Özellikle annelerin, kısa ya da uzun seyahatlerde, bebeği için pek çok eşyaya ihtiyaçları oluyor. Tüm bu eşyaları bir araya toplamak, lazım olduğunda kısa sürede ve pratik bir şekilde ulaşmak, tüm ebeveynler için önem teşkil ediyor. Okiedog Bebek Bakım Çantası, minik bebeği olan anne ve babaların bu sıkıntılarını azaltmak için üretiliyor.

Hemen hemen her bebek bakım çantası birçok bölmeden oluşuyor. Okiedog bakım çantasını diğerlerinden ayıran özelliklerden biri; bebeğin dışarıda nelere ihtiyacı olabileceği düşünülerek, ihtiyaç listesine göre bölmelerin tasarlanması oluyor. Çantalarda, genelinde ilk olarak, geniş hacimli büyük bir göz bulunuyor. Bu gözün astar kısmı; açık renkli kumaş ile kaplandığından, aranılan her eşya kolaylıkla seçilip, bulunabiliyor. Bakım çantasında bulunan biberon bölmesi ise biberonların kırılmaması için özel tasarım koruyucu malzemeden üretiliyor. Bu malzeme, aynı zamanda ısıyı uzun süre muhafaza edebiliyor. Uzun yapısına uygun olarak tasarlanan bölmeye, biberon kolaylıkla sığabiliyor ve pratik bir şekilde ebeveyn bölmeden çıkartabiliyor.

Okiedog anne bebek bakım çantası fonksiyonel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekerken, çeşitli renkleri ile de tercih sebebi oluyor.

Okiedog Bebek Bakım Çantası Çeşitleri

Okiedog, hem anne hem de babanın kullanabileceği çeşitli renklerde ve modellerde pek çok seçeneği kullanıcılarına sunuyor. Çanta görünümünü bebeğin cinsiyetine ya da kendi tarzına göre (klasik / sportif görünüm) seçmek isteyen ebeveynler için de pek çok model bulunuyor. Okiedog bebek bakım çantası çeşitleri yetişkinlere uygun, ortopedik askılarla satışa sunuluyor. Bu askılar oldukça dayanıklı ve rahat oluyor. Çantaları; sırt, omuz, el ve postacı çantası gibi istenilen biçimde bulunabiliyor. Ayarlanabilen askılar ise her boyda yetişkine hitap ediyor.

Okiedog, bebek bakım çantasından farklı beklentileri olan kişiler için termal saklama çantalarını da sunuyor. Bu bakım çantaları, daha çok bebeğin gıdalarının hijyenik bir ortamda sıcaklığını kaybetmeden saklanmasına yardımcı oluyor. Isı yalıtımı ile uzun süre sıcak ya da soğuk tutulabilen mamalar bozulmuyor. İç yapısının nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenebiliyor ve çıt çıtlı sapları ile puset gibi yerlere rahatlıkla takılabiliyor olması bu termal çantaları ön plana çıkartıyor.

Okiedog bebek bakım çantası kullananlar, aradıkları her şeyi rahatlıkla bulduklarından, pratik bir çanta kullanmanın konforunu yaşıyor. Çantanın ön kısmında bulunan özel ebeveyn bölümü; telefon, saat, anahtar ya da para gibi özel eşyaların konulabileceği fermuarlı bölümlerden oluşuyor.

Okiedog bebek bakım çantasının her fermuar ve çıt çıtlı bölümü tek elle kolayca açılmak için tasarlanıyor. Çantanın çeşitli yerlerinde bulunan kancalar ise çantayı puset, askı gibi yerlere bağlamaya yardımcı olurken, biberon, emzik gibi malzemelerin de kolayca takılıp çıkarılmasını sağlıyor. Bebekler için özel olarak tasarlanan bu çantaların yanında anti bakteriyel alt değiştirme minderi, biberon çantası, emzik bölmesi gibi ekstra aparatlar bulunuyor. Bu aparatlar, modellerin içerik ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Pek çok anne ve baba, bebeklerine ait eşyaların çokluğundan dolayı, bu eşyaları tek bir çantada toparlayamayabiliyor. Özellikle ikiz bebeği olan ebeveynlere seyahate gitmek oldukça büyük bir yorgunluk oluyor. Okiedog Bebek Bakım Çantası farklı ve büyük tasarımı ile ikiz bebekli ailelere özel bebek bakım çantası tasarlıyor. Bu büyük çantada yukarıda sayılan tüm özellikler bulunması ile birlikte iki bebeğe yetecek kadar büyük oluyor.

Okiedog bebek bakım çantası ile çocuğunuza daha fazla ilgi gösterebilir, onunla geçireceğiniz zamanı daha da arttırabilirsiniz. Eşya aramakla ya da olabilecek sakarlıklardan dolayı işlerle uğraşacağınıza bebeğinizle çeşitli oyunlar oynamaya zaman bulabilirsiniz. Pratik ve oldukça korunaklı dizayn edilen Okiedog çantaları, anne ve babalara düşen iş yükünü oldukça hafifletiyor.

Okiedog Bebek Bakım Çantası Fiyatları

42 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Okiedog
  2. My Collection
  3. Lullaby
  4. Kraft
  5. Lassig
  6. Babyes
  7. Mayoral
  8. Tuc Tuc
  9. Nenny Baby
  10. Maller
  11. Nuovo
  12. Pierre Cardin
  13. Stylo
  14. Skip Hop
  15. Baby Jem
  16. Trg Polo
  17. Dama Stile
  18. Baby Center
  19. Avvio Baby
  20. EYE
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Okiedog
DSACategoryId/2147483639/80383003/301143
BAŞA DÖN