Evinizin bahçesinde ya da balkonunuzda sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmeniz için tasarlanmış takım mobilyalar, rahatlığı ve şıklığı ile göz kamaştırıyor. Yağmur suyundan etkilenmeyen materyaller ile tasarlanan mobilya seçenekleri, büyüklüğü, sandalye sayısı ve kullanım amaçları gibi farklılıklarla birbirinden ayrılıyor. Ürünlere destek olacak minderler, şemsiye modelleri gibi ek ürünler de skalada farklı seçenekleri ile yer alır. Örneğin balkon için iki kişilik kahve masası ve sandalye takımı uygun olurken bahçe ve teraslan için koltuklu ve sehpalı takım mobilyaları tercih edebilirsiniz. 

Konforlu, Elegan ve Şık

 • Bahçe ya da terasınızda keyifle kullanabileceğiniz masa ve koltuklu takımlar, rattan, plastik ya da suya dayanıklı ahşap materyaller ile tasarlandığından son derece dayanıklıdır. 
 • Minderli ya da sade olarak kullanabileceğiniz sandalye ve koltuklar, rahatlıkları ile bütün gün üzerinde oturmak isteyeceğiniz kadar konforludur. 
 • Kalabalık aileler için tasarlanmış koltuklu takım mobilyalar, sehpa ve masa gibi seçenekler yardımıyla daha da konforlu hale getirilebilir.
 • Ürünlerin istenildiği zaman üzerini örtmeye yarayan özel koruyucu örtü seçenekleri vardır. Örtüleri seçtiğiniz takımın büyüklük ve modeline göre tercih etme imkanı bulunuyor. 
 • Cafe ve balkon için tasarlanmış iki kişilik romantik takımlar, küçük balkon modelleri için de son derece uygundur. Bununla birlikte bu tip takım mobilyalar, cafe dekorasyonları için de uygunluk taşır. 
 • Metal malzeme ile tasarlanan masa ve sandalye çeşitleri ile oluşturulmuş takımlar, küçük cafe ve bahçelerde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Dayanıklılığı ile öne çıkan takım mobilyalar, paslanmaz metal malzemelerle tasarlanmıştır. 
 • Ürünleri, dikdörtgen, kare ve yuvarlak masa biçiminde tercih edebilir, alanınızın büyüklüğüne ve kullanım tercihinize göre fonksiyonel bir seçim yapabilirsiniz. 

Dayanıklı ve Kullanışlı

 • Ürün Tipi: Bahçe ve Balkon Mobilyası
 • Materyal: Plastik, Metal, Ahşap
 • Renk Tercihi: Var
 • Suya Dayanıklılık: Evet

Daha Fazla Konfor İsteyenlere

Ürünlerin kullanım avantajlarını artıran özellikleri, daha fazla konfor isteği olan kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bahçe mobilya takımları için tasarlanmış rahat ve yumuşak minderler, hem sandalyeler hem de koltuk ve sedir tasarımları için ayrı ayrı modellerle tasarlanır. Teras ve bahçenizde gölge yapmak için kullanabileceğiniz dekoratif görünümlü şemsiyeler, şıklığı ve fonksiyonel tasarımları ile benzersiz seçimler sunar. Hem güneşten hem de yağmurdan sizi koruyacak olan şemsiyeler, seçtiğiniz mobilyaların renklerine göre tercih edilebilir. Sandalye, masa, koltuk ve sehpaları hem takım olarak hem de dilerseniz tekli olarak satın alabileceğiniz ürün modelleri mevcut. İhtiyacınıza göre seçim yapabilmenize imkân veren takım mobilyalar, kalabalık aile toplantıları için de büyük avantaj sağlar. Büyük ölçekli masa modelleri ile bütün aile, arkadaşlar bahçenizde keyifle bir araya gelebilir, keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz. 

Bahçe Mobilyası Fiyatları Nelerdir?

Portatif özellikleri sayesinde kolaylıkla açılıp kapatılan bahçe mobilyası takımları, pratik bir biçimde dilediğiniz yere taşınabilir. Bu özelliği ile isterseniz evinizin balkon ya da terasında ya da bahçenizde kullanıma imkan verir. Ürünlerin fiyatları seçilen malzemenin ahşap, PVC ya da pleksi gibi materyaller tercih edilerek tasarlanmış olmasına göre farklılık gösterir. Ayrıca bahçe mobilyası fiyatları, ürünlerin tekli ya da takım olarak satışa sunulmasına göre de farklı seçeneklerle satışa sunulur. Koltuk veya sedir şeklinde tercih edeceğiniz oturma grupları ile masa sandalye takımları, ürün modellerine göre değişik fiyat aralıklarında değerlendirilir. Bütçenize en uygun ürün tercihini takım mobilyalar kategorisinde yer alan sayısız model arasından kolayca yapabilirsiniz. Takım mobilyalar, kendi eviniz için olduğu kadar sevdikleriniz ve yakın arkadaşlarınız için de şık bir ev hediyesi niteliği taşır. Benzersiz ve şık bir hediye arayışında olanlar için bu ayrıcalıklı ürünler, karşı konulmaz cazibesi ile beğeni kazanır. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Takım Mobilyalar

.
.
Toplam 24 / 3230 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001200