Yüksek Basınçlı Yıkamalar

Basınçlı Yıkama Makinesi

Temizlik her canlının en temel ihtiyaçlarından birisidir. Bu alanda geçmişten günümüze kadar teknolojik pek çok alet ve makina piyasaya sürülmüş ve sürüldükten sonra da oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu makinalardan birisi de basınçlı yıkama makinesiolarak karşımıza çıkmaktadır. Yüksek basınçlı yıkama makinesi sizlere tüm inatçı ve zorlu kirlerin korkulu rüyası olarak müthiş bir temizlik hizmeti sunuyor. Basınçlı Yıkama Makinaları özel olarak tasarlanmış ve su temelli çalışan sisteme sahiplerdir. Makine içerisinde bulunan motor bir şebekeden ya da tanktan gelen suyu ile çalışmaya başlar. Bu motor çalışmaya başladıktan sonra yine makine içerisinde bulunan basınçlı su pompasını çevirerek devreye sokar. Böylece devreye giren pompanın büyüklüğüne göre farklı bar değerlerinde yüksek basınçlı su tazyikli bir şekilde basınçlı yıkama makinesi hortumunda püskürtülür. Böyle bir çalışma prensibine sahip olan basınçlı yıkama makinesi verimli ve yüksek oranda temizlik sağlar. 

Basınçlı yıkama makinalarının kullanım alanları piyasaya sürüldüğünden itibaren oldukça geniştir. Kuru temizlemecilerden oto yıkamacılara, beton ve fayans temizliğinden mobilya temizliğine kadar oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Tüm bu alanlarda farklı farklı kullanım şekilleri ve farklı modellerde kullanılan basınçlı yıkama makinaları bulunmaktadır. Buna örnek olarak basınçlı oto yıkama makinesi modeli verilebilir. Basınçlı oto yıkama makinesi diğer basınçlı yıkama makinelerinden farklı olarak kullanım yöntemine uygun olarak tasarlanmıştır. Oto yıkama alanlarında kullanılan basınçlı oto yıkama makinaları araçlara ve otomobillere boya kaldırıma gibi herhangi bir zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanıp kullanıma sunulmuştur.Basınçlı oto yıkama makinaları gibi daha farklı alanlarda temizlik amaçlı kullanılmak için özel olarak üretilmiş pek çok basınçlı yıkama makinası modeli bulunmaktadır. Sizler de isterseniz profesyonel olarak iş sahanızda kullanmak üzeri isterseniz de sadece bireysel kullanımlarınız için basınçlı yıkama makinalarına sahip olabilirsiniz. Fakat bunun için önceden size en uygun basınçlı yıkama makinaları hakkında bir araştırma yapmanız tavsiye edilir. 

En İyi Basınçlı Yıkama Makinası Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi

Basınçlı yıkama makinaları son zamanlarda hayatımızın her yerinde gördüğümüz yardımcılar haline geldi. Herhangi bir yaşam alanında ya da eşyada derinlemesine temizlik isteyen herkes basınçlı yıkama makinalarına başvurmakta. Basınçlı yıkama makinaları alanında karşımıza çıkan en iyi makinalardan birisi de karcher basınçlı yıkama makinesi. Karcher basınçlı yıkama makineleri en cihazların iç ve dış kısımlarında en kaliteli materyalleri kullanarak sizlere en güvenilir ve en sağlan basınçlı yıkama makinesi hizmetini sunuyor. 

Basınçlı yıkama makine konusunda uzman olan karcher basınçlı yıkama makineleri sizlere oldukça geniş bir seçenek yelpazesi ile ihtiyacına en uygun ve en verimli şekilde cevap vermek için burada. Karcher basınçlı yıkama makineleri arasında en çok tercih edilen ve en son model olan karcher k5 basınçlı yıkama makinesi 145 barlık basıncı ile orta ölçekli temizlik işlemleriniz için en uygun olan Karcher basınçlı yıkama makinelerinden birisidir. Diğer bir Karcher basınçlı yıkama makinesi modeli olan karcher k4 basınçlı yıkama makinesi 130 barlık basınç gücü ile ev ve bahçe temizlikleriniz için özel olarak tasarlanmıştır. Karcher k3 basınçlı yıkama makinesi bir alt model olarak daha az basınç gücüne sahip olmasına rağmen kolay kullanımı ile en çok tercih edilen modellerden birisidir. Karcher basınçlı yıkama makinelerinin ilk modeli olan karcher k2 basınçlı yıkama makinesi 110 barlık basınç gücü ve küçük boyutu ile sizlere çok rahat bir şekilde derinlemesine temizlik hizmeti sunmaktadır. 

Tüm bu karcher basınçlı yıkama makine modellerinin yanında aynı zamanda karcher tabanca ve hortum setide basınçlı yıkama makinalarının önemli parçalarındandır. Bu önemli ve ayrılmaz parçalara karcher basınçlı yıkama makinelerinin kalitesiyle sahip olarak basınçlı yıkama makinanızı tamamlayıp kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan derinlemesine temizliğe hemen başlayabilirsiniz. 

Daha Etkili Sonuçlar İçin Bosch Basınçlı Yıkama Makinesini Tercih Edin

Basınçlı yıkama makinalarının kullanım alanları piyasaya sürüldüğünden itibaren oldukça geniştir. Kuru temizlemecilerden oto yıkamacılara, beton ve fayans temizliğinden mobilya temizliğine kadar oldukça yaygın bir şekilde kullanılan basınçlı yıkama makinalarının piyasada pek çok farklı üreticisi bulunmaktadır. Her basınçlı yıkama makinası üretici markaları aynı kalitede ve aynı standartlarda cihazlar ortaya koymamaktadır. İşte tam da bu noktada karşınıza Bosch basınçlı yıkama makinesi çıkıyor. 

Bir Alman markası olan ve Alman kalitesini taşıyan bosch basınçlı yıkama makineleri sizlere standartların üzerinde ve kalitesini kendi belirlediği bir hizmet sunuyor. Bosch basınçlı yıkama makinaları üretiminde kullanılan iç dış materyallerde en sağlam ve en kaliteli olanı seçerek basınçlı yıkama makinalarını sizler için en dayanıklı hale getirerek uzun süre kullanmanıza yardımcı oluyor. Basınçlı yıkama makinesi alanında bünyesinde bulundurduğu onlarca Bosch basınçlı yıkama makinesi modelleri ile de sizlere ihtiyacınız olan en doğru basınçlı yıkama makinesi seçiminde de zorlanmadan doğru tercihi yapmanızı sağlıyor. Sizler de dilerseniz profesyonel olarak dilerseniz de bireysel kullanımlarınız için bir basınçlı yıkama makinesine ihtiyaç duyuyorsanız bir Alman efsanesi olan Bosch basınçlı yıkama makinelerinin yüksek sayıya sahip olan model kataloğundan ihtiyacınıza en uygun olan Bosch basınçlı yıkama makinesi modelini seçerek bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

Bosch basınçlı yıkama makinelerinin her alanda ve her amaca göre sizlere sunduğu derinlemesine temizlik hizmetine, Bosch basınçlı yıkama makinelerinin yüksek kalitesine, uzun yıllar boyunca kullanacağınız dayanıklı Alman kalitesini sizlere sunan Bosch basınçlı yıkama makinelerinden satın alarak sahip olabilirsiniz. Eğer şimdi bir basınçlı yıkama makinesi alacaksanız Bosch basınçlı yıkama makine modellerine göz atabilirsiniz. 

Basınçlı Yıkama Makinesi Seçiminde ve Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Basınçlı Yıkama Makineleri su temelli çalışan sistemlerdir. Makine içerisinde bulunan motor bir şebekeden ya da tanktan gelen suyu ile çalışmaya başlar. Bu motor çalışmaya başladıktan sonra yine makine içerisinde bulunan basınçlı su pompasını çevirerek devreye sokar. Böylece devreye giren pompanın büyüklüğüne göre farklı bar değerlerinde yüksek basınçlı su tazyikli bir şekilde basınçlı yıkama makinesi hortumunda püskürtülür.Basınçlı yıkama makinaları bu sayede yüksek verimlikle bir temizlik yapmanıza yardımcı olur. Fakat basınçlı yıkama makineleri satın alacağınızda, yapacağınız model seçimlerinde ve basınçlı yıkama makinelerini kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta vardır. Eğer bir basınçlı yıkama makinesine ihtiyacınız varsa öncelikle bu makineyi nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Eğer basınçlı yıkama makinesini bahçe, duvar, ahşap alanlar, fayans gibi bölgelerin temizliklerinde kullanacaksanız orta barda basınç pompasına sahip olan basınçlı yıkama makinelerini tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü daha yüksek barlarda basınç pompasına sahip olan basınçlı yıkama makinaları bu bölgelerde tahribe sebebiyet verebilmektedir. Eğer basınçlı yıkama makinesini otomobil yıkamak için kullanacaksanız 200 barlık olan araç yıkama makinalarını tercih etmeniz gerekmektedir. Fakat yıkayacağınız araç iş makineleri gibi yüksek ölçekli işlerde kullanılan araçlar ise o zaman 250 – 300 bar seviyelerine sahip olan basınçlı yıkama makinelerini tercih edebilirsiniz. 

Araç ve otomobil yıkamak için satın alacağınız basınçlı yıkama makinelerinin yanında çok işlevli bir kullanıma sahip olan 8 fonksiyonlu deterjanlı basınç oto yıkama tabancası da sizler için oldukça faydalı bir alışveriş olacaktır. 8 fonksiyonlu deterjanlı basınç oto yıkama tabancası ile araçlarınız ve otomobilleriniz daha derinlemesine ve daha verimli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Basınçlı yıkama makinelerini satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise basınçlı yıkama makinesi hortumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Basınçlı yıkama makinesi hortumları temizlemek için kullanacağınız alana göre yeterli bir uzunluğa sahip olmalıdır. Bu sayede basınçlı yıkama makinelerini en verimli şekilde ve her yere ulaşabilecek şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda temizlik amacıyla basınçlı yıkama makinalarını kullanacağınız alanlar bahçe, beton, duvar gibi dış alanlar ise akülü basınçlı yıkama makinesi tercihi ile basınçlı yıkama makinesini herhangi bir elektrik kaynağına bağlamadan kullanmanız da mümkün olacaktır. Eğer siz de bir basınçlı yıkama makinesi almayı düşünüyorsanız bu noktaları dikkat ederek satın alacağınız herhangi bir basınçlı yıkama makinesi sizler için daha doğru bir seçim olacaktır. 

Basınçlı Yıkama Makinesi Fiyatları 

Basınçlı yıkama makinesi kullanımı son zamanlarda kullanım oranı oldukça yüksek oranda artan temizleme araçlarındandır. Basınçlı yıkama makineleri kuru temizleme yerlerinde, oto yıkama alanlarında, bahçe, beton, fayans hatta ve hatta koltuk gibi evinizin içinde kullandığınız mobilyalar da bile temizlik amacıyla kullanılan ürünlerdir. Yüksek verimlilikte sağladığı temizlik ile kullananların yüzünü güldüren basınçlı yıkama makineleri artık bireysel bir şekilde satın alınarak kullanılmaya bile başlamıştır. Karmaşık bir çalışma sistemine sahip olmasına rağmen oldukça kolay bir kullanımı olan basınçlı yıkama makinelerinin fiyatları sanılanın aksine el yakan türden değildir. Basınçlı yıkama makinesi üreticisi olan markaların kalite standartlarına göre, cihazlarda kullandıkları materyallerin kalitesine göre, makinelerin yüksek ölçekli ya da orta ölçekli kullanım kapasitelerine sahip olmalarına göre basınçlı yıkama makinesi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fakat genel olarak basınçlı yıkama makinesi fiyatı sanıldığı kadar yüksek meblağlara sahip değildir. Sizler de böylesine geniş kullanım alanına sahip, yüksek verimlilikte temizlik sağlayan basınçlı yıkama makinelerinin sunduğu temizleme hizmetine oldukça düşük fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. 

Basınçlı Yıkama Makinası Araçlara Zarar Verir mi?

Basınçlı yıkama makineleri sistemin içerisinde bulunan basınçlı su pompasının devreye girmesi ile belli bir oranda ve genellikle normalden yüksek oranda basınçlı su püskürtmesi ile çalışmaktadır. Basınçlı yıkama makinelerinin temizlik amaçlı yaygın kullanım alanlarından biri de araçlar ve otomobillerdir. Yüksek basınçtan dolayı araçlara ve otomobillere zarar verme konusu akıllarda oldukça şüphe uyandırsa da basınçlı yıkama makinesi hortumu doğru uzaklıktan tutulduğu sürece araçlarda ve otomobiller de herhangi bir şekilde hasar bırakmayacaktır. 

Basınçlı Yıkama Makinası Sadece Araç Yıkamak İçin mi kullanılır?

Basınçlı yıkama makinalarının temizlik amaçlı yaygın kullanım alanlarından biri de araçlar ve otomobillerdir. Yüksek basınç ile tazyikli bir şekilde iletilen su ile yıkama sağlayan basınçlı yıkama makineleri diğer tüm kullanım alanlarında olduğu gibi doğru bir şekilde kullanıldığında araçlarda ve otomobillerde de verimli bir temizleme sağlayacaktır. 

Basınçlı Yıkama Makineleri Otomobillerin Boyalarını Kaldırır mı?

Basınçlı yıkama makineleri yüksek oranda tazyikli su püskürtme sistemi ile çalışmaktadır. Bu sayede basınçlı yıkama makineleri kullanılan alanlarda oldukça verimli bir temizlik sağlar. Bu alanlardan biri de araçlar ve otomobillerdir. Eğer basınçlı yıkama makinelerinin hortumu doğru bir uzaklıktan tutulursa araçların ve otomobillerin herhangi bir yerindeki boyaları kaldırmayacaktır ya da herhangi bir hasar bırakmayacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Basınçlı Yıkama Makinesi

780 ürün listeleniyor
Bosch
Karcher
Einhell
Nilfisk
Hyundai
Black&Decker
Lavor
Michelin
Bh
RTRMAX
Rottest
Power Wash
Bakaş
Go İthalat
Rotowash
Powerwash
Annovi Reverberi
Lutian
Vitemac
Cleanvac
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 43 / 780 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?