Dünyaca ünlü bilişim ve teknoloji markalarından biri olan Apple, çağın teknoloji sembollerinden biri kabul ediliyor. 1976’da Amerika’da çok uluslu bir şirket olarak kurulan ve kurulduğu günden bu yana teknolojiyi kendi stilinde orijinal tasarımlar ile kullanıcılarına sunan marka, günümüzde akıllı teknoloji alanında en çok tercih edilen markalardan biri oluyor. Kurulduğu ilk yıllarda ürettiği bilgisayarlar ile piyasada yer edinen marka, son yıllarda geniş ürün yelpazesi ile tanınıyor. Ürün konsepti ile özellikle belli bir kullanıcı kesiminin takip ettiği Apple’in bünyesinde; Mac, iPod, iTunes, iPhone, iPad gibi kendi markaları bulunuyor. Alt grup markaları ile üretim konseptinde; bilgisayar, akıllı telefon, MP3 çalar, Apple tablet ve akıllı saat gibi giyilebilir teknoloji ürünlerine yer veren firmanın ürünleri inceleyebilirsiniz.

Apple Markası Ürünleri

Mac, iPod, iTunes, iPhone ve iPad markalarına sahip olan Apple markası ürünleri arasında; telefon, bilgisayar, akıllı ev ve yaşam ürünleri, akıllı saat çeşitleri yer alıyor. Temel ürün konseptinde yer alan ürünler dışında tasarladığı ürünlere yönelik kulaklık, bağlantı kabloları gibi ürünlere yer vererek, en küçük aksesuarları bile orijinal tasarımı ile kullanıcıya sunuyor. Markanın telefon çeşitleri arasında şimdiye dek çıkan telefon modellerinin birçoğu bulunuyor. En son çıkan iPhone 7 Plus; 256 GB ile 126 GB’lik versiyonlarının farklı renk seçenekleri ile alıcıyla buluşuyor. Plus modeli dışında markanın standart modeli iPhone 7 yine 256 GB’tan 32 GB’a kadar değişen hafıza seçenekleri ile satılıyor. Markanın önceki 6S modeli de Plus sürümü ve standart sürüm olarak bulunabiliyor. Halen tercih edilen 5S ve 4S modelleri de telefon çeşitleri arasında yerini alıyor. Telefon modelleri dışında markanın telefon serilerine yönelik ürettiği orijinal kılıf çeşitleri ve yedek parçalara da erişebilirsiniz.

Apple markası ürünleri arasında yer alan bilgisayar çeşitleri ise Mac serisi masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarları kapsıyor. Masaüstü bilgisayarlarda gelişmiş teknik özelliklere sahip birçok model yer alıyor. Macbook modelleri olarak tanınan dizüstü bilgisayar çeşitlerinde ise gelişmiş teknik özelliklerinin yanında ince ve zarif tasarımı ile tercih edilen ürünler bulunuyor. Markanın bilgisayar çeşitleri arasından iPad tablet modellerine de erişebilirsiniz. Modeline bağlı olarak özellikleri değişen tablet çeşitlerinde son çıkan iPad Pro ve modellerini, iPad Air serisini ve iPad Mini modellerini inceleyebilirsiniz. Modeline bağlı olarak özellikleri değişen ürünlerin öne çıkan niteliklerini öğrenebilirsiniz. Bilgisayar serileri dışında markanın kendi bilgisayarları için ürettiği yedek parçaları da temin edebilirsiniz.

Markanın ürün konseptinde bilgisayar ve tabletler kadar ilgi gören giyilebilir teknoloji ürünleri de yer alıyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinde özellikle iPhone telefonlar ve iPad tabletler ile entegre çalışan akıllı saatler, oldukça popüler bir kullanıma sahip oluyor. Apple Watch modelleri arasında Watch serisi 1 ve 2 saat çeşitleri bulunuyor. Serisine bağlı olarak özellikleri değişen ürünler, 42 mm ile 38 mm ebatlarına sahip oluyor ve deri kordondan çelik kordona kadar birçok kordon tipi ile kullanıcıya sunuluyor. Kadın ve erkeklere yönelik farklı tasarımlar olarak kullanıcıya sunulan saatlerin yedek kordonlarına ulaşabilirsiniz. Markanın diğer cihazlarına gelen bildirimleri, çağrıları görmeye ve cevaplamaya imkan veren saatler, tüm elektronik cihazlarınız ile iletişim halinde kalmanıza imkan veriyor. Aynı zamanda fitness programları ile spor endeksli kullanımlar için ideal oluyor.

Markanın ev ve yaşam alanlarına yönelik ürünleri arasında ise Apple TV Media Player çeşitleri yer alıyor. 32 GB ve 64 GB olarak iki farklı hafıza seçeneği ile bulacağınız ürünleri inceleyebilirsiniz. Akıllı telefondan bilgisayara kadar çağın gerekliliği olan teknolojik ürünlere Apple markasının ayrıcalıklı tasarımları ile sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Apple

610 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Renk A-Z
  3. Fiyat Aralığı
    -
  4. Değerlendirme Puanı
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Başa dön