Sanayi Tipi Fanlar

Sanayi tipi fan modellerini evinizde veya iş yerinizde kullanarak soğutma işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız fan modelleri arasından gereksinimlerinize en uygun olan ürünleri sipariş ederek güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Düşük elektrik tüketimi özelliği ile çalışan fan çeşitleri sayesinde enerjiyi verimli kullanarak soğutma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Metal pervanelere sahip olan sanayi tipi fan modelleri aracılığıyla güvenli ve dayanıklı bir ürüne sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Açılı ve simetrik şekilde üretilmiş olan pervaneleri ile beğeni toplayan fanlar, rüzgârı etkili bir biçimde ürününüzün iç kısmına ulaştırır. Aynı zamanda aşınmaya karşı dayanıklılık gösteren yapılarıyla da dikkat çeken fanlardan yararlanarak uzun ömürlü bir kullanıma erişebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilmiş alternatif fan modelleri, ihtiyaçlarınızla uyumlu olan bir üründen yardım alabilmenizi sağlar. Çalışma hızı seviyesi değiştirilebilir olan sanayi tipi ısıtıcı, soğutucu fan çeşitlerini tercih ederek elektronik ürünlerinizin soğutmak konusunda ekstra verim kazanabilirsiniz. Aspiratörler için geliştirilmiş olmalarıyla öne çıkan sanayi tipi fan çeşitlerini evinizdeki aspiratör modeliyle uyumlu modeller arasından sipariş edebilirsiniz.

Alüminyum Gövdesi Bulunan Sanayi Tipi Fan Modelleri

Gövdeleri alüminyum malzeme ile üretilmiş olan sanayi tipi fanlar dayanıklı ve hafif yapıları ile dikkat çeker. Bu ürünler arasında yer alan salyangoz fan modelleri, hava çıkışının düzenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Tasarımlarında bağlantı noktaları ve vida girişleri bulunan sanayi tipi fanları kolayca açıp tamir işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Motor bölümü kafes sistemi ile korunan fanlar güvenli gövde tasarımları sayesinde kullanıcılarını memnun eder. Sanayi tipi fan motoru çeşitleri ince demir tellerden oluşan gövde kafesi desteği ile öne çıkan modelleri de içerir. Böylece fanınızın iç kısmına yabancı cisimlerin ulaşmasını önler. Kazanları soğutmak için üretilmiş olan kazan fanları ile yüksek ısı seviyesini güvenli bir şekilde düşürebilirsiniz. Düşük ses seviyesinde çalışan fan modelleri, gürültü sorununa maruz kalmamanız için size yardımcı olur. Gövdeleri aynı zamanda ses yalıtımı yaratan sanayi tipi fanlar sayesinde iş yerinizde aşırı ses sorunu yaşamanızın önüne geçilir. Yüksek basınca dayanıklı olan fanlar, yıpranma sorununa karşı koruma yaratarak görevlerini uzun süreli şekilde yerine getirmeyi başarır.

Kompakt Tasarıma Sahip Sanayi Tipi Fanlar

Hem ısıtma görevini hem de soğutma görevini yerine getiren işlevsel fanlar yardımıyla çok yönlü bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Kompakt gövdeleri ile kullanıcılarını memnun eden fanlar az alan kaplayan tasarımları sayesinde tam not alır. Isıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi için geliştirilmiş olan sanayi tipi fan çeşitleri, enerjiyi doğru ve güvenli şekilde kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Katı yakıtlı kazanlara uyumlu olan modelleri tercih ederek hava beslemesi yapabilirsiniz. Yat klimaları ile uyumlu olan sanayi tipi fan modelleri de seçiminize sunulan ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda aspiratörünüzde baca motoru olarak kullanabileceğiniz fanlar da vardır. Bu fanlarla beraber aspiratörünüz hava akışını güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Mutfağınızın havasını çok kısa bir sürede temizlemek için yararlanabileceğiniz baca fanları, daha hijyenik ve temiz yaşam alanlarına sahip olmak isteyen kişiler için idealdir. Kablo uzunlukları farklılık gösteren baca fanları aracılığıyla aspiratörünüzün boyutlarına en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz. Tuğla bacalarının yanı sıra ev bacaları için geliştirilmiş olan fan modelleri de sipariş edebileceğiniz ürünler arasında bulunur.

Soba Borularını Temizleyen Sanayi Tipi Baca Fanları

Ev ve iş yeri gibi alanlarda yer alan sobaların borularını temizleyebilmenizi sağlayan baca fanları, hijyen ve güvenlik elde etmek isteyen kullanıcılar için imal edilmiştir. Kısa bir süre içerisinde görevini yerine getirerek baca ve soba borusu temizliği yapan fanlarla beraber maksimum hijyen seviyesine ulaşabilirsiniz. Çalıştığı zaman kalorifer ve soba gibi ürünlerin körüklenmesini sağlayan baca fanları, ısının daha çabuk yayılmasına yardım eder. Dış hava şartlarına karşı son derece sağlam bir yapıya sahip olan baca fanları aracılığıyla ısınma konusunda konfor kazanabilirsiniz. Kullanıcı dostu baca fanları, sadece birkaç dakika içerisinde montaj işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için dizayn edilmiştir. Çekme sorunu yaşayan bacaların daha verimli çalışması için fanlardan yararlanabilirsiniz. Böylece dumanın daha kolay tahliye edilmesini sağlayabilirsiniz. Hava sirkülasyonunu hızlandırabilmeniz için ideal olan sanayi tipi fanlar, ortamdaki dumanı ve kokuyu kolayca yok edebilmeniz için geliştirilmiştir. Elektrik prizine rahatlıkla erişebilmeniz için uzun kablolu şekilde üretilmiş olan fanları kullanarak hava akışını anında sağlayabilirsiniz. Enerjiyi tasarruflu şekilde kullanan sanayi tipi fanlar, minimum oranda elektrik tüketimi gerçekleştirebilmeniz için imal edilmiştir. Böylece ekonomik bir biçimde hava akışı sağlayıp işlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Preslenmiş Sac ile Üretilen Kanal Fanı Çeşitleri

Havayı fan miline doğru paralel şekilde akıtan kanal tipi fanlar sıcak ya da soğuk havanın dışarıya tahliye edilmesini sağlar. Böylece makinenizin fazla ısınmasını ya da soğumasını önleyerek ürününüzden tam randıman alabilirsiniz. Galvanizli gövdeleri ile ısıya karşı oldukça dayanıklı bir yapı kazanan kanal fanı modelleri sayesinde sorunsuz bir kullanım yaşayabilirsiniz. Korozyon sorununa karşı da koruma sağlayan gövdeleri yardımıyla kanal fanlarını uzun ömürlü şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Her iki tarafını da kanala kelepçe ile bağlayabilmeniz için elverişli olan fan modelleri sayesinde esnek bir kullanım deneyimine ulaşmanız mümkün hale gelir. Farklı montaj pozisyonlarında çalıştırarak kullanabileceğiniz kanal fanları, makinelerinizden tam verim almaya devam edebilmeniz için size destek olur. Yağlı ortamlara filtre yardımıyla uyum sağlamayı başaran bu fanlar, farklı sanayi kollarında faydalanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Boyutları bakımından çok sayıda alternatif yaratan kanal fanları, iş hayatınızda verim ve emniyet elde edebilmeniz için gelişmiş teknoloji ile imal edilmiştir.

İçbükey Kanat Sistemini Kullanan Sanayi Tipi Fanlar

Pervaneleri içbükey kanat sistemi ile üretilmiş olan sanayi tipi fanlar sayesinde rüzgârın ve hava akışının geçişi kolaylaşır. Farklı sayıda kanatçıklara sahip olan birçok modelin bulunması, aspiratörünüzün özellikleri ile uyumlu bir ürünü tercih edebilmeniz için size kolaylık sağlar. Monofaze ve trifaze motor seçeneklerini kullanımınıza sunan fan modelleri arasından gereksinimlerinize uyum gösteren ürünleri sipariş edebilirsiniz. Duvar ve pencere montajı için ideal olan sanayi tipi fanlar aracılığıyla yaşam alanlarınızda havanın akışını kontrol edebilmeniz mümkün hale gelir. Böylece hava kalitesini koruyarak çalışma alanınızın sizin için daha elverişli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Pervaneleri ve kafesleri sökülebilir olan fanlar yardımıyla temizlik işlemlerini pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Yatay Atışlı Radyal Fan Çeşitleri

Hava akışının yatay şekilde gerçekleşmesini sağlayan radyal fanları geniş bir kullanım alanında değerlendirebilirsiniz. Çatılarda kullanılabilmeye uygun olan yatay atışlı radyal fan modelleri ile hava akışının kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz. Sıcak baza gazlarının yaratabileceği tehlikeleri önleyebilmeniz için elverişli olan bu fanlar, zararlı maddelerin hava yoluyla dışarı taşınabilmesi için idealdir. Yüksek ısıya ve düşük sıcaklık değerlerine karşı dayanıklı şekilde üretilmiş olan çatı fanları, açık hava koşullarının yaratabileceği zorluklara karşı çözüm üretir. Elektrostatik toz boyalı sac ile imal edilmiş çatı fanları yıpranma ve aşınma problemlerine karşı üst düzey koruma sağlar. Kontrol cihazları ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz sanayi tipi fanları tercih ederek çalışma hızını anbean değiştirebilirsiniz. Ekonomik olan sanayi tipi fan fiyatları, ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirmek için hesaplı bir tercihte bulunabilmenizi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sanayi Tipi Fanlar

2588 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 37 / 2588 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?