Bosch

Teknolojiyi yakından takip eden Bosch markası hayatı kolaylaştıran elektronik ürünler tasarlar. Evinizin farklı alanlarında, farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz birçok Bosch ürünü bulunur. Temizlik işlemlerinizi daha kolay hale getirmek için Bosch marka çamaşır makinesi sipariş edebilirsiniz. Dijital ekran özelliği, çamaşır makinenizin yıkamayı ne zaman tamamlayacağını öğrenebilmenizi sağlar. Kullanışlı tuşlardan yardım alarak makinenizin modları arasından seçim yapabilirsiniz. Ses seviyesi düşük olan makineler oldukça konforludur. Beyazlara ve renklilere özel yıkama programlarıyla giysilerinizi başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bosch ürünleri mutfağınızda da size destek olur. Bosch mutfak robotu kullanarak meyvelerinizi ve sebzelerini küçük parçalara ayırabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde mutfak robotunuz oldukça keskin ve dayanıklı bir yapı kazanır.

Modern Teknolojinin Getirdiği Rahatlığı Evinizde Yaşayın

Bosch markasının sebil modelleri sayesinde anında sıcak ve soğuk su elde edebilirsiniz. Su sebilleri, iş yerlerinde ve işletmelerde de kullanılabilir. Bu ürünler suyu anında ısıtır ve soğutur. Sebillerin ergonomik mandallarını kullanarak içeceğinizi bardağınıza aktarabilirsiniz. Bosch, ev temizliği konusunda da kullanıcılarına yardımcı olur. Elektrikli süpürgeleri sipariş ederek halılarınızı ve parkelerinizi temizleyebilirsiniz. Süpürgeler yüksek emiş gücü kapasitesine sahiptir. Bu sayede zorlu noktalarda yer alan tozları ve kirleri kolayca yok edebilirsiniz. Bosch ürünleri evinizdeki tamirat işlerinde de size yardımcı olur. Darbeli matkaplarla duvarınızda kolayca delik açabilirsiniz. Vidalama setleri farklı vida uçlarını bir arada bulundurabilmenizi sağlar. Bosch'un tasarladığı tornavidalar oldukça kullanışlıdır. Ergonomik tornavidalar, gerecinizin elinizden kaymasını önler. Vidaları sökmek ya da sıkmak için tornavida setinizdeki ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Enerjiyi Verimli Kullanan Elektronik Ürünler

Bosch bulaşık makineleri suyu ve elektriği tasarruflu bir şekilde kullanır. Yarım yük özelliğiyle, bulaşık makineniz tam dolu değilken kullanılacak olan elektriği ve suyu azaltabilirsiniz. Bulaşık makinelerinin deterjan haznesi kapaklıdır. Bu sayede yıkama tabletini pratik bir şekilde ürününüze yerleştirebilirsiniz. bulaşık makinesi modelleriyle yemeklerden sonra tabaklarınızı ve bardaklarınızı pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Geniş ürünler, tek seferde çok sayıda mutfak gerecinizi yerleştirebilmeniz için idealdir. Çatal, kaşık, tencere gibi ürünlerin kir yoğunluğuna bağlı olarak yıkama sıcaklığını ve yıkama süresini belirleyebilirsiniz. Bosch, ev ortamında kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra bahçenizde kullanabileceğiniz gereçlere de ürün koleksiyonunda yer verir. Çim biçme makinesi kullanarak bahçenizdeki çimenlerin boyunu kısaltabilirsiniz. Ergonomik tutma kolu, çim biçme makinenizi güvenli bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlar. Kesilen çimenleri arka kısımdaki haznede biriktirerek toplu halde çöpe dökebilirsiniz. Sert tekerlekler, çim biçme makinenizin yumuşak zeminlerde ilerleyebilmesini kolaylaştırır.

Bosch buzdolabı modellerinin özellikleri nelerdir?

Işıklandırma desteği sunan buzdolaplarıyla tüm gıdalarınızı net olarak görebilirsiniz. Dengeli üfleme teknolojisine sahip ürünler yiyeceklerinizin eşit oradan soğumasını sağlar. Hızlı soğutma ve hızlı dondurma özelliklerini aktif hale getirerek yiyeceklerinizi kısa sürede uygun şekilde saklayabilirsiniz. Bosch buzdolapları, meyve ve sebze sepeti yardımıyla bu ürünlerinizi saklayabileceğiniz özel alanlar sunar.

Çamaşır makinesi programları nelerdir?

Pamuklulara özel yıkama programıyla pamuklu giysilerinizi özenle yıkayabilirsiniz. Yünlü yıkama ve hassas yıkama gibi programlar özel kumaşlara sahip olan ürünleriniz için idealdir. Hızlı yıkama programı sayesinde kısa bir süre içerisinde çamaşırlarınızı temizleyebilirsiniz. Ön yıkamalı programlar kirleri derinlemesine çıkarabilmenize yardım eder.

Mutfak robotlarının işlevleri nelerdir?

Kapaklı hazneye sahip olan mutfak robotlarıyla çeşitli soslarınızı karıştırabilirsiniz. Doğrayıcı bıçaklar sert ürünleri küçük parçalara ayırabilmenize katkı sağlar. Rendeleme aparatını kullanmanız çeşitli sebzeleri ince parçalara ayırabilmenize yardım eder. Yemeklerinizi ve salatalarınızı ince şekilde rendelenmiş ürünlerle görsel açıdan daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Buz kırma fonksiyonuyla buzları kolayca parçalayabilirsiniz. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch

+10.000 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Araç Markası A-Z
 5. Araç Modeli A-Z
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön