Çeşitli modellerde üretilen uzaktan kumandalı araçlar, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine önemli düzeyde katkıda bulunur. Araba sürme isteğini tatmin etmesinin yanı sıra uzaktan kumandalı araçların eğitici yönü de vardır. Farklı fiyatlarla satışa sunulan oyuncak arabalar, yeni model ve tasarımlarıyla göz kamaştırır. Birbirinden değişik uzaktan kumandalı araç seçenekleri arasından zevkinize hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. 

Uzaktan Kumandalı Araç Modelleri

Çok sayıda oyuncak markası, uzaktan kumandalı araç üretimi gerçekleştirdiği için kişiler için seçenek sayısı oldukça fazladır. Off-road tarzı cipler, 360 derece dönebilen arabalar, traktör ve dozerler, takla atan arabalar ve polis arabaları uzaktan kumandalı araç modelleri arasında yer alır. Şarjlı uzaktan kumandalı araba modelleri, çocuklara açık havada rahat sürüş yapma olanağı sunar. Şarjlı arabalar sayesinde gittiğiniz her yerde çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Değişik hava koşullarına uyum sağlayabilen şarjlı arazi araçları, 4 tekerden yüksek çekiş sistemine sahiptir. Yüksek çekiş sistemi sayesinde kolay drift atabilirsiniz. Araçlardan engebeli zeminlerde bile yüksek performans elde edebilirsiniz. Bazı modellerde USB şarj özelliği ve araç içerisinde sürücü de yer alabilir. İsteğe göre pil ile çalışan uzaktan kumandalı araçlar da tercih edilebilir. Hız tutkusunu tatmin etmek isterseniz, spor oyuncak arabalar ideal bir seçenektir. Işıklı yarış arabaları da hız bakımından ön plana çıkan modeller arasında yer alır. Ayarlanabilen ön tekerlek hizalaması ve hafif tasarımı yarış arabalarında dikkat çeken özelliklerdendir. Çocuğunuzun ihtiyacına ve beğenisine uygun olan uzaktan kumandalı aracı bulmak için satışa sunulan model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Uzaktan Kumandalı Araç Seçimi

Uzaktan kumandalı araç seçiminde hem kendinizin hem de çocuğunuzun beğeneceği modellere yönelebilirsiniz. Seçim yaparken uzaktan kumandalı arabanın çocuğunuzu aktif bir şekilde hareketli tutacak yapıya sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. Zihinsel gelişime katkıda bulunan modelleri seçerek çocuğunuzun hız ve el koordinasyon algılarını perçinleyebilirsiniz. Pil ya da elektrikle çalışan araçları tercih edebilirsiniz.

Kumandanın üzerindeki tuşların net ve anlaşılır olması son derece önemlidir. Seçeceğiniz modelin çocuğunuzun yaşına uygun olması da gereklidir. Küçük yaştaki çocuklar için karmaşık özelliklere sahip olan modeller uygun değildir. Çocukların kullanmayı kolay bir şekilde öğrenecekleri uzaktan kumandalı araçlar seçilebilir. Kumandalı araç çocuğun eline uygun olarak alınabilir. Kumandanın rahat kullanıma sahip olması sonucunda çocukların arabaları kolay hareket ettirmesi sağlanabilir. Arabanın ufak büyüklükteki çıkabilir parçaları küçük çocuklar için tehlikeli olabilir. Bu nedenle küçük yaşlardaki çocuklara, büyük parçalardan oluşan uzaktan kumandalı araba modelleri alınmasında fayda vardır. Işıklı arabalar ve polis arabaları çocuklar için dikkat çekici özelliklere sahiptir. Değişik modeller arasından çocuğunuzun sevebileceği modeli tercih edebilirsiniz. 

Uzaktan Kumandalı Araç Fiyatları

Uzaktan kumandalı araç fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Oyuncak arabaların tasarım özellikleri ve markası fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Satın alacağınız uzaktan kumandalı araçlar, sahip oldukları fonksiyonel özelliklerine göre fiyat bakımından farklı seçeneklerde sunulur. Her türlü hava koşullarında kullanabileceğiniz araçlar kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olmaları bakımından uzun süre kullanılabilir. Park ya da sahil gibi açık ortamlara gittiğinizde şarjlı modelleri yanınızda götürebilirsiniz. 

Şarjlı araba modelleri ile pille çalışan uzaktan kumandalı arabalar arasında az da olsa fiyat farkı bulunur. Kalem pil ile çalışan arabalar kısa vadede daha ekonomiktir. Uzun süreli kullanım için şarj edilebilen modelleri tercih edebilirsiniz. Her türlü bütçeye hitap eden uzaktan kumandalı araç seçenekleri arasından beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz. İstediğiniz uzaktan kumandalı aracı Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uzaktan Kumandalı Araçlar

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 5373 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/60006677/23022180