Barbie 

Barbie markası, yarım asrı aşkın bir süreden beri oyuncak üretimlerine devam etmektedir. Dünyaca ünlü olan ve en fazla satan oyuncaklar arasında Barbie’ler yer alır. Oyuncak üretici markaları arasında yer alan Barbie bu yönüyle adından sıkça söz ettirir. Bunun yanı sıra, lisanslı kırtasiye ürünlerine de ürün gamı içinde yer vermektedir. Çocuklar için Barbie oyunları da markanın ürettiği içeriklerden bir tanesidir. Barbie oyun seçenekleri ile çocuklarınız için eğlenceli oyunlar yaratabilirsiniz. Markanın kozmetik ürünleri dışında çantalar ve benzeri çeşitlere de kategorileri içinde yer verdiğini söyleyebiliriz. İmal edilen ürün tasarımları teknoloji ve modanın yeniliklerinin izlerini taşımaktadır. Markanın yeniliklerini başarılı bir şekilde yansıtması ve kendini sürekli yenileyen üretimler yapmasıyla dikkat çekmektedir. 

Barbie bebek üretimlerinin yanı sıra, ürün yelpazesi de giderek artırılmaktadır. Çocukların favori oyuncakları arasında yer alan ürünler, özel işçilikler ile üretilir. Marka tarafından tasarlanan Barbie evi, çocukların oyun kurarken beğenerek kullandığı ürünlerdir. Bu anlamda üretilen oyuncak bebekler ise temalı setler şeklinde satışa sunulur. Özellikle kız çocuklarının çoğunlukla ilgisini çeken Barbie giydirme oyunları, oldukça geliştirici içeriklerdir. Genel olarak, markanın ürettiği ürünler arasındaki ana karakter Barbie (kız), Ken ve Chealsea’nin bulunduğu setlerdir. Bu modeller ile ön plana çıkan Barbie oyuncak modelleri şık giysiler ile donatılmıştır. Karakterlerin farklı kostüm ve elbiseleri de setler içinde yer alabilmektedir. Seçenekler arasında yer alan oyuncak gruplarının yanı sıra, kırtasiye ve benzeri ürünler de çocuklarınızın keyifli vakitler geçirmesine olanak sağlar. 

Barbie Ürünleri Hangi Yaş Grupları İçin Uygundur?

Barbie oyunları ve oyuncakları kız ve erkek çocuklarına uygun olan özelliklere sahiptir. Bu anlamda, geliştirilen ürünler farklı yaş gruplarına da hitap eder. Yaş gruplarına hitap eden özel tasarımlar ile göz dolduran Barbie setleri bulunmaktadır. Özel tasarımlara imza atan markanın bu anlamda başarılı çalışmalar yaptığını söyleyebiliriz. 0-24 yaş arasındaki bebeklerden, 12 yaş üzeri çocuklara özel farklı temalarla hazırlanan oyuncak ve ürün alternatifleri bulunmaktadır. Yüzlerce ürün seçeneğine dahil olarak Barbie filmleri de eklenebilir. Markanın karakterlerini yansıtan filmleri, çocuklar beğenerek izlemektedir. 

Çocuklar için renkli ve zengin seçenekler arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. Ebeveynler veya çocukların seçimlerine yön veren Barbie oyuncağı seçenekleri bulunmaktadır. Cinsiyet fark etmeksizin çocuklarınızın zihinsel ve zeka gelişimine katkı sağlayan oyuncak modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Barbie rüya evi ve benzeri ürün seçeneklerini kullanarak da çocuklarınızın oyun dünyasını zenginleştirebilirsiniz. Genel olarak, çocukların yaş, cinsiyet ve benzeri kriterlerine bağlı olarak ürün seçimi yapabilmeniz mümkündür. 

Barbie Modellerinin Nitelikleri

Barbie videosu izleyerek büyüyen çocuklar, genel olarak bu oyuncaklarla oynamayı tercih ederler. Genel olarak, markanın ürettiği ürünlerin yanı sıra, çocukların takip edebilecekleri içerik ve çizgi filmler de bulunmaktadır. Barbie çizgi filmleri, markanın belirlediği karakterlerin hikayelerini anlatır. Günlük hayatta giyecekleri giysiler ve benzeri nitelikler de sunulan filmlerde yer alır. Markanın ürettiği ürün modelleri, birbirinden bağımsız malzemelerden imal edilir. Aynı zamanda, farklı tasarımlara sahip olan ürünler, özellik olarak da birbirinden ayrılır. Barbie videoları izleyen çocuklar, tam olarak oyuncakların özelliklerini anlayabilirler. Ancak genel olarak her oyuncağın yapısı üretim şekline bağlı olarak farklılık gösterir. 

Markanın ürettiği Chealsea, Ken ve Barbie karakterleri, ilgi çekici temalar ile çocukların yaratıcı dünyasına hitap etmektedir. Karakterlerin yanı sıra, kullandıkları ürünlere de yoğun ilgi duyulmaktadır. Barbie arabası erkek çocukların ilgisini çekerken, Barbie mutfak seti kız çocuklarının beğenisini kazanır. Bu anlamda tasarlanan oyuncak aksesuarları da vardır. Hareket halinde ya da hareketsiz olarak kullanılabilecek Barbie modelleri, çok işlevsel özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, çocuklar, okul, kırtasiye, kozmetik gibi kategorilerden de ürün özelliklerini kontrol edebilirler. Ancak genel olarak kullanım şekline göre üretilen ürünlerin özellikleri farklılık gösterir. 

Barbie Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Barbie kıyafetleri ile dikkat çeken karakterleri içeren bir oyuncak markasıdır. Genellikle çocuklar, tercih edecekleri oyuncakları karakterlerden dolayı satın almak isterler. Çünkü markanın dünyadaki birçok çocuğun beğenerek oynayacağı ürünler tasarladığını söyleyebiliriz. Özellikle kız çocukları Barbie giydirmece oyunlarını severek oynamaktadırlar. Barbielerin giydirilmesi ve hangi kıyafetin belirlenmesi konusunda kurulan oyunlar oldukça eğlencelidir. Barbie satın alınırken ise hangi amaçla bu ürünlere sahip olmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Eğer çocuğunuz için bir seçim yapıyorsanız, ihtiyacına uygun bir Barbie ürünü satın alabilirsiniz. 

Çocukların isteklerini gözden geçirirken, özellikle okul ihtiyaçları göz önüne alınmalıdır. Örneğin, Barbie boyama kitapları, çocuklarınızın ihtiyacını karşılarken, severek resim yapmalarına olanak sağlar. Markanın okul üretimlerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, oyuncak kategorileri de sık sık tercih edilir. Tercih edeceğiniz ürünleri ise çocuklarınızın ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Çünkü markanın yüzlerce farklı özellikteki seçeneğe ürün gamında yer verdiğini söyleyebiliriz. Barbie karavan, defter, oyuncak, oyuncak aksesuarları kozmetik ürünler ve benzeri seçenekleri çocuklarınızın ihtiyaçları doğrultusunda satın alabilirsiniz. Marka bunun yanı sıra, kalemlik, matara ve benzeri ihtiyaçları da karşılayacak üretimler yapar. Dolayısıyla ihtiyaçlarınıza yön veren marka imzası taşıyan ürünleri satın almanız gerekir. 

Barbie Ürün Fiyatları

Markanın ürettiği ürün seçeneğini geniş bir kategoride inceleyebiliriz. Genellikle, kız çocukları başta olmak üzere erkek çocukları da Barbie filmi izlemekten hoşlanmaktadırlar. Bu filmlerdeki karakterleri benimseyerek, üretilen oyuncakları satın almak isterler. Ancak her ürünün tasarım yapısı, malzemesi, işlevselliği ve benzeri unsurlar fiyat aralıklarını etkiler. Barbie izle ile açacağınız çizgi filmlerde, karakterlere ait farklı eşyaların olduğunu göreceksiniz. Bu eşyalar ise reelde marka tarafından tasarlanarak imal edilir. Dolayısıyla her ürün kendi içinde özel olarak fiyatlandırılır. Markanın tasarladığı ürünler, işlevsellik, materyal yapısı, üretim şekli, kullanım alanı ve benzeri konulara bağlı olarak farklılık gösterir. 

Üretilen ürünler arasında Barbie karavanı da yer alır. Bu karavanlar, özel işçilikler kullanılarak son derece kapsamlı bir şekilde üretilmiştir. Karavanın içinde yer alan oyuncaklar da marka tarafından satışa sunulur. Ancak fiyat bazında değerlendirme yaptığımızda, karavanların özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. İhtiyaçlara yön veren parfüm, makyaj malzemesi ürünleri de küçük yaştaki kız çocuklarının ilgisini çekmektedir. Son derece uygun fiyatlı ve bütçe dostu oranlar ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın ihtiyacı olan ürünü ya da oyuncağı Barbie markasının imzasıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca genel olarak, üretilen eşya ve oyuncakların son derece kaliteli olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle, marka imzalı ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Barbie Ürünleri Ne İşe Yarar?

Markanın ürettiği ürünler, meslek grubu temasıyla imal edilmiştir. Bu nedenle, çocuklar, kariyer oyuncak bebeklerle oynayarak, ilerideki planlamalarını daha rahat yapabilmeleri mümkündür. 

Barbie Ürün Modelleri Nasıl Kullanılır?

Markanın tasarlamış oluğu oyuncak ve kırtasiye ürünleri gibi seçenekler vardır. Her ürünün modeli ve işlevselliği birbirinden farklıdır. Bu nedenle, kullanım şekli de her ürün için aynı olmayacaktır. 

Barbie Oyuncaklarının Çocuklar Üzerinde Etkileri Nelerdir?

Barbie markası, çocukların ilerideki hedeflerini düşünerek tasarımlarını yapmaktadır. Çocuklar, veterinerlikten, hemşireliğe, astronotluktan, öğretmenliğe kadar farklı meslek gruplarına yönelirler. Bu nedenle, markanın çocukların hayal kurma becerilerini geliştirecek üretimler yaptığını söyleyebiliriz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barbie

3.185 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Yaka Stili
 8. Yaş Aralığı A-Z
 9. Desen
 10. Kol Boyu
 11. Yurt Dışından Ürünler
 12. Satıcı A-Z
 13. İndirimli Ürünler
 14. HepsiLojistik Ürünleri
 15. Sepette Kampanyalı Ürünler
 16. Kelime Filtresi
Başa dön