Bahçe ve çevre bakımı işlemlerinin en önemli noktaları arasında çim biçme işlemi geliyor. Çimenlik alanların toprak yüzeyi, tasarım durumu gibi konular kullanılacak çim biçme makinelerinin taşıdığı özelliklerin önemli olmasına neden olur. Birbirinden farklı yapıları olan benzinli, elektrikli, misinalı ve mekanik modeller, doğru işlem için kullanıldıklarında istenen performansı en iyi şekilde gerçekleştirir. Düzgün kesilmiş bakımlı çimlere sahip olmak için tüm modelleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Hızlı, Pratik ve Güçlü Çim Biçme Makineleri

Çim biçme makineleri tercih edilirken birçok etmen belirleyici olabiliyor. Alanın büyüklüğü, bütçe, biçme sıklığı bu etmenler arasında öne çıkıyor. Kullanım amaçları için hazırlanan ürünler içinde benzinli ve misinalı modeller, sık kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Benzinli ürünler, kablosuz olarak kullanılabilen yapıları sayesinde biçme işleminde hareket kolaylığı sağlıyor. Güçlü motor özellikleri, benzinli ürünlerin düz ve eğimli yüzeylerde en iyi biçme ve toplama performansı göstermesine yardımcı oluyor. 80 litreye ulaşan toplama hazneleri, biçme süresini uzatırken işlemlerin daha kısa olmasına katkıda bulunuyor. 1,5 litreye varan yakıt tankları, tek dolduruşta uzun süren kesintisiz biçme işlemini kullanıcılarına sunuyor. Yüksek performanslı hava akış desteği ile filtre tıkanma derdini ortadan kaldıran modeller, 1.800 m büyüklüğündeki bir alanı tek başına biçebiliyor. Orta ve büyük ölçekli alanlar için ideal olan benzinli ve elektrikli modeller, traktöre benzeyen gövde ve tekerlek tasarımlarıyla tüm yüzey özelliklerinde en iyi sonucu ortaya koyuyor. Bahçe ve çevre düzenleme işlemlerinde profesyonel çözümler, elektrikli ve benzinli çim biçme makineleri ile sizlere sunuluyor.

Kesintisiz Enerji ile Çalışan Çevreci Makineler

Elektrik enerjisi ile çalışması sayesinde kesintisiz olarak çalışmaya elverişli elektrikli modeller, geniş alanlarda kolaylık sağlıyor. Geniş toplama hazneleri, yükseklik ayarı yapılabilen bıçaklar ve zemin üzerinde yer alan yaprak, dal parçası gibi nesneleri öğüten sistemler elektrikli ürünleri özel kılıyor. Elektrikli ürünler, güç kaynağından uzaklaştıkça takviye güç kablosu gerektirmesi dışında, kullanım açısından herhangi bir sorun oluşturmaz. Her zaman istediğiniz düzgünlükte kesilmiş çimlere sahip olursunuz. Çim biçme makineleri içinde hem elektrik hem de benzin ile çalışan misinalı modeller, hafif yapıları ve biçilmesi zorlu alanların temizlenmesinde büyük kolaylık sağlıyor. Ergonomik tasarımları ile işlemleri kolaylaştıran misinalı modeller, farklı pozisyonlarda çalışabilme avantajı ile çim biçme işlemi dışında kalın gövdeli otların koparılmasında da kullanılıyor. Misina alanı kullanım anında genişleyip daraltılabilen modeller, girinti ve çıkıntılı alanların temizlenmesini pratik hale getiriyor. Bakımı ve temizliği oldukça kolay olan bu modeller, uygun fiyatlarıyla küçük alanların bakımı işlemlerinde kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. 

Uzun Ömürlü Makineler için Kaliteli Ekipman Desteği

İster profesyonel isterse amatör seviyelerde çim biçme makinelerine sahip olun, tüm ürünleri uzun süre kullanmak için bakımlarına özen göstermek gerekiyor. Makineler için gerekli olan mekanik destek en kaliteli seçeneklerle satışa sunuluyor. Misinalı modellerin olmazsa olmazı yedek makaralar, sanatsal görünümlü bahçe oluşturanlar için gerekli çit budama makineleri ile kesintisiz elektrik gücü için gerekli makaralı güç kabloları; biçme ve düzenleme işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Çim biçme makineleri genel olarak budama, düzenleme ve biçme işlemleri için tasarlansa da bazı modeller tohumlama ve biçme işlemini birlikte gerçekleştiriyor. Manuel ve otomatik şekilde gübreleme ve tohumlama yapan makineler, kullanılan solüsyon katkıları ile çim tohumlarının eşit şekilde dağılmasına yardımcı oluyor. Çimenlerin sağlıklı şekilde büyümelerini sağlayan makine ve ekipmanlar, büyüdükleri zaman görüntüleri güzel görünen alanlara sahip olmanızı sağlıyor. Bahçe ve çim düzenlemesini ister el ile isterseniz makineler yardımıyla gerçekleştirin, aradığınız her türlü ekipman desteği Hepsiburada avantajları ile sizlerle buluşuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çim Biçme Makinesi

358 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Stiga
  2. Bosch
  3. Oleo-Mac
  4. Efco
  5. Einhell
  6. Alpina
  7. Hyundai
  8. RTRMAX
  9. Black&Decker
  10. Ryobi
  11. Weibang
  12. Wolf-Garten
  13. YAT
  14. Dakkın
  15. Makita
  16. Oregon
  17. Honda
  18. Maxgarden
  19. Grillo
  20. Xolo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kesme Genişliği (cm) A-Z
 5. Kesme Yüksekliği (mm) A-Z
 6. Motor Gücü (W) A-Z
 7. Sepet Kapasitesi (lt) A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/450871
Başa dön