Yüksek Basınçlı Yıkamalar

Temizlik işlemlerini kolaylaştıran basınçlı yıkama makinesi modelleri pratik özelliklere sahip modern tasarımlarıyla son derece kullanışlı ürünleri içerir. Suyu tazyikli bir şekilde kullanarak yüksek basınçla zemine püskürtebilmeyi sağlayan makineler geniş alanları ya da iş yerlerini temizlemek için idealdir .Temizlik sektöründe faaliyet gösteren kurumların profesyonel amaçlarla kullanabileceği makineler uzun elektrik kabloları sayesinde tek bir priz üzerinden metrelerce alana hakim olmayı sağlar. Hijyenik bir alan elde etmeye yardımcı olan basınçlı yıkama makinesi çeşitleri kullanım sonrasında kabloları sarabilmek için uygun tasarımlarıyla da kullanıcılarına kolaylık yaratır. Dik olarak konumlandırılabilen ürünler yerleşim konusunda kolaylık yaratır ve minimum düzeyde alan kaplar. Sprey tabancası yardımıyla suyu zemine başarıyla püskürterek tazyikli akışın getirdiği temizleyici etkiden yararlanabilirsiniz. İnatçı kirleri çıkarmak ve kalıntı, leke gibi çirkin izleri yok etmek için uygun özellikler taşıyan basınçlı yıkama makineleri aynı zamanda minimum seviyede elektriğe ihtiyaç duyarak doğa dostu özellikler gösterir.

Yüksek Basınç Sağlayan Pompa

Basınçlı yıkama makinelerinin etkili bir temizlik gerçekleştirmesine yardım eden pompa desteği sayesinde kısa sürede zemini kirlerden arındırabilirsiniz. Alüminyum kaplamaya sahip pompalarıyla dikkat çeken modeller dayanıklı yapılarıyla yıpranmaya karşı direnç gösterir. Son derece hafif malzemelerden imal edilen temizlik makineleri taşıma konusunda da kolaylık yaratır. Geniş tekerlekleriyle dengeli bir şekilde ileri ve geriye yönlendirilebilen ürünler aynı zamanda sağa ve sola doğru da rahatça çevrilebilir. Geniş yapısıyla temizlik maddesi koymayı kolaylaştıran yerleşik deterjan hazneleri sayesinde hijyen için gerekli olan malzemeleri ürününüze kolayca aktarabilirsiniz. Ağız kısmı ayarlanabilen basınçlı yıkama makinesi modelleri pratik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Yüksek basınca dayanıklı hortum desteği sayesinde suyun rahatça akması sağlanır. Uzun tutma sapları makineyi kullanırken eğilmenize de gerek bırakmayarak konforu artırır.

Temizlik İhtiyaçlarını Kolayca Karşılayan Makineler

Garajınızı, bahçenizi ya da kapınızın önünü temizlerken pratik bir şekilde faydalanabileceğiniz basınçlı yıkama makinesi modelleri ergonomik tasarımlı hortumları sayesinde tazyikli su akışı gerçekleşirken ürünü kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Su akışını başlatıp durdurabilmeyi sağlayan mandal yardımıyla arabanızı yıkarken köpükleri durulamak için gerekli desteğe erişebilirsiniz. Fazladan su tüketiminin de önüne geçen mandal kolu sayesinde sadece gerekli anlarda su tüketirsiniz. Bahçenizdeki saksıların ya da döşeme taşlarının üstünde birikmiş toprak ve çamurları çıkarmak için konforlu bir çözüm sunan basınçlı yıkama makinesi modelleri duvar, cam gibi farklı alanlarda da başarılı bir iş çıkararak size avantaj yaratır. Bisiklet ve motosikletlere ek olarak bahçenizdeki çitleri temizlemek için çok yönlü yıkama hortumlarının sunduğu teknik avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Püskürtme borusu üzerinden su basıncının ayarlanabildiği modeller uygulama yapılacak yüzeyin özelliklerine ve kir düzeyine göre ürünü adapte edebilmeyi sağlar.

Suyun ve Deterjanın Gücünden Makinenizle Yararlanın

Bahçe hortumuyla da kullanılabilen modeller kir sökücü namlularıyla suyun ve deterjanın gücünden etkili bir şekilde faydalanabilmeniz için tasarlanmıştır. Gövdelerinde deterjan haznesine de yer veren yıkama tabancaları pratik dizaynları sayesinde suyu ve temizleyici maddeleri bir arada etkili şekilde kullanabilmenizi sağlar. Evinizden alacağınız şebeke suyunu makineniz yardımıyla tazyikli duruma getirebilirsiniz. Bu sayede lekeler üzerinde hakimiyet kurarak istenmeyen kirlerden rahatça kurtulabilirsiniz. Farklı püskürtme seçeneklerini bir arada sunan başlıklara sahip olan yıkama tabancaları aracılığıyla farklı teknik yetilerden yararlanmanız gereken noktalarda gerekli aksiyonu alıp ürününüzü efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Basınçlı yıkama makinesi tabancaları köpüklü ve köpüksüz su kullanımına da olanak tanıyarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Yakınınızda yer alan üst katlara da bahçe üzerinden erişerek tazyikli suyun gücünden yararlanıp camları yıkayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Basınçlı Yıkama Makinesi

313 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 313 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/451862