Sigara tiryakilerinin işlerini kolaylaştıran tabakalar tütün ve sarılmış sigara taşımayı daha konforlu hale getirir. Tütünlerin dağılmadan taşınmasına yardım eden ve gerekli durumlarda tütün sarmak için yararlanabileceğiniz kaliteli tabakalar paketli sigaraları tek tek yerleştirmek için de idealdir. Sigara aksesuarları arasındaki ağızlıklarla sigaranın lezzetini artırıp içinize çektiğiniz zararlı maddeleri azalatabilirsiniz. Sigara filtreleri küçük boyutları, plastik yapıları ve katran, nikotin gibi maddeleri emme özellikleriyle dikkat çeker. Sigara içme zevkinizi artıran aksesuarlardan yararlanarak keyifli bir içim elde edersiniz. Sigara filtreleri farklı markaların ürettiği sigara modellerine uyum sağlar. Yüzlerce filtreyi bir arada saklayan paketler farklı sayıda ürün içeren alternatif seçeneklerle ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim sunar. Sigara tabakası ve aksesuarları sayesinde günlük yaşamınızda zaman kazanırsınız.

Sigara Tabakası Modelleri Nelerdir?

Plastik, deri, metal gibi maddelerden üretilen sigara tabakaları hafif ve kullanışlıdır. Tütün sarmak için üretilmiş tabakaları sipariş ederek sarma sigara hazırlamayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Kağıt ve filtre gibi sigara sarmak için gerekli yardımcı elemanları da tabakanıza yerleştirip taşıyabilirsiniz. Korunaklı tasarımları ve geniş bir alan sağlamalarıyla göz dolduran metal tabakalar tütünlerinizi kuru tutar. Kapasiteleri değişiklik gösteren sigara tabakalarının küçük boyutlara sahip modelleri ceket cebinizde ya da çantanızda taşıyabilmenize uygundur. Daha büyük modelleri bavulunuzda ve çantanızın geniş gözünde taşıyabilirsiniz. Canınız sigara içmek istediğinde zarif tasarımlı tabakadan çıkaracağınız ürünlerle ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kısa ve uzun tabakalar arasından kullandığınız sigara türüne göre seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde farklı çıkartmaların yer aldığı tabakalar illüstrasyonlarla zenginleştirilmiş tasarımlarıyla dikkat çeker. Kapaklarında metinlere yer veren sigara tabakaları da bulunur. En ve boy ölçülerini baz alarak gereksinimlerinize çözüm üreten sigara tabakalarını satın alabilirsiniz.

Sigara Ağızlığı Çeşitleri Nelerdir?

Kalıcı filtrelere sahip ağızlıklar filtre değiştirerek zaman kaybetmenizi önler ve kullanım konforu yaratır. Sigaradan daha lezzetli bir tat almak ve zararlı maddeleri süzmek için ağızlıklardan yararlanabilirsiniz. Yedek filtreye gereksinim bırakmayan ağızlıkların ahşap kaplama ile üretilen modeller de içerir. İçim sonrasında filtreyi temizleyerek ağızlığınızı tekrar kullanabilirsiniz. Sarma sigaralara da uygun genişliğe sahip ağızlık modelleri aracılığıyla hem fabrika ürünü sigaraları hem de el yapımı sigaraları rahatça içebilirsiniz. Hem ağızlık hem de filtreyi bir arada içeren paketlerle sigara keyfinizi artıran bu aksesuarlara bir arada sahip olabilirsiniz. Sigaranın tadında bir değişiklik yaratmayan ağızlıklar kolayca takılabilmeleriyle pratik bir kullanım sağlar. Ağızlıkları düzenli bir şekilde kullanarak sigaranın zararlarından daha az etkilenebilirsiniz. 

Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Sigara içerken tabaklardan, ağızlıklardan ve filtrelerden faydalanabileceğiniz gibi sigara hazırlamak için çeşitli makineler de kullanabilirsiniz. Tütün haznesine gerekli miktardaki tütünü yerleştirdikten sonra makaron bölümüne makaronu geçirebilirsiniz. Bunun ardından da makaronun içerisine tütünlerin sıkı bir şekilde yerleşmesini sağlamak adına makinenin üst gövdesini ileri doğru sürebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra sigaranızı hemen içebilirsiniz. Daha kaliteli bir sarma sigara elde etmek için kullandığınız tütünün size uygun olmasına ve tütünlerin tamamen kuru halde olmasına özen göstermeniz gerekir. Sigara paketi satın almak yerine ev ortamında kısa sürede birçok sigara elde edebilmenizi sağlayan sarma makinelerinden yararlanarak daha ekonomik bir şekilde tütün tüketebilirsiniz. Sigara tiryakilerinin işlerini kolaylaştıran zippo çakmaklar şık dizaynları ve devamlı ateş sağlayan yapılarıyla rüzgârlı havalarda dahi sigaranızı yakabilmenizi sağlar. Yanınızdaki kişilere jest yapmak için dilerseniz zippo çakmak kullanabilirsiniz. Çakmak modelleri ve kibritlerle de sigaranızı yakabilirsiniz. Sigara kutuları arasından beğendiğiniz modelleri sipariş edip sigaralarınızı kapaklı tasarım sayesinde güvenle saklayabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sigara Tabakası ve Aksesuarları

775 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Şahin
  2. Pipsan
  3. Friend Holder
  4. Modaroma
  5. Pufai
  6. Als Tobacco
  7. Denicotea
  8. Angelo
  9. T-Bek
  10. Vom Hofe
  11. Jean Claude
  12. Owl Leather
  13. Ocb
  14. ALS
  15. Gerui
  16. Eds
  17. RD Ekoavm
  18. Alcan
  19. Cool
  20. Süzen 92
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483632/25000094/25015258
Başa dön