Sandalye

Sandalye

Yaşamın her alanında, mobilyalar ile birlikte sandalyelerin de kullanımından söz edilebilir. Arka arkaya 90 derece ya da daha büyük bir açı ile tutturulan iki adet dayanıklı malzeme sandalye olarak tanım bulur. Oturma olarak adlandırılan yatay kısmı, dik konumda bulunan ayakların köşelerine denk gelecek şekilde sabitlenmiştir ve insanların vücut ağırlıklarını taşıyabilecek dayanıklılığa sahiptir. Genişliği ve yüksekliği insan sağlığını destekleyici şekilde özel olarak tasarlanan sandalyeler her ortamda kullanılabilen özelliklere sahip olması nedeni ile her dönemde en temel mobilya ihtiyaçları arasında yer alır. Kategoride yer alan sandalyeler hem açık hem de kapalı ortamlarda kullanılabilecek ürün seçenekleri ile sizlere sunulmuştur.

Sandalye, evler başta olmak üzere atölyeler, okullar, ofisler, sağlık merkezleri, devlet kurumları ve daha sayısız alanda kullanılmaktadır. Oturma ihtiyacınızı karşılamak için üretilen sandalye modelleri son derece kullanışlı ve konforlu özelliklere sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip modeller arasından dilediğiniz ürünü beğenebilir ve güvenli koşullarda satın alma siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Özgün Tasarımı ile Göz Dolduran Sandalye Tasarımları

Sandalye modelleri, günlük kullanım ihtiyacının yanı sıra diğer bir anlamda da bir zevk göstergesidir. Her tarza ve her modaya uygun sandalyeler yaşam alanlarında masaları bütünleyici özelliklere sahiptir ve dekorasyona önemli ölçüde yön verirler. Ahşap modeller başta olmak üzere sandalyeler envaiçeşit malzeme seçeneğine sahiptir. Temel malzeme olarak tercih edilen ahşap birçok durumda sandalyelerin tasarımlarında da tercih edilir. Günlük kullanım için en ideal modeller ahşap iskeletli ve kumaş kaplamalı sandalye modelleridir. Deri kaplama sevenler için de, deri sandalye modelleri seçenekler arasında bulunur. 

Sandalyeler yaşam alanlarında mutfak, salon ve balkonlarda olmazsa olmaz olarak tercih edilen mobilyalardır. Bunun yanında çocuk odasında ve kullanıma göre oturma odalarında da kullanımı bulunur. Sandalyelerin balkon kullanımı için uygun olan modelleri daha özel bir koleksiyona ile üretilir. İhtiyaca göre değişen sandalye modelleri temelde her ortamda ihtiyaca en uygun şekilde karşılık verir. 

Balkon dekorasyonuna önem veriyorsanız ve balkonlarınızda sandalye ile can alıcı bir vuruş yapmak istiyorsanız antika sandalye modelleri ya da sallanan sandalye modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sallanan sandalye modellerinin iki bacağı da gövdeye sabittir. Bu özelliği ile kullanımda uzun ömürlülük sağlar ve güven verir. Zemin ile temas eden kısımda bulunan kavisli ayaklar oturuş esnasında hareket etmenizi ve hafif bir döngü ile sallanmanızı sağlar. Balkon keyiflerinizde manzarayı seyretmenize yardımcı olacak sallanan sandalye modelleri huzurlu geçirdiğiniz zamanların da en büyük destekçisidir. Balkonlarınızda daha günlük kullanım ihtiyacınız söz konusu ise katlanabilir sandalye modellerini inceleyerek hem yerden hem de bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Farklı Model Seçeneklerine Sahip Sandalye Modelleri 

Evler, her insanın kendini rahat hissedebileceği bir alandır ve her insan evinde hayatın tadını rahatça çıkarabilmeyi ister. Bu nedenden dolayı özellikle evler için tercih edilecek olan mobilyalarda rahatlık en önemli etkendir. Sandalye modellerinde de aranan yegane özellik rahat olmasıdır ve evde hangi alanda tercih edileceğine göre tercih ve model seçimleri değişir. Birçok sandalye modeli arasında değerlendirme yapılırken hem konforlu olması hem de zevke ve bütçeye uygun modeller olması istenir. Yaşam alanlarınızda her alanda kullanım sağlayabileceğiniz sandalye modelleri bütçenize dosttur ve ihtiyacınız olan rahatlığı en iyi segmentlerde sizlere sunar. 

Aile ile birlikte geçirilecek vakitlerde misafirlere eşsiz bir rahatlık sunan sandalye çeşitleri boyutu, modeli, markası ve rengine göre şekillenir. Genel anlamda bakıldığında nerede kullanılırsa kullanılsın sandalye modellerinin daima şıklığı yansıtması ve uzun ömürlü kullanılması temenni edilir. En keyifli anlarınızda sizleri destekleyecek olan sandalye çeşitleri arasında koltuklar ile yarışabilecek rahatlığa ve konfora sahip modeller de bulunmaktadır. Tamamen zevke uygun yapacağınız tercihler ile yaşam alanlarınızda daha fazla oturma aksesuarına yer verebilirsiniz. 

Evlerde sandalyelerin olmazsa olmaz kullanıldıkları yerler evlerin salonlardır. Salonlarında hem şıklık yaratmak hem de farklı bir şekilde mobilyalarını zengin bir görünüme kazandırmak isteyenlerin tercihi ise bar sandalye modellerinden yanadır. Bar sandalyesi tercihinde pişman olmamak için yapılması gereken ise öncelikle sandalyeyi destekleyecek olan bar masası veya tezgahına sahip olmaktır. Eğer salonlarınızda uygun bir alanınız varsa belirli bir alanı özel bir şekilde dekore edebilir ve bar sandalyeleri ile salon dekorasyonunuza hava katabilirsiniz. Bar sandalyeleri kullanım esnasında farklı yüksekliklere göre ayarlanabilir olması ile de kullanışlıdır. Farklı seviyelere indirgenebilen bar sandalyeleri aynı zamanda sırt kısmından da omurgayı destekleyicidir. Bütün seçenekleri değerlendirerek salon tasarımlarınıza en çok yakışan sandalye eşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Doğada Olmayı Sevenler İçin Kamp Sandalyesi Modelleri 

Doğanın eşsiz güzelliği ile bütünleşmek ve özellikle yaz mevsimlerinde doğada vakit geçirmeyi sevenler için konforun en önemli öğesi sandalyelerdir. Kamp yapmayı sevenler için özel olarak tasarlanan kamp sandalyesi modelleri bu özel doğa keyfinizde en güzel yardımcılarınız oluyor. Hem yeme içmelerinizde hem arkadaş grubunuzla geçireceğiniz sohbetlerinizde sizleri muhteşem bir şekilde destekliyor ve sizlere konfor sağlıyor. Kolay taşınabilir olması nedeni ile de her yere kolay bir şekilde götürebileceğiniz kamp sandalyesi modelleri geniş ürün seçenekleri ile de sizlere özgür bir seçenek fırsatı sunuyor. İhtiyacınıza en uygun modeller arasından yapacağınız sandalye seçimi, kuruluma gerek kalmadan kullanım imkanına sahiptir. Koruma kılıfı ile birlikte de kategoride yer alan kamp sandalyesi modelleri istediğiniz her ortama koyla bir şekilde taşınabilir ve saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Konforu İle Şaşırtan Plastik Sandalye Modelleri

Plastik sandalye modelleri daha çok dış mekanlarda kullanım ihtiyacı bulunan sandalye modelleridir. Balkonlarda ya da avlularda sıklıkla kullanılan plastik sandalye modelleri her hava koşuluna mükemmel bir uyum sağlaması nedeni ile de güven verir. Mükemmel bir konfor alanı yaratmak için de en uygun yerler olan balkonlarda her zevke uygun plastik sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Bahçelerde kullanımı mümkün olan plastik sandalye modelleri ile barbekü ve piknik eğlencelerinizde sevdiklerinize konforlu bir alan sunabilir ve bütün konuklarınıza rahat bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. 

Dışarıda vakit geçirmeyi seviyorsanız size en uygun sandalye plastik olan sandalye modellerdir. Eğer rahatınıza fazlası ile düşkünseniz ve plastik sandalyenin doğallığından istediğiniz verimi alamıyorsanız, tercih edeceğiniz bir yaslanma ve oturma minderi ile konforunuzu destekleyebilirsiniz. Plastik sandalyeler üretim kalıpları nedeni ile daha geniş oturma yerine sahip olan ve kolçakları bulunan ürünlerdir. Bu modelleri yastıklar ve minderler ile destekleyerek tahmin edemeyeceğiniz bir konfora sahip olabilirsiniz. 

Farklı renk seçeneğine de sahip olan plastik sandalye modellerini kullandığınız süre sonrasında dış mekanlarınızda bırakabilir ve her mevsimde uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Temizleme açısından da kolaylık sunan modeller bu özelliği ile de sizlere rahat bir kullanım sunar. 

Plastik sandalyeler hem tasarım hem de renk olarak oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Her ortama uyması için tercih edeceğiniz sandalyeler sade tasarımları ile de dekorasyonunuza bütünlük katar. Eğer yemyeşil bir bahçeye sahipseniz tercih edeceğiniz beyaz plastik sandalye ile ihtiyacınız olan dekorasyonu kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Beyazın uyumu ve zarafeti ile bahçelerinizde hem sade hem de spor bir görünüm kazanabilirsiniz. 

Piknik Keyfinizi Doruklara Çıkartacak Taşınabilir Sandalye Modelleri

Taşınabilir sandalye modelleri son dönemin en popüler ürünleri arasında yer alır. Özellikle son dönemlerde siz de taşınabilir ürünlerde meydana gelen artışa şahit olmuşsunuzdur. Her yere kolay bir şekilde götürebileceğiniz taşınır sandalye modelleri her türlü kullanım ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı pikniklerde konforu ayağınıza getiren piknik sandalye modelleri taşınabilir olması sayesinde sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Zemine uyumlu ayakları ve katlanabilir özel gövdesi ile dilediğiniz her zeminde portatif sandalye modellerini açabilir ve piknik keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Konforunuzu Artıracak Sandalye Minderi Modelleri

Sandalye minderi olarak kullanımınıza sunulan ürünler, size oturma anında mükemmel bir konfor sağlar. Sandalyelerinizde ekstra rahatlığa ihtiyaç duyarsanız sandalye minderi olarak kullanımınıza sunulan ürünler arasından tarzınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Minderler sandalyelerin oturma kısımlarına uyum sağlayacak özelliklerde tasarlanmıştır ve tercih ettiğiniz minderi herhangi bir işlem uygulamadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tasarım seçeneğine sahip minderler ile dekorasyonunuza da olumlu katkı sağlayabilirsiniz. Her zevke uygun minderler sizin de oturma konforunuzu üst seviyeye çıkartır.

Sandalye minderi modelleri kullanım anında dik duruş pozisyonunuzu destekler. Herhangi bir yöne doğru eğilim meydana getirmeyen minderler tam olarak gövdenizi kavrar ve vücut şeklinize göre şekil alır. Güven veren tasarımları, özel yapışmayan yastık içi malzemeler ile desteklenmiştir. Yıkanabilir olması nedeni ile de pratik kullanım fırsatı veren sandalye minderleri ile sandalyede oturma sürenizi uzatabilirsiniz. Sandalye minderi modelleri arasında sandalyeye bağlanan ve sabitlenen ürün seçenekleri de yer alır. Tercihinize göre uzun süreli kullanım için düşündüğünüz durumlarda bağlamalı ve sabitlemeli sandalye minderi modellerini inceleyebilir ve tam olarak ihtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. 

Sandalyelerinizin Ömrünü Uzatan Kılıf Modelleri

Sandalye kılıfları son dönemin en önemli koruyucu ürünleri arasındadır. Geniş ürün seçenekleri ile de her zevke hitap eden çok sayıda seçeneğe sahiptir. Mobilyalarda koruyucu ürünler tercih etmek her daim daha uzun ömürlü bir kullanım performansına sahip olmak demektir. Sandalyeleriniz için tercih edeceğiniz kılıflar da bu anlamda sandalyelerinizi daha uzun süre temiz kullanabilmeniz için zemin hazırlar. Her türlü lekeden ve tozdan korumak için kullanımınıza sunulan sandalye kılıfı modelleri arasından beğendiğiniz modelleri güvenle sipariş vererek sandalyelerinizi daha uzun süre temiz tutabilirsiniz. 

Sandalye örtüsü olarak tercih edebileceğiniz kılıf modelleri lastikli olmaları nedeni ile de kolay kullanım sağlar. Tek parça olarak tercih edeceğiniz kılıfları sandalyenizin gövdesine geçirdikten sonra lastik özelliği kılıfın sandalyenizi sarmasını sağlar ve kılıf sandalyenizin orijinal kumaşı görünümü kazanır. Gerçeğinden ayırt edilemeyen kılıflar kullanım esnasında kaymaz ve uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. Leke tutmayan özel kumaşı kolay yıkanabilir özelliğe sahiptir. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip olan modeller arasından zevkinize en uygun modelleri tercih ederek sandalyelerinizi her türlü kir, leke ve sert müdahaleye karşı koruyabilirsiniz. 

Her Masaya Uyum Sağlayan Sandalye Takımları

Sandalye modelleri ile ilgili olarak yeni tasarım çalışmaları her geçen gün devam eder. Buna bağlı olarak her dönemde en yeni dekorasyon trendlerine ayak uyduracak modellerin üretimi gerçekleşir. Her mobilya ile muhteşem bir uyum sağlayan sandalye modelleri özellikle yemek masaları ile bir araya geldiğinde mükemmel bir bütünlük yakalar. Belirli sayıda aynı model sandalyelerden yapacağınız tercihler ile bir sandalye takımı yaratabilir ve yemek masalarınız ile muhteşem bir mobilya dekorasyonu elde edebilirsiniz. Her modelde olmazsa olmaz özellik rahatlık ve konfordur ve bu anlamda zevkinize en uygun ürün seçeneğini güvenli koşullarda sipariş verebilirsiniz.

Sandalye takımı yapmak için tercih edeceğiniz ürün grupları oldukça farklı ölçülere sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilir olan sandalyelerin dışında standart olarak belirli bir ölçüye sahip olan sandalyeler arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanacağınız masa veya tezgahın yüksekliğini ölçerek size en uygun sandalye ölçüleri hakkında fikir sahibi olabilir ve kullanımda en yüksek verimi sağlayan sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. 

Dizayn Sandalye Sınıfının En İyisi Papatya Sandalye Modelleri

Papatya sandalye modelleri hem şık hem de ergonomik tasarımları ile kullandığınız mekanlara renk katar. İçeriğinde yüksek kaliteli polipropilen plastik malzeme bulunur ve bu malzeme ürüne ekstra dayanıklılık katar. Uzun ömürlü olarak kullanılan papatya sandalye modelleri son derece hijyeniktir ve kolay bir şekilde temizlenebilir. 

Bahçe tasarımlarına muhteşem bir şekilde uyum sağlayan papatya sandalye modelleri dört mevsim kullanmaya elverişlidir. Son dönem oldukça fazla ürün modeli üretilmiştir ve %100 yerli üretim olması nedeni ile de sık tercih edilen sandalye modelleri arasında yer alır. Kullanmadığınız durumlarda saklayabileceğiniz sandalye,< kullanım esnasında da UV ışınlarına karşı mükemmel bir dayanıklılık sağlar. Bahçe kullanımlarınızda beklentilerinizi en üst düzeyde tutan papatya sandalyeler fonksiyonel gereksinimlere de mükemmel bir şekilde cevap vermektedir. Peyzaj tasarımlarınız ile de uyum sağlayan papatya sandalyeler hem bahçelerde hem de teraslarda tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer alır. 

Her daim trendleri yakından takip ediyorsanız plastik sandalye tercihlerinizde papatya modelleri değerlendirebilirsiniz. Zengin görünümleri ile ortamlarınızı zenginleştiren sandalye modelleri marka kalitesini de her üründe gözler önüne serer. Koyu yeşil, kahverengi, beyaz ve krem gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan sandalye modelleri arasından zevkinize uygun ürünü inceleyebilir ve ihtiyacınıza karşılık bulan sandalye modelini güvenli koşullarda sipariş verebilirsiniz. Bütçenize en uygun papatya sandalye modelleri kategoride birçok farklı ürün seçeneği ile sizlere sunulur. 

Sandalye Fiyatları

Her daim yenilikçi tasarımları ile göz dolduran sandalye modelleri kullanım alanı oldukça geniş olan mobilya aksesuar ürünleridir. Zengin ürün çeşitliliği göz önüne alındığında sandalye fiyatları birçok farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Hem geçmişten ilham alan hem de günümüzün modern tasarımlarını bir araya getirerek tasarlanan sandalye modelleri arasında yer alan ürünler, ihtiyacınıza en uygun şekilde karşılık vermek için özenle tasarlanmıştır. Modeline karar vereceğiniz sandalyelerin ürün özelliklerini inceleyerek daha net fiyat bilgisine sahip olmanız mümkün olur. 

Sandalye modelleri ve fiyatları konusunda yapacağınız araştırmada en önemli kriter sandalyenin ölçüsü ve ürün kalitesidir. Ahşap tasarımlı sandalyeler en fazla ürün çeşitliliğine sahip olan modellerdir ve her bir tasarım, içerisinde bulunan ürün özelliklerine göre farklı fiyat aralıkları içerir. Kategoride yer alan ahşap, plastik ve deri sandalye modelleri farklı fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmuştur. Her biri en uyun fiyat garantisi ile satışa sunulan sandalye modelleri kaliteli özellikleri ile de kullanıcılarına güven verir. İncelediğiniz sandalye modelleri arasından beğendiğiniz ürünü farklı renk seçenekleri ile de değerlendirebilir ve kullanım alanınıza en uygun tasarımı güvenli koşullarda sipariş verebilir ve güvenli teslimat sonrasında yaşam alanlarınızda zevkle kullanmaya başlayabilirsiniz. 

En Kullanışlı Sandalye Modelleri Nelerdir?

Sandalye modelleri arasında genelde katlanabilir ve plastik sandalye modelleri kullanışlılık yönleri ile ön plana çıkar. 

Sandalye Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dekorasyona uygunluk, malzeme kalitesi, ürün ölçüleri önemlidir. Tam olarak hangi alanda kullanılacağına karar verilen sandalyeler alana en uygun ölçü ve ürün kalitesi ile tercih edilebilir. 

Sandalye Fiyatları Ne Kadar?

Üretimde kullanılan malzemeler ve sandalyenin modeli fiyatları etkileyen en temel unsurlar arasında yer alır. Kullanıcılar beğendikleri sandalyelerin ürün özelliklerini gözden geçirerek daha net fiyat bilgisine sahip olabilir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sandalye

1810 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 1810 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?