Asus

1989 yılında kurulan Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi Asus, ürettiği yüksek performanslı teknoloji ürünleriyle dünya genelinde en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri olma özelliği taşır. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan ürün yelpazesi sayesinde amatör ve profesyonel kullanıcılara hitap eden marka, bilgisayar ve donanım alanında yüksek performanslı ve kaliteli ürünleriyle tanınır. Masaüstü ve dizüstü bilgisayar modellerinin üretimini gerçekleştiren Asus, farklı sistem özelliklerine sahip bilgisayar seçenekleriyle farklı kullanıcılara hitap eder.  

Yüksek Performanslı Asus Bilgisayarları Keşfedin

Günlük kullanım ihtiyaçlarından, yüksek performanslı oyun ve iş bilgisayarlarına kadar değişik performans özelliklerine sahip olan Asus bilgisayarlar, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özellikleri barındırır. Marka tarafından kurulan ve özellikle profesyonel oyunculara hitap eden ROG serisi, dünya genelinde E-sporcuların ve oyun meraklılarının ihtiyaç duyduğu işlemci ve grafik kartlarını barındıran bilgisayarlardan oluşur. Gelişmiş oyunlar için yüksek kare hızları ve kısa yükleme sürelerini oyunculara sunan bu bilgisayarlar, markanın oyun bilgisayarları ve donanımları alanındaki deneyimini gözler önüne serer. 

Bilgisayar Sisteminiz İçin Güçlü Asus Donanımları

Masaüstü bilgisayar sistemleri için anakart ve grafik işlemcisi gibi donanımların üretimini gerçekleştiren marka, yüksek performans özellikleri için gelişmiş teknolojiler kullanır. Gelişmiş bağlantı özelliklerini, farklı CPU ve GPU türlerini destekleyen Asus anakart modelleri, yükseltilebilir bilgisayar sistemleri için ideal bir tercihtir. M.2 depolama bağlantısı desteği ve Thunderbolt gibi yeni nesil girişlere sahip olan anakart modelleriyle güncel bir bilgisayar sistemi kurabileceğiniz Asus anakartlar, gelişmiş akım korumaları sayesinde donanımlarınızın güvenli ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Nvidia tabanlı grafik işlemcilerin üretimini de gerçekleştiren marka, oyunlar ve tasarım programları için ihtiyaç duyulan grafik gücünü kullanıcılara sunar. Güncel mimari teknolojilerine sahip GDDR5 grafik kartı modelleriyle etkileyici bir deneyim yaşamanızı sağlayan Asus, oyunlarda etkileyici ve gerçekçi görselleri deneyimlemenizi sağlarken tasarım programlarınızda akıcı bir çalışma performansı sunar.

Asus marka modem ve sinyal güçlendiriciler kesintisiz ve yüksek hızlı internet bağlantısına ihtiyaç duyan kullanıcılar için kullanışlı özellikler barındırır. Yüksek çözünürlüklü dizi ve filmleri izleme aktiviteleri ve online oyunlar gibi kullanımlarda son derece belirleyici olan internet bağlantısı, keyifli bir kullanım deneyimi için oldukça önemlidir. Kablolu ve kablosuz internet bağlantısı sağlayan Asus modemler, ADSL, VDSL ve Fiber gibi bağlantı türleri için uyumludur. Yüksek bant genişliği ve 5GHz / 2.4 GHz gibi farklı bant bağlantılarıyla son derece hızlı bir bağlantı hızı sağlayan Asus modemler, Çoklu sinyal antenleriyle yüksek bir çekim mesafesine de sahiptir. Bu sayede evinizin tüm noktalarından yüksek hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz. 

Soru 1: Asus ürünlerini hangi kullanım amaçları için tercih edebilirim?

Cevap 1: Asus ürünleri tüm kullanıcı ihtiyaçları için özel olarak üretilir. Oyun, günlük kullanım ve iş gibi amaçlar için tercih edebileceğiniz pek çok Asus ürünü, ihtiyacınız olan özellikleri barındırır. Kullanım amacınıza en uygun Asus ürününü kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Soru 2: İnternet sağlayıcım Asus modemlerini destekler mi?

Cevap 2: İnternet sağlayıcınız tarafından verilen kullanıcı bilgilerini kullanarak Asus modeminizin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Üretici tarafından sunulan yönlendirme ve rehberlerle modeminizin kurulumunu kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Satın alacağınız Asus modemin sahip olduğunuz internet bağlantısıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Soru 3: Asus anakart modelleri hangi bilgisayar donanımlarını destekler?

Cevap 3: Asus anakart modelleri farklı kasa ve donanım tipleri için özel olarak üretilir. İşlemci, ekran kartı, RAM ve depolama aygıtı gibi donanımların tercih edeceğiniz Asus anakart modeliyle uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Asus

1.929 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ekran Kartı Hafızası A-Z
 7. Optik Sürücü
 8. SSD Kapasitesi A-Z
 9. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön