Dar ve ulaşılması zor alanları sebebiyle araç temizliği uzun ve zahmetli bir iş. Bu konuda size yardımcı olacak araç süpürgeleri hepsiburada.com'un çok özel avantajları ve farklı çeşitlerle sizi bekliyor. Çeşitli boyutlarda ve farklı kablo uzunluklarına sahip seçeneklerden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Hepsiburada.com'da bulabileceğiniz araç süpürgelerinin tamamı çakmak girişiyle kullanıma uygun, ergonomik ve taşımayı kolaylaştıracak ebatlarda olduğundan her zaman aracınızda bulundurabilir, ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Araç süpürgeleri akünüzden düşük miktarda enerji çeker. Böylece aracınıza zarar vermeden etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Araç süpürgeleri düşük enerji kullanımına rağmen yüksek çekiş gücüne sahiptir. İhtiyaç duyduğunuzda değiştirebileceğiniz çeşitli ebatlardaki başlıkları ile aracınızdaki dar ve ulaşılması zor alanların temizliğini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
En çok tercih edilen markaların araç süpürgeleri hepsiburada.com'un uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarıyla, ücretsiz iade ve taksit seçenekleri satın alabilmeniz için sizi bekliyor. Araç süpürgelerini otomobil, minibüs, panelvan, hafif ticari vb tüm araçların temizliğinde kullanabilirsiniz. Ürün sayfalarında, ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, sizin için en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Actto, Black&Decker ve ModaCar gibi araç temizliğinde ve araç süpürgelerinde en çok tercih edilen markaların ürünlerine hepsiburada.com'dan ulaşabilirsiniz.

Araç Süpürgesi Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Black&Decker
  2. Demircioğlu
  3. Lampa
  4. ByLizard
  5. Kiwi
  6. Modacar
  7. Nettedarikcisi
  8. Piranha
  9. Sinbo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035765
BAŞA DÖN