Kız çocuklarının boş zamanlarında arkadaşlarıyla ya da kendi başlarına oynarken en büyük eğlence kaynaklarının başında oyuncak bebekler geliyor. Ürün çeşitliliğiyle büyük ilgi gören oyuncak bebekler, gelişen teknoloji sayesinde hem görsel hem de yapısal olarak farklılık kazanabiliyor. Çocukların oyun saatlerinin eğlencesini üst seviyelere taşıyan ürünler, onların aynı oyuncakla oynamaktan sıkılmalarının da önüne geçiyor.

Ebeveynlerin çocuklarına ve küçük yaşlardaki akrabalarına hediye olarak da aldıkları oyuncak bebekler, çeşitlilik gösteren oyuncak bebek aksesuarları ile oyunların bambaşka bir boyut kazanmasına da yardım ediyor. Rahat taşınabilmeleri sayesinde okul öncesi dönemdeki kreş ve anaokulu gibi alanlarda ya da seyahat sırasında değerlendirilebilen ürünler, kız çocuklarının eğlence dolu saatleri, yaratıcılıklarını da kullanarak geçirmelerine olanak veriyor. Özellikle, oyuncak bebeklere sayısız fonksiyon ve görsel zenginlik katan oyuncak bebek aksesuarları, kız çocuklarının dikkatini kolayca çekebiliyor. Çocukları yeni eşyalar ve aygıtlar tanımaya teşvik eden ürünler, öğrenme ve kavrama noktasında önemli rol oynayabiliyor.

Kimi üreticilerin oyuncak bebeklerle bir arada sunduğu oyuncak bebek aksesuarları, oyuncak bebeklerin marka ve modelleriyle uyumlu olacak şekilde harici olarak da çocukların beğenisine sunuluyor. En gözde oyuncak bebek aksesuarları arasında yer alan gerçekçi görünümlü mutfak aksesuarları, kız çocuklarının, annelerini örnek alıp hayali olarak yemek yapma ve sonrasında servis etme süreçlerini, oyun senaryosu dahilinde gerçekleştirebilmelerini mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra, oyuncak bebekler kullanılarak oynanan evcilik oyunlarında da kendine yer bulan mutfak gereçleri, çaydanlık ve çay fincanı özelinde oyunların keyifli hale gelmesini sağlıyor.

Çocukların özgüven duygusu kazanmasında ve arkadaşlarıyla olan iletişimlerini güçlendirmelerinde etkili olan oyuncak bebek aksesuarları, kız çocuklarının başarma hissini ve yeni üretim fikirlerine açık olmaların da kilit noktada bulunuyor. Buradan hareketle edinilebilecek gardırop setleri, modaya ilgili olan kız çocuklarının yaratıcılık adına atacakları ilk adımları için uygunluk sunuyor. Çocukların renkleri tam olarak kavrayabilmeleri ve giyim uyumu konusunda doğrudan fikir edinebilmeleri için ideal olan setler, bebeklerin genel görünümlerinin de değişmesine imkan tanıyor. Bebek bakımı konusunda meraklı olan kız çocuklarına hitap eden alt ıslatan, biberon aksesuarlı ve bezli bebekler, üreticilerin sunduğu paket içeriğine göre bebek arabasıyla birlikte gelebiliyor. Ayrıca beslenme setine sahip olan kimi modeller, bebeklere acıktıklarında oyuncak mamalar hazırlanabilmesine de fırsat tanıyor. Bebeklerinin bakımını yapan çocuklar, bebek arabası aracılığıyla sahip oldukları oyuncak bebeği gönüllerince gezdirebiliyor.

Kız çocukları, oyuncak bebek kuaför salonu setleri ile bebeklerine istedikleri saç tasarımını kolayca uygulayabiliyor. Oyuncak bebek aksesuarları arasında kendine yer bulan kuaför setleri, gerçekçi lavabo tesisatlı makyaj masası sayesinde bebek saçı yıkama sonrasında su ve köpük kalıntıları kalmıyor. Saç yıkamanın ardından oyuncak bebeklerinin saçlarını diledikleri tarak ve oyuncak fön makinesi gibi aksesuarlarla şekillendirebilen ve parıltılı hale getirebilen kız çocukları, kendi tarzlarını oluşturabiliyor.

Kapanınca kolaylıkla taşınabilir hale gelen oyuncak bebeklerin portatif evleri, çocukların oynarken keyif aldıkları oyuncak bebek aksesuarları arasında yer alıyor. Portatif evler, çocukların sahip oldukları bebekleri, dinlenme vakitlerinde yataklarına yatırarak uyumalarını sağlıyor. Dayanıklı yapıdaki ürünler, uzun süreli kullanımlarda yıpranmayarak oyunların yarım kalmasını engelliyor.

Çocukların yaş aralıkları dikkat alınarak edinilmesi gereken oyuncak bebek aksesuarları, küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle kıyafet konusunda meraklı olanların büyükler, harici olarak alınan bebek kıyafetleriyle birbirinden şık koleksiyonlar meydana getirebiliyor. İnsan ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek materyallerle geliştirilen aksesuarların temizliklerinin, üreticilerin ürün paketi üzerinde ya da ürünün internet adreslerinde bulunan talimatlara göre yapılması gerekiyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Oyuncak Bebek Evi

462 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Barbie Oyuncak Bebek Evleri
  2. Dolu Oyuncak Bebek Evleri
  3. Baby Alive Oyuncak Bebek Evleri
  4. L.O.L Oyuncak Bebek Evleri
  5. Dede Oyuncak Bebek Evleri
  6. My Little Pony Oyuncak Bebek Evleri
  7. Samatlı Oyuncak Oyuncak Bebek Evleri
  8. Vardem Oyuncak Bebek Evleri
  9. Our Generation Oyuncak Bebek Evleri
  10. Mega Oyuncak Oyuncak Bebek Evleri
  11. Furkan Toys Oyuncak Bebek Evleri
  12. Sunman Oyuncak Bebek Evleri
  13. Giochi Preziosi Oyuncak Bebek Evleri
  14. Can Oyuncak Oyuncak Bebek Evleri
  15. Polly Pocket Oyuncak Bebek Evleri
  16. Turkafone Oyuncak Bebek Evleri
  17. Okutan Hobi Oyuncak Bebek Evleri
  18. Li'l Woodzeez Oyuncak Bebek Evleri
  19. Ahşap Toys Oyuncak Bebek Evleri
  20. Woody Life Oyuncak Bebek Evleri
 4. Cinsiyet
 5. Yaş Aralığı
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Karakter / Tema A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184/60006481
Başa dön