Çocukların spor aktivitesinde bulunmasını sağlayan, renkli tasarımları ile dikkat çeken çocuk patenleri, eğlenceli bir egzersiz sağlıyor. Birçok markanın farklı tasarımlarından oluşan patenler, çocukların sevdiği karakterlerin çizimlerini üzerinde taşıyor. Güvenli tasarımlar, kaliteli malzeme kullanılarak üretiliyor. Kaliteli ve güvenli kullanım için sürüş sırasında kullanılabilecek aksesuarları beraberinde sunan takımlara da yer veriliyor. Sağlamlığı ile uzun süre çocuğunuzun eğlencesine ortak oluyor. Mondo, Vardem, Frozen gibi kaliteli birçok markanın patenlerini inceleyebilir; çocuklarınızın seveceği tercihler yapabilirsiniz.

Çocuk patenleri, 2 yaş ve üzeri tüm kız ve erkek çocuklarının beğenisine sunuluyor. 2 ve 4 yaş arası çocuklar için genellikle patenin bir tekinin ikisi sağda, ikisi solda olmak üzere dört tekerlekli tasarlanması tercih ediliyor. Bu tasarım, dengede durmayı kolaylaştırdığı için küçük çocuklarda sıklıkla kullanılıyor. Durmayı sağlayan güvenlik kilidi, ön bölümde yer alıyor. Daha büyük çocuklar için ise iki ve üç tekerlekli modeller seçiliyor.

Daha büyükler için tasarlanan ürünlerde ise tekerlekler, genellikle patenin altında tek sıra olarak diziliyor. Bu tip patenlerin güvenlik kilidi, arka bölümde bulunuyor. Her paten, genellikle kendi özel kılıfında gönderiliyor. Pateni kullandıktan sonra çantasına koyabiliyorsunuz. Ayrıca, taşıma kolaylığı da sağladığı için her tatilde, gezide, piknikte yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Patenler, ayağa giyildikten sonra üzerlerinde yer alan kapamaları kolayca kilitleniyor. Bazı modellerde ayrıca bağcıklar da bulunuyor. Farklı kapama çeşitlerini inceleyerek uygun bulduklarınızı değerlendirebilirsiniz.

Paten kullanımında güvenlik önemli bir yer tutuyor. Bu sebeple bazı patenler, set hâlinde sunuluyor. İkili paketlerin içinde paten ve dizlikten ya da, paten ve kasktan oluşan değişik kombinasyonlar şeklinde takımlar sunuluyor. Üçlü paketlerde ise paten, kask, dizlik üçlüsüne yer veriliyor. Dizlikler, çocukların dizlerine kolayca giydiriliyor ve sert dış bölüm sayesinde küçük kazalarda çocukların dizlerinin yara almasını önlüyor. Kasklar da aynı şekilde çocuğunuzun başına kolayca yerleşerek başın korunmasını sağlıyor.

Çocuk Pateni Fiyatları

Çocuk pateni fiyatları, markaların tasarımlarına, tasarımlarında kullandıkları malzemelere göre farklılık gösteriyor. Ayrıca, ürünlerin tekli ya da set hâlinde olup olmadıkları da fiyatların farklılaşmasına neden oluyor. Fiyat bazlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız filtreleme seçeneklerinden aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun çocuk paten modellerini bulabileceğiniz ürünler arasında filtreleme seçeneklerini kullanarak bütçenize uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Çocuk pateni modelleri, çocukların oyun oynama, eğlenme ve arkadaşları ile birlikte zaman harcadığı aktivitelerini daha da hoşça geçirmesini sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Çocuk patenleri, çocukların renkli dünyasına katkı sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Çocukların sevdikleri karakterlerden Barbie, Bugs Bunny, Cars, Frozen, Hello Kitty, Looney Tunes gibi birçok kahramanın temasına uygun olarak tasarlanıyor. Sevimli kahramanlar, bazı patenlere sadece renklerini veriyor; bazı patenlerde de çıkartmaları ile yer alıyor. Patenler, genellikle iki ve daha fazla renk birleşimlerinden oluşuyor. Pastel tonların ön plana çıktığı tasarımlar görülürken mor, pembe, mavi, kırmızı, lacivert, pembe, yeşil, siyah ve beyaz da sıklıkla kullanılan renkler arasında yer alıyor. Çocuklar, paten kullanmasını öğrenirken dengede kalmayı, egzersiz yapmayı, oyunu kurallarına göre oynamayı öğreniyor. Çocukların hareket etme alışkanlığı kazanmasını da sağlayan patenler, uzun süre kullanımda bacak kaslarını geliştiriyor.

Çocuklarınızın eğlenerek spor yapmasını desteklemek için kaliteli markaların birçok ürününü inceleyebilir; çocuklarınıza seveceği hediyeler seçebilirsiniz. Çocuklarınızın arkadaşlarına ya da sevdiğiniz çocuklara hediye edebilir; onların da hareket alışkanlığı kazanarak bunu hayat boyu devam ettirmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Rengarenk modeller arasından aradığınız ürünü kolayca bulabilmek için filtreleme seçeneklerini kullanarak kolayca seçiminizi yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Patenleri

63 ürün var
  1. Markalar A-Z
    1. Hotwheels
    2. Disney Frozen
    3. Vardem
    4. Niloya
    5. Furkan Toys
    6. Sunman
    7. Can Oyuncak
    8. Furkan
    9. Excalibur
    10. Pasifik
    11. Kartoy
    12. Mondo
    13. Rising Sports
    14. Xslide
    15. Altis
    16. Engin Oyuncak
    17. Epkim
    18. Mondo Sports
    19. Warner Bros
    20. Bircan
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Karakter / Tema A-Z
  5. Yaş Aralığı
  6. Fırsat Ürünleri
  7. Renk
  8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/295869/80138060
Başa dön