Headset Kulaklık

Kulaküstü kulaklıklar, gerek bilgisayar kullanıcılarına gerekse film, müzik ve oyun gibi içerikleri hoparlör yerine daha kişisel ses ürünleriyle duymak isteyenlere hitap ediyorlar. Üzerlerinde bulundurdukları ekstra donanımlar ve ses özellikleriyle, özellikle müzik ve oyun tutkunlarına yönelik olarak üretilen bu tip kulaklıklar, son derece şık ve canlı tasarımlarıyla da öne çıkıyorlar.

Kulaküstü Kulaklık

İzlediğiniz film, dinlediğiniz müzik ya da oynadığınız oyunlara kendinizi verebilmenizdeki en büyük yardımcınız olan kulaklıklar, teknolojinin getirdiği pek çok özellikten faydalanırlar. Kulaküstü kulaklık modelleri, içerisine konumlandırılan ve sürücü olarak isimlendirilen mini hoparlörlere sahiptirler. Bu mini hoparlörler, doygun bas tonlarının yanında orta ve tiz sesleri de doğru şekilde ayarlayarak kulağınıza iletirler. Kulağınız için rahat bir aksesuar olmalarının yanı sıra bu kulaklıklar, bilgisayar başında geçirdiğiniz saatlerin daha eğlenceli hale gelmesini sağlayabilirler.

İnternetin sunduğu iletişim imkânlarından tam anlamıyla yararlanabilmenizi sağlayabilen mikrofonlu kulaklık ürünleri aracılığıyla, çeşitli iletişim programlarının sesli görüşme özelliklerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuncular için geliştirilen bazı mikrofonlu kulaklık ürünlerindeki kaliteli mikrofonlar sayesinde, oyun içinde arkadaşlarınızla haberleşebilir ve oyununuzdaki stresli anlar için önemli hamleleri onlarla birlikte kararlaştırabilirsiniz.

İnternetten video yayını yapmayı ya da kaydettiğiniz oyunu başkalarıyla paylaşmayı arzu ediyorsanız, berrak ses kalitesi sunan pek çok ürün, sizin için uygun çözüm olabilir. Bazı kulaküstü kulaklıkların aktif veya pasif gürültü engelleme sistemleri sayesinde dışarıdaki gürültüleri hiçbir şekilde duymazsınız. Özellikle yoğun düşünme gerektiren oyunlarda, konsantrasyon gerektiren bazı filmlerde ve sevdiğiniz müzikleri dinlerken gürültü engelleme sistemli kulaküstü kulaklıklar oldukça işinize yarayabilir.

Geliştiricilerin birçok medya türü ya da kullanım alanı için özel olarak tasarladıkları kulaklıklar, katlanabilir yapıda olabilmelerinin yanı sıra, çıkabilen, değişebilen parçalara da sahip olabilir. Kulaküstü kulaklık modelleri; masaüstü, dizüstü, tablet ve monitör bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlarla da kullanılabilirler.

Kulaküstü Kulaklık Nedir?

Kulaküstü kulaklık; üreticilerin kullanıcıların kulaklarının üzerinde duracak ya da kulaklarını içeri alabilecek şekilde tasarladıkları, içlerinde bir veya birden fazla mini hoparlör bulunan ve mikrofonlu ya da mikrofonsuz modelleri bulunabilen kişisel ses dinleme aygıtıdır.

Müzik dinlemek günlük bir aktivite değil de sizin için bir tutkuysa, dinlediğiniz müziğin kaynağına dikkat ediyor ve her zaman en kaliteli kaynakları seçiyorsanız, üreticilerin geliştirdikleri müzik dinlemeye özel kulaklıklar sizin için uygun olabilir. Bu kulaklıkları gerek evde gerekse yolda arzu ettiğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ürün, katlanabilir bir yapıdaysa cebinizde ya da el çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Müzik dinlemenin yanı sıra oyun oynamak sizin için vazgeçilmez bir keyifse ve sahip olduğunuz ses sistemini ev ortamı dolayısıyla istediğiniz yükseklikte açamıyorsanız, 7.1 kanal çevresel ses verebilen özel tasarlanmış oyuncu kulaklıkları size göre olabilir. Bu kulaklıklarda yer alan çok sayıda mini hoparlör, oyun içerisindeki çevresel sesleri size doğru şekilde yansıtmak üzere konumlandırılmıştır. Böylelikle oyun içerisinde rakiplerinizin ya da takım arkadaşlarınızın yaptıklarını adeta yanınızdaymış gibi duyabilirsiniz.

Sizin için kulaklık yalnızca işlevsel bir ürün olmasının yanında, şıklığınızı tamamlanasını istediğiniz bir ürün kategorisindeyse, sizi bekleyen çok farklı desenli kulaküstü kulaklıklar vardır. Çeşitli markalar tarafından geliştirilen bu ürünlerin kablolu veya kablosuz modellerini bulabilirsiniz. Sporla ilgileniyorsanız sahip olduğunuz ürünlerin yanınızdan ayırmak istemeyebilirsiniz. Spor sırasında kullanılabilir şekilde tasarlanan ürünleri, spor salonunda veya dış mekan sporlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilir, sevdiğiniz müziklerin sizi spor sırasında daha iyi motive etmesini sağlayabilirsiniz. Gereksinim alanıza göre; taç, kulakiçi, enseden ve çengelli şekilde tasarlanan kulaküstü kulaklıkları, kategori altında inceleyerek size en uygun olanını seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

1.103 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sennheiser
  2. Philips
  3. Sony
  4. SteelSeries
  5. Pioneer
  6. JBL
  7. Jabra Gn
  8. Logitech
  9. Bose
  10. Razer
  11. Beats
  12. HP
  13. HyperX
  14. Urbanears
  15. Bang & Olufsen
  16. Rampage
  17. Gamepower
  18. Trust
  19. Snopy
  20. Onikuma
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kullanım Tipi
 6. Kulaklık Modeli
 7. Kullanım Alanı
 8. Mikrofon
 9. Bağlantı
 10. Renk A-Z
 11. Gürültü Önleme
 12. Kablo Uzunluğu A-Z
 13. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548
Başa dön