Bahçe Mobilyası

Dış mekanlar için tasarlanan bahçe mobilyası, bahçelerin dışında balkon ve teraslar için de kullanılan mobilya çeşididir. Dört mevsim kullanılabilecek şekilde tasarlanan bahçe mobilyaları, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeden üretilen, zarif ve dekoratif özellikler taşıyan ürünlerdir. Bahçe ve teraslarınıza hoş bir ambiyans katabilecek ürünler olarak metal ve ahşap malzemelerden üretilir. Yazlıklarda, villalarda ve bahçeli dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanır. Bahçe mobilyaları, iç mekân kullanımlarına da uygundur. Geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Keyifli kullanım kolaylıkları sunan bu mobilyalar ile bahçe, balkon ve teras dekorasyonunuza faklı bir tarz katabilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları Hangi Malzemelerden Üretilir?

Bahçe mobilyaları, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek malzemelerden üretilmelidir. Ağır hava koşullarına karşı dirençli olan, yıllar içerisinde işlevsel özelliklerini kaybetmeyen, deforme olmayan, kaliteli ham maddelerden üretilmesi önemlidir. Bahçede kullanılan ürünler, dış mekanlar için seçilen malzemelerle tasarlanmak zorundadır. Bu nitelikleri taşımayan mobilyalar, kolayca bozulup rengini ve şeklini kaybedeceği için harcadığınız paralar boşa gitmiş olur. Bahçe mobilyaları; plastik enjeksiyon, paslanmaz çelik, doğal ve sentetik rattan, alüminyum ve Teak ağacı olmak üzere, farklı malzemeler kullanılarak üretilir.

Sentetik Rattan Üretilen Bahçe Mobilyası Kullanışlı mıdır?

Sentetik rattan üretilen bahçe mobilyaları, dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Bakımları ve temizlikleri rahatça yapılır. Zorlu hava şartlarına dayanıklı olan malzemenin, iyi kalitede olanını seçmeniz gerekir. Özellikle örgülerin gergin ve düzgün bir biçimde yapıldığından emin olmalısınız. Her mevsim kullanılan ve esnekliği oldukça fazla olan sentetik rattan mobilyalarınızı, bez ve fırça yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Bu malzemeden yapılan bahçe oturma grupları, saklama sandıkları ve sandalyeler, uzun yıllar size eşlik edebilir. Şık bir görünüm sunarak bahçelerinize tarz katar.

Bahçe Mobilyaları Hangi Ürünlerden Oluşur?

Dış mekân mobilyaları, tıpkı iç mekân mobilyaları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Koltuk takımları, sandalyeler, masa takımları, sehpalar ve ahşap bahçe salıncakları öncelikli olan ürünlerdir. Dayanıklı ahşap malzemeden üretilen masa ve sandalyeler, bambu oturma grupları, piknik masası ve bankları da diğer ürünleri oluşturur. Plastik havuz şezlongları, hamaklar, kalın kumaşlardan yapılan güneş şemsiyeleri, portatif piknik masaları ve şezlongları, katlanır masa ve sandalyeler, dekoratif sandıklar ve ferforje salıncak modelleri de bahçe mobilyaları arasında yer alır.

Teak Ağacından Üretilen Bahçe Mobilyalarının Özellikleri Nelerdir?

Teak ağacı, bahçe mobilyalarına çok yakışan bir malzemedir. Görünümü ve kalitesiyle şıklık yaratır. Çok sert bir ağaç olduğu için dış alanlarda rahatça kullanım olanağı sunar. Teak ağacının içinde bulunan minik yağ keseleri, uzun yıllar yıpranmadan ayakta kalmasına neden olur. Zor mevsim koşullarına karşı dirençli olmasını sağlar. Teak ağacından yapılan bahçe mobilyaları, genellikle Endonezya’da üretilir. Doğada az bulunan bir ağaç olduğu için değerlidir.

Bu ağaçtan üretilen bahçe mobilyası alırken, üründe kullanılan ağacın yaşı ve mobilyanın yapım şekli hakkında bilgi almanız gerekir. Çünkü teak mobilyalar, doğru fırınlanma yöntemleri ile kurutulan ve uygun makinelerde işlenen teak ağacından üretilmişse yıllarca kullanılabilir, yoksa harcanan paralar çöpe gitmiş olur. Eğer teak bahçe mobilyası almak istiyorsanız, A kalite ağaçlardan yapılmış olanlarını tercih etmelisiniz.

Bahçe Mobilyaları Nasıl Korunur?

Teak ağacından yapılmış bahçe mobilyalarınızı, yılda bir defa yağlayarak bakımını yapabilirsiniz. Mobilyalarınızın uzun ömürlü olması için bu işlemi her yıl tekrarlamalısınız. Rattan mobilyalarınızı, direkt yıkamak yerine ıslak bir bez veya yumuşak bir fırça ile temizleyebilirsiniz. Bu malzeme, küflenmeye meyilli olduğu için yoğun nem içeren kapalı ortamlarda tutulmamalıdır. Böceklenme riskine karşı ilaçlanmasında fayda vardır. Bambudan yapılmış bahçe mobilyalarının, daha korunaklı yerlerde bulunması doğru olacaktır. Toprak zemin üzerinde kullanırsanız çabuk deforme olabilirler. Güneşten korumanız gerektiğini de unutmamalısınız. Bambu ürünlerin, rutin aralıklarla verniklenmesi ve bağlantı noktalarının kontrol edilmesi gereklidir.

Geniş bir yelpazeye yayılan bahçe mobilyası ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bahçe Mobilyası

Rattan Masa Sandalye Takımı Çeşitleri 

Rattan masa ve sandalye takımları son yılların en fazla tercih edilen bahçe mobilyalarındandır. Rattan takımlar siyah, beyaz, yeşil, kahve ve bunların açık koyu versiyonları gibi onlarca farklı renk olarak üretilir. Ürünlerin estetik görünümünün yanı sıra konforlu olmaları da önemli bir artıdır. Rattan masa ve sandalye takımlarının en cazip detayı ise her türlü hava şartına karşı dirençli olmasıdır. Güneş, yağmur, rüzgâr gibi kötü hava şartları ürünlerde hiçbir hasara sebep olmaz. Üretiminde kullanılan malzeme ve materyaller sayesinde oldukça dayanıklıdırlar. Bu sayede hava şartları olumsuz olduğunda bile bahçe mobilyalarının üstünü örtmek ya da onları kapalı alana taşımak gibi bir işleme gerek duyulmaz. Daha şık bir görüntüyü tercih edenler için sadece rattan olan modellerin dışında camlı olarak tasarlanan çeşitler de mevcuttur. Yine bu mobilyaların kolçaklı ya da kolçaksız şekilde dizayn edilmiş çeşitleri de bulunur. Ürünlerin sağlam, dayanıklı ve konforlu olması ile uzun süreli oturma durumlarında bile rahatsızlık hissedilmez. Özellikle kolçaklı modellerde sırt ve kol kısmının rahatlığı vücudunuzun fiziksel yapısı açısından oldukça önemlidir. Kullanacağınız alana uygun olarak ürünün boyutlarını kendiniz seçebilirsiniz. Bahçeniz, balkonunuz ya da kamelyanızın büyüklüğünü inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca kullanım alanının durumuna göre kare, yuvarlak ya da dikdörtgen şeklinde farklı tasarımlar da bu ürünler içinde yer alan farklı modellerdir. Hem bahçenize hem de zevkinize uygun olan bir ürünü bu modeller arasından seçebilirsiniz.

En Sevilen Piknik Masaları

Piknik yapmak, boş vakitlerde aileniz ya da arkadaşlarınızla yapılabilecek en iyi aktivitelerden biridir. Piknik yaparken keyifli vakit geçirmek için piknik masası ve sandalyesi seçimine çok dikkat etmeniz gerekir. Özellikle piknik masasının katlanabilir özellikte olması size büyük bir kolaylık sunar. Gittiğiniz her yere katlayarak götürebilmeniz, arabanıza rahatlıkla sığdırabilmeniz için mutlaka bu özelliği taşımasına dikkat etmeniz gerekir. Hâlihazırda piyasada bulunan ürünlerin çok büyük bir kısmı zaten bu şekilde katlanabilir olarak tasarlanmış durumdadır. Masaların büyüklükleri tercihe göre değişiklik gösterebilir. Ancak evlerde kullanılan ürünlere göre daha küçük boyutlu, daha ergonomik ve daha fazla fonksiyona sahip olması sizin için bir avantajdır. Doğru seçim yapmanız piknik yaparken hem pratik hem konforlu zaman geçirmenizi sağlar. Bahçe mobilyalarında genellikle ahşap ve ona yakın renkler tercih edilir. Piknik için tasarlanan ürünlerde ise farklı renkler kullanılabilir. Beyaz, yeşil, kırmızı gibi farklı ve canlı renkler piknik ürünleri için çok fazla tercih edilen renklerdir. Bu renk ve model skalası için de kendi zevkiniz ve tarzınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Piknik masaları sadece piknik için değil aynı zamanda bahçe ya da balkon kullanımı için de uygun tasarımlara sahip olabilir. Sandalyeli modellerin dışında aynı zamanda banklı olarak tasarlanan modeller de bulunur. Banklar geniş bir balkonda veya bahçede daha fazla sayıda misafiri ağırlamanıza olanak sağlar. Kalabalık olmayan az kişilik piknik organizasyonları içinse daha küçük ve az sayıda sandalyeli modeller de yine sizler için tasarlanan ürünler içinde yer alır. Nasıl bir piknik masası ya da sandalyesi seçeceğiniz tamamen ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda şekillenir.

Bahçeniz İçin Köşe Takımı Avantajları

Bahçeler keyif almak ve rahat etmek isteyenler için ekstra avantaj sağlayan mekanlardır. Bu mekanları kendi zevkinize göre döşediğinizde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlık açısından en ön sıralarda yer alan bahçe mobilyalarından biri köşe takımlarıdır. Tasarımları, renkleri ve rahatlıkları ile bahçenize farklı bir hava katar. Bahçede ya da balkonlarda kullanım imkanı bulunan ürünler en çok tercih edilen bahçe mobilyaları arasındadır. Sizlerin rahat etmesi için tasarlanan bu mobilyalar oturma durumunda olduğu kadar uzanma durumunda da konfor sağlar. Kullanılan minderleri düşük, orta ve ya yüksek sertlikte dizayn edilebilir. Bahçe ve balkon mobilyalarının tümü için dikkat edilen temizlik konusu bu ürünlerde de oldukça önemlidir. Seçiminizi yaparken kolay temizlenebilir olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Bunu düşünen firmalar genellikle ürünleri çıkarılabilir kumaşlar ile kaplar. Bu özellik de istediğiniz anda kolayca çıkarıp temizleyebileceğiniz mobilyalara sahip olmanız anlamına gelir. Ayrıca kullanılan kumaşlar yüksek kalitede ve leke tutmayan kumaşlardır. İskelet kısmı da üzerinde kullanılan cila, boya ve kaplamalar sayesinde silinebilir ya da yıkanabilir özellikte olmalıdır. İstenen bu özelliklere sahip köşe takımı çeşitleri sayesinde bahçenizde ya da balkonunuzda konforlu ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her bahçe mobilyasında olduğu gibi bu mobilyaların da farklı renklerde tasarımları bulunur. Siyah, beyaz, ahşap ve bunun gibi farklı renklerde üretilen mobilyalar tamamen sizin zevkinize göre seçilebilir. Düz modellerin yanında ekstra masa, puf, sehpa gibi ürünler bulunan takımlar da mevcuttur. Salon takımlarında olduğu gibi bahçe takımınızda da tercih edebileceğiniz sehpa gibi yan ürünler, tabak ya da içecek gibi servis eşyalarınızı koyma ihtiyacınızı karşılar. Kalabalık ailelerde yaşayanlar ya da kabalık misafir ağırlayanlar içinse ekstra olarak berjer ya da sandalye ilavesi de yapılabilir. Mekanın büyüklüğüne, tarzına ve sizin zevkinize uygun mobilyaları inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Bahçeniz İçin Rahat Oturma Grupları

Bahçenizde rahat ve konforlu vakit geçirmek için ortamın doğru şekilde dizayn edilmesi gerekir. Bahçe oturma grupları özellikle geniş bahçeye sahip evlerde bu amaçla tasarlanan ürünlerdir. Bahçe için oturma grupları tıpkı salon mobilyaları gibi üçlü, ikili ve tekli kanepelerden oluşur. İsteğe bağlı olarak değişiklik gösterebilen bahçe oturma grupları rahatlık açısından en iyi bahçe mobilyalarıdır. Bu tarz mobilyalar kalabalık aileler, çok sayıda kişinin katıldığı arkadaş ya da akraba toplantıları ya da bahçesinde tek başına keyif yapmak isteyenlerin bir numaralı seçimidir. Bahçe için üretilen oturma grupları tam bir oturma grubu değil, aslında bahçe mobilyası takımları olarak tasarlanırlar. Bu mobilyaların bahçe dışında da kullanım alanı bulunur. Geniş balkona, teras ya da kamelyaya sahip evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin tasarımı sırasında farklı malzemeler kullanılır. En fazla tercih edilen bahçe oturma grupları rattan malzemeden tasarlananlardır. Bunun dışında ahşap ve metal malzemeler ile de farklı tasarımlar ortaya konulabilir. Oturma grupları kullanılan malzemeye göre minderli ya da mindersiz olarak tasarlanabilir. Kullanımda istediğiniz rahatlığı göz önünde bulundurarak içlerinden seçim yapabilirsiniz. Oturma grubu ürünlerinde de köşe takımlarında olduğu gibi ek ürünler bulunur. Orta sehpa, yan sehpa, masa ya da ekstra puf gibi alternatifler ile oturma alanları çoğaltılabilir. Ürünlerin renk seçeneklerine bakıldığında beyaz, siyahi kahverengi ve gri gibi pek çok seçeneğin olduğu görülür. Bunlar arasından gözünüze hoş gelen aynı zamanda bütçenize uygun mobilya çeşitlerini seçip alabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarında Salıncak Alternatifleri

Evinizde dinlenirken huzur bulmak ve keyifli vakit geçirmek için bahçeler oldukça önemli alanlardır. İşten ya da okuldan gelmiş ya da bütün gün boyunca ev işleri ile uğramış olabilirsiniz. Günün tüm yorgunluğu atmak için bahçenin keyif verici atmosferinden yararlanabilirsiniz. Bahçeniz ya da balkonunuzda bu ortamı yaratmak sizin elinizdedir. Bahçenize ve zevkinize uygun olan mobilyalar seçerek bahçenizde bir oturma alanı oluşturmak ile işe başlayabilirsiniz. Bu alanı yaratmanın ardından ikinci adım olarak ekstra mobilyalar ile ortamı daha konforlu hale getirmek yer alır. Bunu yaparken ilk başvurmanız gereken mobilya çeşidi ise bahçe salıncak modelleridir. Bahçe mobilyaları içerisinde yer alan bu salıncak çeşitleri yetişkinler için ya da çocuklar için olan ayrı formatlarda tasarlanır. Tekli ya da birden fazla oturma yerine sahip çeşitleri ile sizlere konfor ve rahatlık sunar. Doğru olarak seçtiğiniz salıncak türlerini aynı zamanda oturma alanı olarak da kullanabilirsiniz. Salıncakları özellikle kalabalık ortamlarda oturma amaçlı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kanepeye ya da sandalyeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla oturabilir hatta uzanabilirsiniz. Salıncakların çoğu gölgelik aksesuarları ile üretildikleri için bahçede güneşli günlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Salıncak modellerine bahçeniz ya da balkonunuzda yer vererek sadece kendiniz için değil sevdikleriniz için de keyifli bir ortam sağlamış olursunuz. Salıncakların genel yapısına bakıldığında metal ya da ahşaptan yapılmış sağlam ve dayanıklı bir iskelet göze çarpar. Bu iskelet yapıldığı malzeme ve materyaller dolayısıyla farklı kilolarda taşıma kapasitelerine sahiptir. Seçtiğiniz salıncağı almadan önce bu yönden incelemeniz size avantaj sağlar. Ürünün genel yapısında içerisinde farklı malzemeler bulunan minderler de görülür. Rahatlık ve konfor açısından minder kısmına dikkat etmelisiniz. Üçüncü olarak dikkat etmeniz gereken nokta ise salıncağın gölgelik kısmıdır. Bu kısım güneş olduğunda dahi oturup keyifli vakit geçirebilmenizi sağlar. Aynı zamanda gölgelik kısmı yağmurdan da sizleri koruyabilir. Özellikleri, fonksiyonları, renkleri ile salıncak çeşitleri sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Bahçe Mobilyası Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Bahçenize uygun mobilyalar seçerken öncelikli olarak bahçenin bu ürünler için ne kadar kullanım alanına sahip olduğuna bakılmalıdır. Bahçenin boyutları büyük ise daha geniş alana yayılan çok daha konforlu mobilyalar tercih edilebilir. Küçük bahçeler için ise daha minimal ve daha ergonomik mobilyalar tercih etmeniz gerekir. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken durum ise ürünün sizin zevkinize uygunluğudur. Her ne kadar güzel olursa olsun sizin tarzınıza ve beğeninize uygun olmayan mobilyalar istediğiniz huzur ve rahatlığı yaşamanızı sağlayamaz. Bunun için mobilya seçerken kendi zevkinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Sağlam ve Dayanıklı Bahçe Mobilyaları İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Bahçelerde keyif için seçilen mobilyalar ilerleyen zamanda külfet oluşturmaması için dikkatli seçilmelidir. Seçimi yaparken ürünler iyice incelenmeli, yapımında kullanılan malzemeler öğrenilmeli ve kullanıcı sayısının ne olduğu düşünülmelidir. Yoğun kullanıma sahip olan mobilyaların daha sağlam malzemelerden üretilmiş, daha uzun ömürlü modeller olup olmadığı sorgulanmalıdır. Uzun ömürlü kullanım için temizlik boyutu da oldukça önemlidir. Mobilyanın basit yöntemlerle temizlenememesi ilerleyen zamanda hızlı şekilde eskimesine ve yıpranmasına sebep olur. Seçim yaparken kolay temizlenebilir özellikte olmasına da dikkat edilmelidir. Dikkat edilmeyen durumlarda temizlik açısından istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilir.

Bahçe mobilyalarının Fiyatları Ne Kadardır?

Bahçe mobilyaları oldukça fazla sayıda çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilik mobilyanın görselinde ya da yapımında kullanılan malzemelerden kaynaklı olabilir. Bu çeşitlilik fiyatlarda da geniş bir aralık oluşmasına neden olur. Tekli satılan mobilyalar olduğu gibi çok sayıda parçası olan modeller de bulunur. Alınan mobilyanın boyutları, sayısı, çeşidi, modeli, markası değiştikçe fiyat da buna bağlı olarak değişir. Bu durum çok parçalı mobilyalara daha fazla ödeme yapıldığı anlamına gelirken aynı zamanda farklı bütçelere sahip olan herkesin bu kategoriden alışveriş yapabileceği anlamına da gelir. Sizler de öncelikli olarak ihtiyacınıza uygun mobilyaları belirlemelisiniz. Sonrasında ise bütçenize en uygun modeli bu kategoriden rahatlıkla seçebilirsiniz.

Duvar KağıtlarıMasaüstü BilgisayarOyun BilgisayarıOyuncu KoltuğuAnakartEkran KartıModemMouseKlavyeMonitörYazıcıLaptop ÇantaKulaklık3D YazıcıProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletTakvimKırtasiye ÜrünleriPlaystation 5Animasyon FilmleriKoltuk TakımıSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeYatak Odası TakımlarıSözlük22 Ayar BilezikBisikletKurutma MakinesiGalatasaray FormalarıKöpek ÜrünleriYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıVantilatörFırınScooterAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiProtein TozuTam AltınTost MakinesiJakuziTıraş MakinesiAnkastre SetGardropFiltre Kahve MakineleriMutfak MaşasıOkul ÇantasıMotosikletFutbol TopuMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinKitaplıkAvizeMutfak MasasıKomedi FilmleriAyakkabılıkDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderTopuklu AyakkabıNargileHalıSu Arıtma CihazlarıDuvar SaatleriSandalyeSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderKedi MamasıYabancı FilmBalıkPufMasaj AletiJartiyerDikey SüpürgeMikrodalga FırınÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonFeraceŞemsiyelikÇapa MakineleriWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerŞifonyerMouse PadZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaGenç OdasıKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenTesettür TakımAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinBarkod OkuyucuTesbihErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerMama SandalyesiDüdüklü TencereErkek Kol SaatiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküPançoMasa LambasıPiyanoMelodikaKamp Masasıİngilizce SözlükYemek TakımlarıKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtErkek CeketAteş ÖlçerTabloAbajurŞekerYağmurlukBileklikFrench PressOcakYağmurlukAnahtarlıkAynaScooter MotorErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriPerdeKemerKomodinGebelik TestiKlozet KapağıYatak ÖrtüsüSehpaLokma TakımıOyun HavalarıTürk KahvesiMutfak BataryasıAtv MotorÇocuk FilmleriKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakBüyük Beden AbiyeKimonoKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/1
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Bahçe Mobilyası

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Mobilyası
Bahçe Mobilyası
Takım Mobilyalar
Takım Mobilyalar
Salıncak
Salıncak
Hamak
Hamak
Şezlong
Şezlong
Şemsiye
Şemsiye
Tente
Tente
Sandalye
Sandalye
Masa
Masa
Tabure
Tabure
Sehpa
Sehpa
Yataklar
Yataklar
Koltuk
Koltuk
Banklar
Banklar
Puf / Minder
Puf / Minder
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kişi Sayısı
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?