Günlük yaşantınızda hayatınızı kolaylaştıran aksesuarlarla konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Pipo setleri ve aksesuarları ile de pipo içme zevkinizi katlarsınız. Sigara tabakanıza yerleştirdiğiniz sigaralarınızla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pipo için geliştirilmiş tabakalar sayesinde tütünü yanınızda taşıyıp gerektiğinde piponuza doldurabilirsiniz. Arkadaşlarınıza sigara sunmak istediğinizde zarif tabakanızdan sunum yapabilirsiniz. Ağızlık aksesuarları ile sigarayı daha rahat şekilde içebilirsiniz. El alışkanlığı ve stres atma gibi amaçlarla günlük hayatta tespih kullanan kişiler için de farklı malzemelerden üretilmiş, şık işlemelere sahip birçok tespih modeli bulunabilmektedir. Sigaranızı yakmak ve yanınızdaki kişiye bir jest yaparak sigarasını yakmak için yanınızda çakmak bulundurabilirsiniz. Kullanışlı sigara çakmakları hafif ve ergonomik yapılarıyla beğeninizi kazanır. 

Pipo Seti ve Aksesuarları Nelerdir?

Pipo tiryakilerine konfor sunan ve pipo içme zevkini artıran birçok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar arasında yer alan pipo temizleme fırçalarını kullanarak piponuzun içerisinde biriken tortulardan kurtulabilirsiniz. Tütün parçalayıcı ürünleri ile piponuzun boyutlarına uygun tütün parçacıkları elde etmek için büyük tütün yapraklarını daha küçük hale getirebilirsiniz. Pipo delici aparat yardımıyla piponuzda oluşan tıkanıklıkları açabilirsiniz. Aynı zamanda bastırıcı ve kazıyıcı olarak da kullanılabilen bu ekipmanlar sayesinde piponuzun bakımını gerçekleştirirsiniz. Pipo filtresi satın alarak pipo içerken daha az zararlı bir kullanıma erişirsiniz. Dekoratif kutuları içerisinde satışa sunulan pipo setlerini sipariş ederek pipo kullanımı sırasında ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara bir arada yer veren bir sete sahip olursunuz. Maun malzemeden üretilmiş pipolar estetik görüntüleri ve hafiflikleriyle dikkat çeker. Metal bilezikli pipo çeşitleri dikkat çeken tasarımlarıyla beğeni kazanır. Pipo filtresi kullanarak serin ve aynı zamanda son derece kuru bir şekilde tütün içebilirsiniz. 

Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Sık sık sigara içen tiryakilere zaman kazandıran sigara aksesuarları aynı zamanda daha konforlu bir içime de yardımcı olur. 600'lük, 1200'lük gibi farklı çeşitleri bulunan sigara filtreleri ile zevklerinize uygun bir şekilde sigara içebilirsiniz. Sigara filtreleri katran gibi zararlı maddelerden uzak kalmanıza yardımcı olarak daha az zararlı bir içim oluşturur. Sigaranın tadında bir değişiklik de oluşturmayan filtreler hafif ve dayanıklı yapıları ile oldukça kullanışlıdır. Sigara tüketimini azaltmaya da katkı sağlayan filtrelerle sigara içme sıklığınızı düşürebilirsiniz. Sigaranın tadındaki sertliği azaltan bitki özlü ağızlıklar daha zevkli ve rahat bir içim yaratır. Ağızlıklarda bulunan filtre sayesinde nikotin ve zift gibi maddelerin tüketiminin azaltılabilmesi da mümkün hale gelir. Birden fazla sigarada da kullanılabilen ağızlık filtrelerinin kullanım ömrü dolduktan sonra pakette yer alan diğer bir ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nargile Takımı İçindekiler Nelerdir?

Nargile takımları ile büyük bir zevkle nargile içerek keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Set ürünler sayesinde nargile içebilmeniz için gerekli olan tüm ekipmanlara bir arada sahip olursunuz. Nargile kömürü aracılığıyla nargile suyunun ısınmasını sağlarsınız. Nargile közü yakmak için üretilmiş makinelerden sipariş ederek nargilenizi kaliteli bir şekilde içebilmenizi sağlayan kaliteli közler elde edersiniz. Elektrikli nargile ocakları ile kömür kullanmadan da köz elde edebilirsiniz. Közlük bölümüne yerleştireceğiniz kömürler aracılığıyla nargile suyunu ısıtacak közü oluşturursunuz. Nargile sipsileri arasından renklerine ve boyutlarına göre seçim yaparak keyifli bir içim için gerekli ekipmanlardan birini daha satın alabilirsiniz. Nargile temizleme setleri ile şişe ve marpuç temizleme aparatlarının yanı sıra ser ve lüle temizliği için gerekli aparatlara da erişirsiniz. Kendiliğinden kopabilen nargile folyoları daha güvenli bir şekilde nargile hazırlamaya yardımcı olur. Kaliteli nargile marpuçları bükülme payları ve uzunlukları ile için sırasında kolaylık sağlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Aksesuar

.
Pipo Seti ve Aksesuarları
Sigara Tabaka ve Aksesuarları
Sigara ve Pipo Tablaları
Tesbihler
Çakmaklar
Puro Aksesuarları
Nargileler ve Aksesuarları
Anahtarlıklar
Aksesuar Setleri
Saat Kutuları
Saat Aksesuarları
Defter ve Notluklar
Kalem ve Aksesuarları
Kartpostallar
Magnetler
Poster
Puzzle
Rozetler
Tablolar
Tebrik ve Posta Kartları
Cüzdanlar
Gözlük Aksesuarları
Tesbih Kutusu
Baston
Bakım Ürünleri
.
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483632/25000094