelimeler öğrenebilir. Emeklemeye başlayan bebeğinize, onunla birlikte emekleyecek bir bebek alabilirsiniz. İlk adımlarını atmaya başlayan bebeğiniz için ise onun yürüme sürecini hızlandırabilecek, bir yürüyen bebek satın alabilirsiniz. Doktorluğa ilgi duyan ve doktorculuk oynamayı çok seven çocuğunuz için alabileceğiniz en iyi bebek ise hastalanan, ateşi çıkan bebek modelleridir. Doktor olmak isteyen çocuğunuz için hasta olabilme özelliği taşıyan bebeklerin yanı sıra doktor olan, tıpkı bir doktor gibi beyaz önlük giyen ve bir doktorda bulunan aksesuarlara sahip olan bebek modellerini de seçebilirsiniz. Doktor bebekler ayrıca doktora gitmekten hoşlanmayan çocuğunuzun doktorlara karşı olan fikrinin değişmesi için de iyi bir seçim olabilir. Çocuğunuzun öğrenirken eğleneceği et bebeklere; bebeklerin sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösteren fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Et Bebek Satın Al

Çocuğunuzun hayal dünyasının gelişimine katkıda bulunan evcilik, doktorculuk gibi oyunların vazgeçilmez oyuncakları olan et bebekler, özellikle her kız çocuğunun oynamaktan büyük keyif alacağı oyuncakların başında yer alır. Çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimine katkıda bulunurken hayal dünyasını geliştirecek bebek çeşitleri arasında bir seçim yaparken çocuğunuzun yaşını, oynamaktan hoşlandığı oyunları, yapmaktan hoşlandıklarını ve hoşlanmadıklarını göz önüne alarak bebek seçimi yapabilirsiniz.

Çocuğunuz, oyuncak bebeğini rol model alarak yapmayı sevmediği ya da reddettiği şeyleri bebeği yapıyor diye yapabilir. Örneğin diş fırçalamaktan hoşlanmayan çocuğunuz için diş fırçalama özelliğine sahip olan bir oyuncak bebek alabilirsiniz. Yemek yemeyi sevmeyen çocuğunuz için süt içen mama yeme özelliğine sahip olan bebek çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Fiziksel özelliklerinden memnun olmayan çocuğunuz için de sevmediği fiziksel özelliklere sahip bebekler satın alarak onun beğenmediği özelliklerini sevmesine yardımcı olabilirsiniz. Örneğin çillerini sevmeyen çocuğunuza sevimli bir çilli bebek alabilirsiniz. Çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren dua öğrenmesini istiyorsanız, ona dua eden, çeşitli sureleri okuyan ve ilahi söyleyebilen bir oyuncak bebek hediye edebilirsiniz. Çocuğunuz şimdiden bir takımın taraftarıysa, ona sevdiği takımın renklerini taşıyan taraftar et bebekler armağan edebilirsiniz. Çocuğunuz için en uygun bebeği seçerek, onun duygusal gelişimine ve karakterine olumlu yönde katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyuncak Et Bebekler

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184/60006479