Bebek Diş Kaşıyıcılar & Çıngırak Seti

Bebeklerin diş çıkarma süreci oldukça sıkıntılı bir dönemdir. Hem bebeği hem de ebeveynleri zorlayan bu dönemde bebek diş kaşıyıcı çeşitleri size yardımcı olabilir. Bebeğinizi oyalayarak acısını unutmasına aracı olacak çıngırak modellerinden de faydalanabilirsiniz. Diş kaşıyıcı görevi üstlenen çıngıraklar ise çok amaçlı kullanım imkânı tanıyan seçeneklerdir. Eğlenceli modeller sunan ürünler içerisinde, dişleme halkaları, kaşıyıcılar, çıngıraklı kaşıyıcı çeşitleri ve diş kaşıma eldivenleri gibi alternatifler yer alır. Bebekler için en sağlıklı materyallerle üretilen, sevimli modeller, ilgi çekici figürler ve canlı renkler sunan bebek diş kaşıyıcı ve çıngıraklar arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Bebek Diş Kaşıyıcı Ürünlerinin Kullanım Amacı

Bebeklerin doğumundan yaklaşık 6 – 7 ay sonra başlayan ve bir süre devam eden diş çıkarma dönemi, fiziki rahatsızlıklara neden olduğu için zor geçen bir süreçtir. Bu dönemde bebeklerin diş etlerinde şişlik ve kaşıntı yaşandığı gibi dişlerin çıkma anında ateş, huzursuzluk, acı, uykusuzluk ve ağızda sulanma da meydana gelir. Bebeğinizin acısını unutturacak ve diş etlerini kaşıma ihtiyacını karşılayacak kaşıyıcı çeşitlerini kullanarak bu süreci daha rahat atlatmasını sağlayabilirsiniz. Hem kaşıyıcı hem de çıngırak olarak tasarlanan eğlenceli modelleri tercih ederek bebeğinizin oyalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bebek Diş Kaşıyıcı Modelleri

Diş çıkarma dönemindeki bebekleri sakinleştiren, acılarını hafifleten ve kaşıma ihtiyaçlarını gideren diş kaşıyıcı ürünleri, farklı modeller ve materyaller ile üretilir.

 • Diş çıkarma sürecindeki rahatsızlığı azaltmak için tasarlanan diş kaşıyıcı eldiven modelleri, bebeğin elini tam olarak sardığı için yere düşürme olasılığını ortadan kaldırır. Pembe ve mavi renk seçenekleriyle tasarlanan ürünler konforu kullanım imkânı tanır.
 • Bebek sağlığına uygun silikon ve kauçuk malzeme ile üretilen sulu diş kaşıyıcılar, soğutuculu modeller ve diş kaşıyıcı emzikler, bebeklerin ilgisini çekecek figürler ve renklerle tasarlanır.
 • Dişlik çeşitleri bebeklerin bu süreçteki en önemli yardımcılarıdır. Damakları kaşımak için tasarlanan dişlik modelleri, bebeğinizin sakıncalı nesneleri ağzına alıp çiğnemesini engeller.
 • Çıngıraklı olarak tasarlanan diş kaşıyıcılar; tırtıl, kelebek, fil, balık, fare ve zürafa gibi hayvanların sevimli figürleriyle üretildiği için bebeğinizi oyalamayı başarır.
 • Müzikli olarak tasarlanan bebek diş kaşıyıcı modelleri, bebeğinizin acısını unutmasını ve müzik sesine odaklanmasını sağlayan ürün seçenekleridir.
 • Emzik olarak üretilen dişlikler, el ve göz koordinasyonu gelişmemiş minik bebekler için çok uygundur. Emme işleminden çiğneme sürecine geçişlerini kolaylaştırır.

Pembe, mavi, yeşil, kırmızı, sarı gibi canlı renkler ve farklı formlarla üretilen silikon diş kaşıyıcı ürünlerinden satın alarak bebeğinizin dişlerini rahatça kaşımasına yardımcı olabilirsiniz. Bebeğinizin yatağına ve pusetine takılabilen diş kaşıyıcılarını da tercih edebilirsiniz.

Bebekleri Oyalayan Sevimli Çıngıraklar

Bebeklerin ilk oyuncakları olan çıngıraklar çok amaçlı kullanım konforuna sahiptir. Ses çıkararak bebeğin odağının değişmesine ve oyalanmasına imkân tanır. Bebeklerin diş çıkarma süreçlerinde kullanılan kurtarıcı ürünlerdir. Hem diş kaşıyıcı hem de çıngırak görevi üstlenen modelleri de mevcuttur.

 • Çıngıraklar, canlı renkleri, ilgi çekici formları ve sevimli tasarımlarıyla bebeğin dikkatini çekmeyi başararak oyalanmasını ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlar.
 • Titreyen maymun, sevimli fil, yumuşak plastikten veya kumaştan üretilen top, yatak askılı kaplan gibi figürlerle üretilen çıngıraklar bebeğinizin dokunma, görme ve işitme algısının gelişmesinde önemli bir rol oynar.
 • Büyük markalar tarafından üretilen bebek diş kaşıyıcı ve çıngırak çeşitleri yumuşak dokulu ürünlerdir. Bebeklerin rahatça tutup oynayabilecekleri sevimli modellerdir.
 • Uğur böceği, zürafa ve ahtapot figürlü bebek çıngırakları yeşil, kırmızı, lacivert ve sarı gibi renklerin bir arada kullanıldığı ilginç tasarımlı ürünlerden oluşur.
 • Farklı hareketler yaptıran tut ve çevir çıngırak seçeneklerini tercih ederek bebeğinizin ince ve kaba motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çıngırak ve Bebek Diş Kaşıyıcı

HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 3516 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/301162