Bahçe ekipmanları ve elektrikli el aletleri üretimi yapan Einhell kurulduğu 1964 yılından bu yana adından söz ettirir. Almanya'da kurulan marka ürünleri ile dünyanın hemen her yerine ulaşmayı başarır. Einhell akü şarj cihazı yolda kalmanızı engelleyerek arızaların giderilmesinde ve seyahatlerin devamlılığının sağlanmasında önemli bir üründür. Einhell tüm üretimlerini her alanda yapmaya çalışarak kaliteli tasarımlar amaçlar. Einhell matkap darbeli ve darbesiz olarak ayrılır. Küçük işlemleriniz için tercih edeceğiniz matkaplar şarjlı olarak tercih edilebilir. Herhangi bir aksesuarın duvara monte edilmesinde ya da küçük objelerin videolarının takılmasında şarjlı matkaplar yeterli düzeydedir. İnşaat sektöründe Einhell darbeli matkap ile çalışılması daha uygundur. Kullanılan malzemelerin kalınlıkları ve işlem yapılacak noktanın beton hacminin fazla olması darbeli matkap kullanımını gerekli kılar. Darbesiz olanlar güçlü hacme sahip oldukları için yüksek oranda zorlamalarda bile kesinti olmadan devam eder. Einhell şarjlı matkap fiyatları darbeli ve darbesiz olma durumuna göre de değişiklik gösterir. Volt değeri ve amper farklılıkları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Einhell testere tezgahta ve elde kullanılan türlerine göre değişiklik gösterir. Bir işletme sahibi iseniz tezgah üzerine yerleştirilebilen testereler ile etkili çalışmalar yapabilir, projelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tezgah üzerine konumlandırılarak çalışan testere, istediğiniz noktadan delik açabilme ve desen çıkarma gibi özelliklere sahiptir. Evde kullanılan elektronik testereler ise küçük bahçe işlemlerinizin onarılmasında istediğiniz ebatlarda kesilmesinde kolaylık sağlar. Bahçeye bakım yapacağınızda manuel araçlar oldukça zorlayabilir. Vücut kaslarınızı yormadan ve herhangi bir zorlanma yaşamadan Einhell ot biçme makinesi ile bu alanları temizleyebilirsiniz. Kolay sürümlü ot biçme cihazları tekerlekleri sayesinde sizi yormaz.

Kolaylık Sağlayan Özellikleriyle Einhell Ürünleri

Popüler ev aletlerinin üreticisi olan Einhell gravür seti, matkap, polisaj makinesi, batarya, zımpara makinesi, darbeli matkap, ot biçme makinesi, testere, jeneratör, hibrit kompresör, torna makinesi gibi pek çok farklı ürünü bünyesinde bulundurur. Tamir ürünlerinin yanı sıra bakım malzemeleri de markanın ürünleri arasında yer alır. Einhell şarjlı matkap taş makinesi ile birlikte set halinde ve tekli olarak sizlere sunulur. Şarjlı matkapların darbeli olarak güçlü bir işleve sahip olan modelleri de vardır. 18 volt ve 3 AH amper değerinde olan çeşitlere ilave olarak darbeli şekilde vurucu ve kırıcı özelliği olan matkaplar da mevcuttur. Yüksek motor gücüne sahip olan darbesiz ve şarjlı matkaplar ile sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışabilirsiniz. Taşlama makineleri ile boru ve demir kesimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Einhell zımpara makinesi pürüzlü yüzeyler ile çaba sarfetmeden ve fazla enerji harcamadan kısa süre içerisinde düzleştirir. Plastik, metal, ahşap malzemeleri istediğiniz orantıda kesebilmeniz ve ortaya yeni tasarımlar çıkarabilmeniz için Einhell gönye testere kullanabilirsiniz. 1600 W değerinde olan gönye testereler bir tezgah üzerine yerleştirilerek kullanılır. Otomotiv sektöründe çoğunlukla tercih edilen ve yüzeylerin estetik açıdan pürüzsüz hale getirilmesini sağlayan Einhell polisaj makinesi farklı güç dengelerinde sizlere sunulur. Cilalama işlemleri esnasında tercih edilen polisaj makineleri ahşap mobilyaların parlatılması ve metal aksamların kiralanmasında kullanılır. Einhell markası sadece el aletleri kategorilerinde değil otomotiv sektöründe de pek çok parçayı ortaya çıkarır. Einhell akü fiyatları değerlendirmesi yaparak araçlarınız için uygun akülerden tercihte bulunabilirsiniz.

Einhell Ürünleri Kullanım Avantajları

Elinizin altında bulunan her türlü ev aletleri başka bir uzman kişiye ihtiyaç hissetmeden her türlü işlemi yapabilme fırsatını sizlere sunar. Einhell kampanya döneminde tercih ettiğiniz ürünler ile oturduğunuz apartman dairelerinde, tek katlı evlerde ve bahçe evlerinde her türlü tadilat işlemlerini yapabilirsiniz. Bahçe için her türlü ürünün yeniden inşa edilmesi, bozulanların onarılması ve birtakım düzenlemelerin yapılması için Einhell ürünleri büyük kolaylık sunar. Markanın en önemli ürünlerinden birisi bağımsız elektrik çalışma sistemi sağlayan jeneratörlerdir. Tekerlekleri sayesinde her bölgeye çekebilir, kesintisiz çalışma sağlayabilirsiniz. Hem tadilat işlemlerinizde hem de bahçe sulamalarınızda oldukça kolaylık sağlayan jeneratörler ev aydınlatmaları ve diğer elektronik cihazların çalıştırılmasında da yeterli düzeydedir. Einhell ürün yorumları incelendiğinde pek çok avantaj sunduğuna ve ürünün sağlam bir yapısı olduğuna dair ifadelere rastlayabilirsiniz. Yüksek tork gücü ile çalışan Einhell akülü set de en çok memnun kalınan cihazlar arasındadır. Profesyonel kişilerce daha çok tercih edilen akülü setler, metal ve ahşap yüzeylerin delme ve vidalama işlemleri için kullanılır. Einhell markasının jeneratörü ile birlikte temin ettiğiniz testereleri bahçe işlerinizde veya ev tadilatında kullanabilir, istediğiniz ebatlarda projeler oluşturabilirsiniz. Ev süsleme ve dekorasyon amaçlı olarak vidalama teknikleri duvarların zedelenmesini önler. Einhell darbeli vidalama güçlü mekanizması sayesinde delme ve her türlü yüzeye vidalama işlemini kolaylıkla gerçekleştirir. Einhell markasının ürünlerinin kullanım avantajlarından bir diğeri de sağlam ve uzun ömürlü yapılarının olmasıdır. Düzenli kullanımlar neticesinde hiç bir arıza problemi ile karşılaşmadan uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Einhell fiyat listesi ürün çeşitliliğine göre farklı miktarları içerir. İncelemelerinizi yapabilir ve ihtiyacınız olan ürünlerin siparişini oluşturabilirsiniz.

Uygun Seçenekleriyle Einhell Fiyatları

Yaşadığınız evlerde ve ofis ortamlarında tamir problemi sürekli karşınıza çıkabilecek durumlardandır. Bazı işlemler ustaların yapmasını gerektirecek büyüklükte değildir. Bu durumu kendinizin en rahat ve kolay bir şekilde halledebilmeniz için Einhell markası, ev aletleri alanında çeşitli ürünleri sizlere sunar. Önemli özelliği kolay şekilde kullanılmaları ve uzun süreli dayanıklı bir malzeme imkanı ile avantaj sunmalarıdır. Kesme işlemlerini yapan testereler, duvarlarda delme ve vidalama yapan matkaplar farklı fiyat seçeneklerinde sizlere sunulur. Einhell testere fiyatları motor gücünün hacmine göre değişiklik gösterir. Testereler demir yada ahşap malzemeleri kesmeleri üzere tasarlanır. Bu özellikler dikkate alındığında fiyatların değişiklik göstermesi normaldir. Güçlü bir motor gücüne sahip testereler farklı yapılara sahip parçaları kesmenizi kolaylaştırır. Küçük işlemleriniz için ise hacminin düşük olduğu testerelerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Bataryalar kısa devreye karşı maksimum güvenlikli bir şekilde tasarlanır. Einhell batarya fiyatları aracı uygunluk göstermesi bakımından model çeşitliliği olduğu için farklı seçeneklerde karşınıza çıkar. Şehir merkezine uzak noktalarda elektrik direkleri yerine etkili bir çalışma prensibi olan jeneratörler tercih edilebilir. Elektriğin yetersiz olduğu durumlarda etkili bir güç dengesi sağlayarak etrafı aydınlatan ve birtakım cihazların kullanılmasına imkan tanıyan Einhell jeneratör fiyatları ipli, tekerlekli, benzinli çeşitlere göre değişik seçenekler sunar. Motor hacmi de fiyatlara etki eden unsurlardandır. Her bir Einhell ürününü Hepsiburada üzerinden inceleyerek siparişinizi oluşturabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Einhell Markalı Ürünler Nasıldır?

Bir Alman markası olan Einhell yorum bölümünden sizden önce ürünleri deneyimleyen pek çok değerli kullanıcının ifadelerine göz gezdirebilir, böylelikle ürünler hakkında daha net bilgiler alabilirsiniz. Einhell markalı ürünler ev ve bahçe bakımında onarım ihtiyacını giderebilecek yapıdadır.

Einhell Kolay Kullanımlı mıdır?

Markanın bünyesinde pek çok çeşit olması kullanım farklılığını ortaya çıkarır. Testereler, matkaplar ve diğer tüm cihaz çeşitleri kullanım kılavuzu doğru bir şekilde takip edildiğinde kolay çalıştırılabilir işleve sahiptir. Birkaç denemeden sonra rahatlıkla her işinizi yapabilirsiniz.

Einhell Ürünleri Dayanıklı mıdır?

Tanınırlığı dünya çapında olan Einhell ürünleri sağlam ve dayanıklı malzemelerden elde edilir. Markanın, ürünlerinin arkasında olması ve her türlü desteği kullanıcılarına sağlıyor olması da önemli ayrıntılardandır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
group-circle

Einhell

160 takipçi
2Bürün
Vitrin
Tüm ürünler
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
1944 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar