Bebeklerin sağlıklı ve huzurlu uyumasına yardım eden bebek nevresim takımı seçenekleri, ebeveynlere pek çok ürün modeli sunarak seçim yapmalarını kolaylaştırıyor. Bebek sağlığıyla doğrudan ilgili olan nevresim takımı gibi bebek tekstil ürünleri, özel kumaş dokumalarıyla tasarlanıyor. Güvenle alabileceğiniz çarşaf, nevresim ve yastık kılıfı modelleri, bebeklere özgü desenlerle üretiliyor ve oda dekorasyonunuza uygun modelleri seçmenize olanak tanıyor. Dünyaya yeni gelen ya da büyümekte olan bir bebeğiniz varsa, tamamen pamuklu kumaştan üretilen yumuşak dokulu nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin huzurla uyumasını sağlayacak modelleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebek Tenine Uyumlu Nevresim Takımlarını Seçin

Bebeklerin yumuşacık olan tenleri, onlara hassas davranmayı gerektiriyor. Aynı hassasiyet, bebek nevresim takımları için de geçerli oluyor. Ünlü tekstil markalarının bebekler için tasarladığı ürünler genellikle pamuklu dokuma ile üretiliyor. Bebeğinizin ipeksi cildine uygun, tamamı kaliteli pamuk ipliğinden üretilen yumuşak dokumaları tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Hava alan, terletmeyen pamuklu dokumalar bebekler için doğru seçim oluyor. Doğal malzeme ile üretilen, sentetik boya içermeyen, bebek tenine zarar verebilecek baskılar taşımayan organik bebek nevresim takımlarını seçebilirsiniz.

Antialerjik kumaş özellikli ürünleri tercih ederseniz, bebeğinizi olası alerjilere karşı güvence altına alabilirsiniz. Kategoride sunulan bebek nevresim takımı modelleri arasında, güvenle alabileceğiniz organik ve antialerjik ürünler yer alıyor. Genellikle 2 adet yastık kılıfı, birer adet nevresim ve çarşaftan oluşan takımlar, bebekler için tasarlanan desenler ve renkler içeriyor. Bazı modellerde yastık kılıfı sayısı 4 adet olabiliyor. Estetik tasarımı, sağlıklı kumaş ve dikiş detayı ile buluşturan bebek nevresim takımlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Kategori ürün seçenekleri, yatak tiplerine uyum sağlayacak farklı nevresim ve çarşaf modelleri sunmayı başarıyor. Her yanı kapalı ya da bir yanı açık bebek yatakları için tasarlanan ürünler ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Bebeğin İlgisini Çekecek Desen ve Renklere Yönelin

Bebeğinize alacağınız nevresim takımlarının, onları eğlendirip oyalayacak desen ve renkler içermesine dikkat edebilirsiniz. Çünkü büyümekte olan ve algısı gelişen bebek, kendini mutlu hissettiği bir yatakta daha kolay uyuyor. Uyandığında da oyalanabilecek desenler ve renklerle karşılaşıyor. İlgi çekici renkler ve figürlerle tasarlanan yatak yan korumalı nevresim takımlarını tercih ederseniz, bebeğinizin uyandığında keyifle oyalandığını ve desenlerle ilgilendiğini görebilirsiniz.

Sevimli hayvancıklar, arabalar, uçaklar, tren vagonları, çiçekler, bebekler, denizci motifleri ve bebek arabaları gibi desenlerle üretilen bebek nevresim takımları, sadece bebekleri değil gören herkesi hayran bırakıyor. Maviler, sarılar, pembeler, turuncu ve kırmızılarla tasarlanan desenler, açık renk pamuklu kumaş üzerinde çok hoş duruyor. Kaplumbağa, fil, ayıcık, balık, kuş, kedi ve köpek gibi hayvan figürleri taşıyan desenler, büyüyen bebeklerin hayvanları tanımasını da sağlıyor. Deniz, güneş, ay ve doğa gibi figürler ise minik çevreciler yetiştirme yolunda iyi bir başlangıç oluyor.

Bebek Nevresim Takımı Ölçüleri

Bebek yatakları farklı formlarla tasarlandığı için nevresim takımları da değişen ölçülerle üretiliyor. Dört yanı kapalı olan bebek yatakları ile bir yanı açık olan yataklar için üretilen çarşaf boyutları aynı olmuyor. Kategoride yer alan ve ünlü markalarca tasarlanan bebek nevresim takımlarını incelerseniz, bebeğinizin yatağına uyacak ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Bebek nevresim takımları genellikle, 120 x 150 cm ya da 150 x 190 cm ebatlarındaki çarşaflardan oluşurken, nevresimler de 100 x 150 cm ebatlarında oluyor. Yastık kılıfları ise çoğunlukla 35 x 45 cm ölçülerini taşıyor.

Bebeğinizin sağlıkla uyuması ve huzurlu olması için alabileceğiniz birçok bebek nevresim takımı bulunuyor. Doğal kumaş dokuması ve ilginç desen detayı ile üretilen modellere hemen göz atabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları

1.280 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tuğba Kuğu Bebek Nevresim Takımları
  2. Homamia Bebek Nevresim Takımları
  3. Sisthree Bebek Nevresim Takımları
  4. İyi Geceler İstanbul Bebek Nevresim Takımları
  5. Dona De Miel Bebek Nevresim Takımları
  6. Kristal Bebek Nevresim Takımları
  7. Cotton Box Bebek Nevresim Takımları
  8. Çeyiz Diyarı Bebek Nevresim Takımları
  9. Karaca Home Bebek Nevresim Takımları
  10. Rahat Bebekler Bebek Nevresim Takımları
  11. Colors of Fashion Bebek Nevresim Takımları
  12. Monohome Bebek Nevresim Takımları
  13. Tombik Baby Bebek Nevresim Takımları
  14. Aqua Baby Bebek Nevresim Takımları
  15. Hobby Bebek Nevresim Takımları
  16. Komfort Home Bebek Nevresim Takımları
  17. Sarev Bebek Nevresim Takımları
  18. Funna Baby Bebek Nevresim Takımları
  19. Kidboo Bebek Nevresim Takımları
  20. Patik Bebek Nevresim Takımları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 6. Kumaş Türü
DSACategoryId/2147483639/301127/80381044/304012
Başa dön