Anne Bebek Çantası

Alışveriş listelerinin olmazsa olmazı bebek çantaları bebeğin ilk aylarında annelerin en büyük yardımcısı olarak öne çıkıyor. Bebek çantaları dışarı çıktığınızda bebeğinizin konforu için ihtiyacınız olacak bez, mama, yedek kıyafet, biberon, battaniye, önlük ve pişik kremi gibi pek çok şeyi kolaylıkla taşımanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra kendiniz için de kullanabileceğiniz kişisel malzemeleri eksiksiz taşıyabileceğiniz bebek çantaları bu yönden annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Bebek çantaları normal sırt çantalarının aksine ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri düzenli ve kolay bulunabilir şekilde muhafaza edecek şekilde tasarlanıyor. Bu nedenle genellikle ana bölme, ek cep, mamayı muhafaza edebilen özel cep ve alt değiştirme matından oluşuyor. Buna ek olarak çanta gibi birden çok bölmesi ve modele göre mama soğutucu bölme, USB şarj kablolu bölme gibi değişen fonksiyonları bulunuyor.

Bebek çantası modelleri geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek model ve özelliklerde tasarlanıyor. Modeller kullanım anında işe yarayan küçük boy pratik çantalardan seyahatlerde kullanılan çok kapsamlı büyük boy çantalara ve çanta setlerine kadar geniş bir ürün seçkisi sunuyor. Anne bebek çantası sahip olduğu birden çok bölmesinin yanında geniş iç hacmi ile de dikkat çekiyor. Kısa bir yürüyüşe çıkarken, alışverişe ya da arkadaşınıza giderken bile hep yanınızda olması bebeğin ihtiyaçlarını her an her yerde karşılayabilmek adına büyük önem taşıyor. Bazı bebek çantası modelleri, bebeğinizin bezini ortamdan izole bir şekilde değiştirmek ya da dışarıda bebeğinizi uyutmak için tercih edebileceğiniz komplike özellikler sunuyor. Böyle kapsamlı bir kullanım istiyorsanız portbebe özelliği de taşıyan bir bebek çantası seti alabilir ve uzunca bir süre rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İdeal Bebek Çantası Özellikleri

Uzun yıllar kullanabileceğiniz özelliklerde bir bebek çantası istiyorsanız çanta seçerken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle ne kadar büyüklüğe ihtiyaç duyduğunuza karar vermeniz ve seçerken ilk bu özelliğe dikkat etmeniz oldukça önemli. Sonrasında hangi modeli kullanmak istediğinizi de belirlemeniz gerekiyor. Çanta arayışında olan anne adaylarına ve annelere bol seçenek sunan bebek çantası modelleri genellikle omuz, sırt, postacı model ve portbebe seti olarak farklılık gösteriyor. İçlerinden sizin için kullanımı en kolay olanı ve beklentinizi karşılayanı seçebilirsiniz. Anne bebek sırt çantası tercih edilen en yaygın modellerden biri olarak öne çıkmayı başarıyor. Çantayı sırtınızda taşırken bebeğinizi kucağınıza alabilir ya da arabasını sürebilirsiniz. İhtiyaç halinde çantayı koyacak yer sorunu yaşamadan pratik kullanım için bebek arabasına özel satılan askı aparatından temin edebilir ve sırt çantanızı bu askıya asarak içindekileri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin altını her ortamda en steril şekilde temizlemek istiyorsanız özel alt açma minderi olup olmadığına bakabilir ve böyle bir modeli tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bazı çantalarda koku ve sıvıyı sızdırmayan özel kirli bez ve kıyafet torbaları da bulunuyor. Bu bölmeler sayesinde yanınızda kirli çamaşır torbası taşımak zorunda kalmazsınız. Çantanın bölme sayısı ve genişliğinin yanı sıra uzun yıllar kullanabileceğiniz kumaş kalitesi, fermuarının sağlamlığı ve kullanım kolaylığı sunan hafifliği de önemli özellikler olarak dikkat çekiyor. Bebek çantasını sık sık açıp kapatacağınız için fermuar sağlamlığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Bebek çantalarının sıvı geçirmez özellikte olması da her mevsim konforlu kullanabilmek açısından oldukça önemli. Tüm bunlardan sonra marka ve renk seçimi yapabilirsiniz. Onlarca markanın sunduğu bebek çantalarının renk seçenekleri arasında; altın, bej, beyaz, kahve, gri, ekru, gümüş, haki, bordo, kırmızı, lacivert, mavi, metalik, mor, pembe, sarı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil gibi renkler bulunuyor.

Bebek Çantası ile Konforlu ve Keyifli Gezintiler

En zor şartlarda bile bebeğinizin ihtiyaçlarının karşılanması bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Bebek çantaları ilk aylarında sürekli acıkan ve sürekli alt ıslatan bebeğin tüm ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı oluyor. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını giderecek çok amaçlı çantalar markanın tasarımına göre farklılık gösteriyor. Çok amaçlı kullanılan çantalar genellikle bebeğin eşyalarının konulduğu bölmeler, alt değiştirme aparatı, bebeğin uyumasını sağlayan portbebe tabanı ve el çantası gibi farklı fonksiyonları birlikte bulunduruyor. Bunun yanında kaliteli ve kullanışlı bebek çantaları her ihtiyacı taşırken tarzından da ödün vermeyi reddeden anne babalara geniş renk ve model seçeneği sunuyor. Bebek çantaları sunduğu geniş iç hacim özelliğiyle diğer çantalardan ayrılıyor. Bu özelliğiyle bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını yanınızda taşımanızı sağlıyor. Bebek çantaları diğer çantalara göre daha çok eşyayı içine aldığı için taşırken ortopedik konfor sağlamak adına özel sap detaylarıyla tasarlanıyor.

Konfor sunan diğer model olan termal bebek çantası ile yanınızda taşıdığınız gıdaların bozulma riskini ortadan kaldırabilir ve bebeğinizi güvenle besleyebilirsiniz. İkiz bebeklere özel tasarlanan bebek çantaları da iç hacmi, fonksiyonel kullanım sunan gözleri, kaliteli kumaşı ve fermuarı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Konforlu ve keyifli bir gezi için sizi her detayla mutlu ettiren bebek el çantası ile anahtar, para cüzdanı, cep telefonu ve diğer kişisel eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Özel aparatı ile bileğinizde kolayca taşıyabileceğiniz el çantaları düzen ve konfor sunuyor. Bebeğinizin rahatlığı sizin için her şeyden önemliyse yataklı bebek çantası seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Yataklı modellerde taban kısmı bebeğin konforla uyumasını sağlayacak kaliteli malzemeden üretiliyor. Yataklı çanta modelleri sürekli uykuya ihtiyacı olan bebeğinizin ilk aylarında dışarıda da rahat geçmesini sağlıyor. Bebeğiniz konforla uyurken siz keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Ortopedik Özellikler Sunan Bebek Çantaları

Ortopedik sırtlık ve yastıklı omuz askı aparatları bulunan çantalar da seçenekler arasında yer alıyor ve annelere taşıma kolaylığı sağlıyor. Ortopedik özelliklere sahip bebek eşya çantası modellerinde özel malzeme gözleri bulunuyor. Dışarıda ihtiyaç duyulabilecek bebek bezi ve krem gibi malzemeleri muhafaza eden bu modeller, çanta içinde arama zorluğu yaşatmadan eşyaların kolaylıkla bulunmasını sağlıyor. Malzeme cepleri içerisine mevsimine uygun seçilmiş battaniye, alt değiştirme örtüsü ve yedek kıyafet gibi malzemeler de konulabiliyor. Ayrıca bazı bebek bez çantası modellerinde ıslak mendil kullanımına özel aparatlı gözler ve kirli bebek bezleri için torbalar bulunuyor. Bu gözlere ıslak mendili yerleştirerek ihtiyaç halinde tek bir hareketle pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece bebeğinizin ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilirsiniz.

Bebek çantası modelleri arasında çoklu parçalar içeren bebek çantası da kullanıcıların dikkatini çekiyor ve büyük beğeni kazanıyor. Bu tür çantalar termos özellikli gıda taşıma çantası ve alt açma çantası gibi farklı parçalardan oluşuyor. Bunun yanında bebeğinizin ihtiyaçlarını gidermek adına sahip olduğunuz çantayı kendi ihtiyaçlarınıza göre de şekillendirebilirsiniz. Doğumdan sonraki ilk bir kaç aylık süreçte ihtiyaç duyacağınız göğüs pedlerinizi, olası süt akmalarına karşı yedek kıyafetlerinizi, kişisel eşyalarınızı da bu geniş hacimli çantalara ekleyebilirsiniz. Böylelikle dışarıda olduğunuz anlarda bebeğinizin ihtiyaçlarının yanında kendi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilir ve bebeğinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bebek Çantalarının Özellikleri

Farklı renk ve model alternatifleri sunarak yatak olan bebek çantası ile bebeğinizin her ortamda rahat uyumasını sağlayabilirsiniz. Bu konforu tamamlayacak bebek mama çantası ile dilediğiniz gıda ürününü güvenle taşırsınız. Bebeğin mamasını taşımayı kolaylaştıran özel tasarım çantalar ısıyı muhafaza edebilen iç malzemeyle üretiliyor. Mama taşıma çantası ortalama 3 saate kadar ısıyı muhafaza ederek süt ve mama gibi kolay bozulabilir gıdaları sıcak ya da soğuk olarak saklayabiliyor. Termal özelliğe sahip bu tür çantaların iç malzemesini korumanız gerekiyor. Bu özel iç malzemeye sahip çantaların bozulmasını engellemek için nemli bir bez yardımıyla temizlenmesi oldukça önemli. Bunun yanında mini boyutlarda tasarlanmış mini bebek çantaları ile kısa mesafeli gezintiler için bebek bezi ve biberon taşıyabilirsiniz.

Her model bebek arabasına uyum sağlayacak şekillerde tasarlanan bebek çantaları arabaların ön barına ya da tutma koluna takılabiliyor. Bunun yanında karlı ve yağmurlu havalarda su geçirmez özelliğe sahip olan çantalar büyük kolaylık sağlıyor. Çanta tasarımlarında yer alan özel S formu yükünüzün hafiflemesine yardımcı oluyor. Ayrıca çantada taşıdığınız ihtiyaç ürünleri belirli bir süre sonra ağırlık yaparak bel ve omuz bölgesinde ağrılar hissetmenize neden olabiliyor. Bu çantaları uzun süre kullanmak ise fiziksel rahatsızlıkları beraberinde getiriyor. Bu nedenle sırt model çantalar alınırken ortopedik detaylara dikkat edilmesi büyük önem taşıyor. Markaların belirli dönemlerde uyguladığı indirimli bebek çantaları ile ihtiyacınız olan çantaya cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markaların sunduğu binlerce bebek sırt çantası model ve renk seçenekleri arasından marka, fiyat, renk, model, materyal ve ürünün kullanıcılardan aldığı puana göre filtreleme yaparak en doğru çantayı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En Kaliteli Bebek Çantaları

Türkiye'nin online alışveriş öncüsü Hepsiburada, birbirinden kaliteli bebek çantası seti alternatiflerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ayrıca Hepsiburada.com, bebek doğum çantası ve diğer ürünlerde sık tercih edilen online platformlar arasında yer alıyor. Bebek ilk doğduğunda hastane çıkışı olarak kullanılan doğum çantaları bir süre sonra sürekli anne ve bebeğin yanında olan ayrılmaz bir parça haline geliyor. Annelerin ayrılmaz parçası haline gelen bebek çantaları için markalar sunduğu cazip fiyat aralıklarıyla büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor ve kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bunun yanında bazı markaların ürün özelinde sunduğu indirim ve kampanya dönemlerinde ihtiyacınız olan çanta modelini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Cazip fiyatlarla satın alacağınız bebek çantası seçimlerinde önceliği daima işlevsel özelliklere verebilirsiniz.

Bebeğiniz büyüdükçe ihtiyaçları azalacağından bir süre sonra çanta taşımayı bırakabilir ve 1 yaşından itibaren çocuğunuzun taşıyabileceği minik malzemeleri çantasına ekleyerek çanta taşıma sorumluluğunu çocuğunuza verebilirsiniz. Çocuklara özel tasarlanan bu çantalar hakiki deri ve polyesterden üretilmiş çanta modelleri bej, beyaz, bordo, gri, kırmızı, lacivert, mavi, sarı, siyah ve yeşil gibi renklerden oluşuyor. Tekstil ve deri bebek çantası seçenekleri her zevkten kullanıcının beğenisini kazanıyor. Bebek taşıma çantaları da bakım çantası arayışında olan anneler ve babalar için güzel bir alternatif. Bu çantalar bebeğin ihtiyaçlarına ek araba kullanamayacağınız alanlarda bebeği de konforla taşımanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında bebekler için taşıma çantaları her bütçeye hitap eden seçenekler sunuyor. Satın aldığınız çantayı uzun yıllar kullanmak için malzemenin kalitesine, leke tutmayan kumaş detayına ve su geçirmeyen dokusuna dikkat ederek satın almanız gerekiyor. Bebek çantalarının sağlığa zararlı kimyasal madde içermemesi de önemli. Tüm bu özelliklere dikkat edilerek satın aldığınız çantayı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bebek Çantası Modelleri ve Fiyatları

Seyahat esnasında bebeğinizin rahatlığından ödün vermemeniz oldukça önemli. Bu nedenle keyifli bir yolculuk geçirebilmeniz için bebek çantalarını en büyük yardımcınız haline getirmeli ve yanınızdan asla ayırmamalısınız. Bebek sırt çantası modelleri omuz, postacı, portbebe çanta seti ve sırt çantası gibi modeller sunuyor. bebek çantaları günlük kullanımın yanı sıra özel günlerde de kullanılabilecek şık modellere kadar pek çok alternatifle kullanıcılardan tam not alıyor. Ayrıca katlanabilir bebek çantası modeli, zengin renk ve desen alternatifleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Katlanabilir özelliğe sahip çantalar uzun seyahatlerde büyük kolaylık sunuyor. Katlanabilir özellikli çanta bebeğin konforla uyuyacağı yatağa dönüşebiliyor. Bunun yanında bebek çantası fiyatları da çantanın markasına, hacmine, kumaş kalitesine, göz sayısına, işlevlerine ve diğer birçok özelliğe göre değişiklik gösteriyor.

Bebek çantası üreten çok sayıda marka her bütçeye ve her ihtiyaca özel çözümler sunmaya özen gösteriyor. Markalar aynı zamanda bakım çantası ve bebek çanta seti seçeneklerinde de kullanıcılara bütçe dostu bebek çantaları sunuyor. Çanta setleri; el ve omuz için ayrı çanta, fermuarlı cüzdan, biberon çantası, fermuarlı bebek bezi kabı, alt değiştirme minderi, bebek arabası kayışları gibi ürünleri içeriyor. En çok tercih edilen modellerden olan bebek arabası çantası seyahatleriniz esnasında konforunuzu sağlıyor. Bunun yanı sıra bebek arabasına takılabilen çantalar keyifli bir yolculuk geçirmeniz için ihtiyacınız olacak her şeyi içine alıyor. Bebek çantası takımı modellerinde USB şarj girişi, gözlük askısı, notebook gözü, kartlık gözü gibi fonksiyonel özellikler de bulunuyor. Bu özelliklere sahip olan yeni doğan bebek çantası seçenekleri de farklı fiyat aralıklarıyla dikkat çekiyor.

Bebek çantası hangi özelliklere sahip olmalı?

Dışarı çıktığınızda bebeğinizin konforu için ihtiyacınız olacak bez, mama, yedek kıyafet, biberon, battaniye, önlük ve pişik kremi gibi pek çok şeyi kolaylıkla taşımanızı sağlayan bebek çantalarının geniş iç hacme, her türlü hava koşulunda kullanım sunan su geçirmez dış yüzeye, leke tutmayan kumaşa, kolay ve konforlu taşıma sunan çanta tasarımına ve sağlam fermuarlara sahip olması gerekiyor.

Bebek çantasında neler olmalı?

Dışarıdayken de bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak oldukça önemli. Bu bakımdan bebeğinizin gelişimine göre ihtiyaç duyacağı yedek kıyafet, battaniye, çorap, iç çamaşırı ya da bez, kirli torbası, atıştırmalık, su, mama, pişik kremi, ilk yardım malzemeleri, ıslak mendil gibi malzemeler bebek çantasında mutlaka olmalıdır. Ayrıca mama ve yoğurt  gibi kolaylıkla bozulabilecek gıdaları muhafaza eden özel bir bölme de bulunmalıdır.

Bebek çantası nasıl temizlenir?

Özel bölmelere sahip olan bebek çantaları çamaşır makinesinde yıkanmamalı. Bunun yerine nemli ve yumuşak dokulu bir bez yardımıyla düzenli aralıklarla silebilir ve ardından havadar bir yerde kurumaya bırakabilirsiniz. Silme işlemini kimyasal madde kullanmadan yapmanız bebeğinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bunun yerine çok derin lekeler için sirkeli suyu tercih edebilirsiniz. Bir miktar suya eklediğiniz sirke ile çantadaki lekeleri derinlemesine temizleyebilir ve hijyen sağlayabilirsiniz.

Bebek çantasının boyutu nasıl olmalı?

İdeal bir bebek çantasının dışarı çıktığınızda bebeğiniz ve sizin için gerekli olan tüm eşyaları kolaylıkla sığdırdığınız büyüklükte olması gerekiyor. Bebek çantası satın alırken yanınızda neler taşıyabileceğinizi gözden geçirmeli ve ürün boyutu seçimini buna göre yapmalısınız.

Bebek çantası hangi renk olmalı?

Bebek çantası annelerin sürekli yanında taşıdığı aksesuarlardan biri olarak öne çıkıyor. Bu nedenle üretici markalar bebek çantalarını her zevke hitap eden modellerde üretiyor. Bebek çantaları genel olarak altın, bej, beyaz, kahve, gri, ekru, gümüş, haki, bordo, kırmızı, lacivert, mavi, metalik, mor, pembe, sarı, siyah, turkuaz, turuncu ve yeşil gibi renk seçenekleri sunuyor. Bu renkler arasında kıyafetlerinize en çok uyum sağlayan bebek çantasını seçebilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Bakım Çantası Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Love Home
RealHomes
MDSJ
Weichuang
Dimute Shop
Wish
OEM
Chensufang
Suihan Tribe
XINGYU
U.S.F
YC1
BCD
Cici Bears
Huangbin002
Stylo
Babysi
Maman Cheng
Hamur
Junjue
Avantajlı Fırsatlar
Yurt Dışından Ürünler
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?