Bebek battaniyesi modelleri miniklerin rahat etmesi göz önüne alınarak üretiliyor. Günlük rutin uyku sırasında ya da açık alanda koruma amaçlı olarak kullanılan battaniyeler farklı özelliklerden besleniyor. Ürünlerin boyutları, fonksiyonellikleri, desen ve renkleri, dokuları, dokuma stilleri birbirinden farklı olabiliyor. Çok amaçlı bebek battaniyesi çeşitlerinden standart modellere, mevsimlik battaniyelerden takım ve set halinde satışa sunulanlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Kalite, dayanıklılık, stil, marka gibi belirleyenlere göre bebek battaniyesi fiyatları farklılaşabiliyor. Bu noktada gereklilikleri belirleyerek bebeğinizin konforu ve sizin huzurunuz açısından en ideal olan ürünü tercih etmeye önem verin.

Bebek Battaniyesi Çeşitleri

Gelişen modern teknolojinin, etkisini bebek tekstil ürünlerinde gösterdiğini söylemek mümkün. Bebek ve çocuk battaniyeleri küçükleri hem çevresel etkilere karşı koruyor hem de rahat bir uyuma ve dinleme deneyimi sunuyor. Müslin bezi çeşitleri, ağız mendilli setler, kışlık bebek battaniyeleri, ince ya da orta kalınlıkta olanlar, anti alerjenik yenidoğan battaniyeleri, ekstra yumuşak dokulular da dahil geniş bir ürün listesi bulunuyor. Doku, dokuma ve kalınlık gibi, desen ve baskı ile renk stilleri de çeşitlilik sağlıyor. Hayvan ve doğa temalı, özel şekilli, yazı baskılı, işlemeli, köşe ve kenarları süs detaylı battaniyeler en fazla ilgi çekenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ayıcık, kedi, koyun, dinozor desenli bebek battaniyelerinden özel yazılı olanlara, gökkuşağı işlemeli battaniyelerden kalpli modellemelere kadar birbirinden ilgi çekici tasarımlar sizleri bekliyor. İşlevselliği ile ön plana çıkan penye battaniye modelleri de ebeveynleri cezbediyor. Giydirilebilir bebek battaniyeleri farklı kalınlık ve uzunluk nitelikleri ile üretiliyor. Bebeğiniz için yazın tek katlı penye battaniyeleri tercih ederken serin ve soğuk dönemler için kalın ve çift katlı olanları kullanabilirsiniz.

Kaliteli Bebek Battaniyesi Özellikleri

Kaliteli materyal bileşimlerinden imal edilen tekstil ürünleri bebeklerin narin ve hassas cildine uyum sağlıyor. Pamuk ipliğinden üretilen yumuşak dokulu battaniyeler miniklerin cildini tahriş etmiyor, bu da rahat ve huzurla uyumalarına yardımcı oluyor. Yenidoğan, bebek ve çocuk sağlığına uygunluğu esas alan ürünler kanserojen etken madde içermiyor, anti alerjenik ve anti bakteriyel bir yapı sergiliyor. Doğal teknikler kullanılarak üretilen battaniyelerin doğal pamuk iplikli olanları geneli itibari ile sık yıkamaya elverişli oluyor. Bebekleri bakterilere ve virüslere karşı korumak isteyen ebeveynler böylece battaniyeleri yıpranma, eskime gibi problemleri düşünmeden diledikleri zaman yıkamaya atabiliyor. Müslin bebek battaniyeleri çok yönlü kullanım olanakları ile dikkat çekiyor. El ve ağız bezi, emzirme örtüsü, ter bezi, havlu, alt değiştirme örtüsü, güneşlik, kundak da dahil pek çok şekilde kullanılabiliyor.

Bakım ve Kullanım Önerileri

 • Satın alımdan sonraki ilk kullanımdan önce battaniyeyi mutlaka yıkamak gerekiyor. Ürün paketinde yer alan yıkama ve kurutma talimatlarına uymanın önemli olduğunu unutmayın.
 • Makinede yıkanabilen bebek battaniyelerinin hangi sıcaklık derecesinde ve ne kadar süre yıkanabileceği bilgisine uymayı ihmal etmeyin. Aksi taktirde zaman içerisinde renk ve dokularda bozulmalar meydana gelebiliyor.
 • Baskılı bebek battaniyesi çeşitlerinde baskı bölümüne ütüyü doğrudan temas ettirmemek gerekiyor. Ayrıca işlemeli ve nakışlı battaniyeleri de özel olarak yıkamak ve ütülemek gerekebiliyor.
 • Diğer çamaşırlarda olduğu gibi battaniyeleri de benzer renklerle birlikte yıkamak gerekiyor. Bebek tekstil ürünleri ile yetişkin kıyafetlerini ayrı yıkamaya özen gösterebilirsiniz.
 • Peluş bebek battaniyelerini ılık suda, düşük ısıda yıkayın. Bu ürünlerde ağartıcı kullanmayın ve kuru temizleme uygulamayın.
 • Satın alımda battaniyenin kullanım alanlarını ve bebeğin vücut özelliklerini hesaba katarak seçim yapmayı ihmal etmeyin.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Battaniyesi Modelleri

6.931 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kiparis Bebek Battaniyeleri
  2. Tuğba Kuğu Bebek Battaniyeleri
  3. Lief Home Bebek Battaniyeleri
  4. Else Halı Bebek Battaniyeleri
  5. Ponçikya Bebek Battaniyeleri
  6. İpliq Bebek Battaniyeleri
  7. Homamia Bebek Battaniyeleri
  8. Bibaby Bebek Battaniyeleri
  9. Pia Baby Bebek Battaniyeleri
  10. Başak Çocuk Giyim Bebek Battaniyeleri
  11. Caramell Bebek Battaniyeleri
  12. Yummy Baby Bebek Battaniyeleri
  13. Ae Group Bebek Battaniyeleri
  14. Feray Bebe Bebek Battaniyeleri
  15. Gulkids Bebek Battaniyeleri
  16. Mellow Bebek Battaniyeleri
  17. Poetree Kids Bebek Battaniyeleri
  18. Breeze Bebek Battaniyeleri
  19. Havuç Bebek Battaniyeleri
  20. Lumiyard Bebek Battaniyeleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kumaş Türü
 5. Ebatlar A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/301127/80381044/301192
Başa dön