Bahçenizdeki su birikintilerinden kurtulmak ya da havuz suyunu tahliye etmek için su motorları ve pompalarının sağladığı destekten yararlanabilirsiniz. Modern teknolojinin getirdiği avantajlarla beraber çok daha az zahmetle çok daha başarılı bir şekilde suları tahliye edip boşaltabilirsiniz. Güçlü motorlarıyla dikkat çeken bu ürünler yüksek devire ulaşarak suyu kısa sürede ortadan kaldırarak yoğun yağmur yağışlarında yaşanabilen sel baskınlarına karşı da önlem almanıza yardımcı olur. Kirli sularda dalgıçlık yapan profesyoneller için üretilen dalgıç pompalarını kullanarak geniş partikül ağzının sunduğu destekten faydalanabilirsiniz. Sudaki parçacıkları ortadan kaldırabilen bu pompalar daha rahat bir ortamda çalışabilmenizi mümkün kılar. Giriş voltajına göre ya da motor gücüne göre sizin için en uygun dalgıç pompasını sipariş edebilirsiniz. Taşıma konforunu artıran ve tutma kulbu aracılığıyla rahatça yanınızda götürebileceğiniz su motorları ve pompaları araçların bagajına kolayca sığar. 

Kullanışlı Dizaynla Artan Güvenlik

Tasarımlarında kablo sarma oyuğuna yer veren su motorları ve pompaları ile elektrik bağlantısını kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Uzun kabloları aracılığıyla elektrik enerjisine daha kolay bir biçimde erişmenizi olanaklı kılan motor ve pompalar farklı batma derinliklerine sahip modeller içerir. Ürünü kullanacağınız su birikintilerinin, havuzların ya da denizlerin sahip olduğu derinliklere göre işlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı su motorlarından yararlanabilirsiniz. Su motorları ve pompalarını denizde kullanırken ayarlanabilir şamandıra özelliğini değerlendirerek optimum performans elde edebilirsiniz. Pompa gövdelerinin darbeye karşı dayanıklı bir yapı taşıması kullanım sırasında oluşabilecek tehlikelere karşı önlem oluşturur. Oldukça hafif olarak üretilen motor ve pompa çeşitlerini su içerisinde pratik şekilde kullanabilirsiniz. 

Su Tahliyesi Sağlayan Pompalar

Havuzlarda, bahçelerde oluşan ve istenmeyen maddelerle dolu birikintileri ortadan kaldırmak için su pompalarının çekim gücünden faydalanabilirsiniz. Kuyunuzdaki kirli suyu dışarı atmak için de değerlendirebileceğiniz bu pompalar güçlü motorları ile saatte litrelerce suyu tahliye edebilme kapasitesine sahiptir. Su yüksekliği azaldıkça pompanın şamandırasının yüksekliğini de düşürerek sağlıklı bir şekilde suları dışarı akıtabilirsiniz. Mekanik contalar sayesinde sorunsuz bir biçimde çalışan pompalar uzun ömürlü parçalardan oluşur. Farklı sıcaklık aralıklarına uyum gösteren pompalar sayesinde belirtilen değerler içerisinde yer alan soğuk ve sıcak suları tahliye edebilirsiniz. Sıvı aktarma pompaları ile sıvı maddeleri bir yerden başka bir yere kısa bir zaman içerisinde iletebilirsiniz. Emme ve boşaltma boruları aracılığıyla düşük yoğunluklu sıvıları dahi kısa sürede aktarabilirsiniz. Su motorları ve pompaları arasındaki aktarma ürünleri vakum özelliğiyle güçlü bir çekiş gücüne erişir.

Düşük Sesle Çalışan Motor ve Pompalar

Su aktarma ve suyu tahliye etme gibi fonksiyonlara sahip motorlarla pompaları kullanırken düşük desibelli çalışma özelliğinin getirdiği konfordan faydalanabilirsiniz. Kulakların yıpranmasına neden olmayan ve daha verimli bir şekilde çalışabilmenize yardım eden su motorları ve pompaları sayesinde rahat bir kullanım deneyimine ulaşırsınız. Su seviyesini kontrol edebilmenizi sağlayan cihazlarla suyun hangi yükseklikte olduğunu tespit edip motor ve pompaları buna göre kullanabilirsiniz. Basınç değerlerine de göstergelerinde yer veren seviye tespit cihazları güvenli bir tahliye için gerekli desteği yaratır. Sığ sularda dahi çalıştırabileceğiniz teknik yeterliliklere sahip pompalarla yağmur suları ile dolan bahçenizi ya da kapı eşiğinizi bu birikintilerden dakikalar içerisinde kurtarabilirsiniz. Dahili çekvalfe sahip pompalar motoru kapattığınızda suyun kendi kendine akmasını önleyerek güvenliği artırır. Su motorları ve pompaları yüksek bir akış hızını yakalayarak zaman kazanmanıza yardımcı olur. Mazot, benzin, yağ gibi maddelerin aktarılabilmesi için uygun bir yapı taşıyan ürünleri kullanarak belirli sıvılara özel olarak geliştirilmiş pompalardan yardım alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Su Motorları ve Pompaları

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Makineleri
Bahçe Makineleri
Su Motorları ve Pompalar
Su Motorları ve Pompalar
Dalgıç Pompa
Dalgıç Pompa
Bahçe Pompası
Bahçe Pompası
Santrifüj Pompalar
Santrifüj Pompalar
Su Motorları
Su Motorları
Bahçe Hidroforları
Bahçe Hidroforları
Makine Motorları
Makine Motorları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 6409 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452384