Saat Gözlük ve Aksesuar Markaları En Uygun Fiyatlarla Sadece Burada

Hepsiburada en iyi markaların en kaliteli saatlerini, gözlüklerini ve aksesuarlarını sizler için özel olarak sunuyor. Erkek kol saatlerine, kadın kol saatlerine, duvar saatlerine, güneş gözlüklerine,  masa saatlerine, erkek gözlüklerine, kadın gözlüklerine, unisex gözlüklere, çocuk gözlüklerine ve çok çeşitli aksesuarlara ulaşabileceğiniz Hepsiburada.com’da; pipo seti ve aksesuarları, sigara tabaka ve aksesuarları, sigara ve pipo tablaları, teşbihler, çakmaklar, puro aksesuarları, nargileler ve aksesuarları, anahtarlıklar, aksesuar setleri, çantalar, defter ve notluklar, kalem ve aksesuarları, kartlıklar, kartpostallar, magnetler, masa lambaları, poster, puzzle, rozetler, şapkalar, tablolar, tebrik ve posta kartları, cüzdanlar ve gözlük aksesuarları sizleri bekliyor. Saat / gözlük / aksesuar kategorisinde ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşıp onları karşılaştırabilir, böylece sizin için en ideal olanı uygun fiyatla sipariş edebilir, ürününüze en güvenli ve hızlı yolla ulaşabilirsiniz. Hepsiburada.com’un saat / gözlük / aksesuar kategorisindeki onlarca marka ve yüzlerce model, tamamen saat, gözlük ve aksesuar tutkunlarının zevklerine göre hazırlanmıştır. Bununla birlikte uygun ödeme koşulları, güvenli alışveriş ve hızlı teslimattan asla taviz vermeyen e-ticaret anlayışı Hepsiburada.com’u saat / gözlük / aksesuar alışverişi konusunda da her zaman çok tercih edilen ve güvenilen vazgeçilmez bir adres haline getirmiştir. Siparişinizi verin, en kısa zamanda ve en güvenli şekilde hayalinizdeki ürüne kavuşun. Ekonomik, kaliteli, güvenli ve hızlı bir saat / gözlük / aksesuar alışverişi için en doğru adrestesiniz.

Saat, Gözlük ve Aksesuarları

Uzun yıllar kadınların vazgeçilmez bir parçası olan aksesuarlar, son dönemlerde erkekler tarafından da çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Kadınlar için aksesuar seçenekleri çok fazla iken erkekler için bu durum maalesef biraz kısıtlı kalmaktadır. Bu durumda hem erkek hem kadın her iki tarafa da hitap eden aksesuar şüphesiz ki gözlük ve saattir.

Gözlük Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Gözlükler numaralı ve güneş gözlükleri olmak üzere iki gruba ayrılabildiği gibi tamamen aksesuar amaçlı kullanılan görsel yönden zengin gözlükler de üretilmektedir. Güneş gözlüğü seçerken öncelikle yüz hatlarınıza uygun, yüzünüze tam oturan bir gözlük seçmelisiniz. Dar bir çene ve geniş bir alın yapısına sahipseniz odak noktanız çeneniz olmalıdır. Bu durumda açık renkli ve alt kısımları hareketli gözlükler ve çerçeveler sizin için idealdir.

Kare şeklinde karakteristik yüz hatlarına sahipseniz yüzünüze uygun güneş gözlüğü modelleri de çeşitlidir. Bu durumda gözlerinizi ön plana çıkarmak için kedi gözü, kelebek, yuvarlak veya damla model gözlükleri tercih edebilirsiniz.

Oval yüz hatlarına sahipseniz neredeyse tüm gözlük tipleri sizin için uygundur. Genellikle dikdörtgen yapıdaki gözlükleri seçerek yüzünüzde yatay yönlendirmeler yapabilirsiniz. Oval yüz hatlarına sahipseniz eğer, gözlük seçiminde cesur tercihler yapabilir, keskin hatlara sahip köşeli gözlükler tercih edebilirsiniz.

Uzunluğu ve genişliği eşit derecede olan yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz dikdörtgen başta olmak üzere geometrik çerçeveler sizin için idealdir.

Gözlük seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi gözlük camıdır. Özellikle güneş gözlüklerinde gözlük camının zararlı güneş ışınlarına karşı gözleri koruyan UV filtreli olmasına dikkat etmelisiniz. UV filtresine sahip camlar, zararlı ışınları geçirmeyerek göz sağlığının korunmasına yardımcı olur. Güneş gözlüğünün kullanım amacına uygun olarak cam rengi seçilmelidir. Kahverengi, yeşil ve gri tonlarındaki camlar renk yanılgısını en aza indirgemektedir.

Eğer bir üründe CE işareti varsa o ürün insan, hayvan ve çevre sağlığı açısından güvenli demektir. Bu nedenle almak istediğiniz gözlükte AB standartlarına uygun olduğunu belirten CE işareti olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca gözlük alırken orijinal, sertifikalı ürünleri tercih etmeli, bilinen bir marka olmasına dikkat etmelisiniz.

Saat Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kadınlar ve erkekler için gerek günlük hayatta gerek özel günlerde vazgeçilmez olan aksesuarlardan en önemlisi saattir. Takmış olduğunuz saat gün içerisinde sizi rahatsız etmemeli, hareketlerinizi kısıtlamamalı ve kolunuzda ağırlık yapmamalıdır.

Günlük olarak kullanacaksanız eğer genellikle tüm renk kıyafetlerle uyum sağlayan bir renkte saat seçmeniz önemlidir. Bu nedenle siyah, altın, pembe altın (rose gold), kahverengi, krem rengi, vizon gibi tüm renklerle uyum sağlayabilen tonları seçmelisiniz.

Saatler mekanik ve pilli olmak üzere ikiye ayrılır. Mekanik saatler uzun yıllar kullanılabilir ve çok dayanıklıdır. Pilli saatlere göre daha geç bozulurlar. Mekanik saatlerin iç donanımı çok fazla parçanın bir araya getirilmesiyle oluşmuştur. Bu nedenle kullanım ömrü daha uzundur. Pilli saatlerin ise gün içerisinde yelkovan ve akrep hareketlerinde ki sapma oranı çok düşüktür. Bu nedenle sapma açısından daha hassastır.

Ayrıca saat kordonu seçerken de materyalinde dikkat etmelisiniz. İp, plastik, silikon, deri, metal gibi kordon çeşitleri bulunmaktadır. Alerjik bir yapıya sahipseniz doğal yapıdaki seramik saatler sizin için idealdir. Bunun yanı sıra çelik kordonlu, çelik kasalı, deri kordonlu saatler en çok tercih edilen modellerdir.

Erkekler resmi ortamlarda veya iş ortamında kullanmak için daha sade çelik saatleri veya dijital saatleri tercih ederken, kadınlar ise gerek sosyal gerekse resmi ortamlarda taşlı, ışıltılı ve gösterişli saatleri tercih edebilir. Ayrıca akıllı telefon ile senkronize şekilde kullanabileceğiniz işletim sistemine sahip kol saatlerini de tercih edebilirsiniz. Su geçirmezlik özelliğine sahip saatleri tercih ederek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Aldığınız saatin sertifikalı ve garantili olmasına dikkat etmelisiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Saat, Gözlük ve Aksesuarları

Saatler
Güneş Gözlüğü
Aksesuarlar
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483632