Evinizi ya da bahçenizi daha dekoratif hale getirmek için kullanabileceğiniz saksı modelleri aracılığıyla bitkileri sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz. Çiçeklerinizin cinslerine ve boyutlarına göre tercih edebileceğiniz alternatif saksılar renk ve tasarım bakımından çok sayıda opsiyon sunar. Saksı ürünleri aynı zamanda birden fazla çiçeği bir arada büyütebilmenize imkân tanıyan tasarımlarıyla farklı türlerden çiçekleri pratik bir şekilde sulayabilmenizi sağlar. Dekoratif tasarımlarıyla göz dolduran saksılar toprakla beraber kullanılmaya uygun yapılarıyla konfor oluşturur. Hem süs amaçlı kullanabileceğiniz yapay bitkiler için yapılmış saksılardan hem de sulayarak bakımını gerçekleştirebileceğiniz bitkiler için üretilmiş saksı modellerinden birini tercih ederek evinize şıklık katabilirsiniz. Ahşap, plastik, teneke gibi farklı malzemelerin kullanıldığı saksı ürünleri aracılığıyla bir bitkiyi büyütebilmenin zevkini evinizde yaşayabilirsiniz.

Dekoratif Saksılarla Evinizi Güzelleştirin

Bitkilerin, çiçeklerin yerleştirilebilmesi için ideal alanlar yaratan saksılar bu özelliklerine ek olarak dekoratif tasarımlarıyla da göz doldurur. Çiçek ya da hayvan figürleriyle bezenmiş gövdeleriyle dikkat çeken estetik modeller salonunuzda, oturma odanızda ya da evinizin diğer köşelerinde yararlanabileceğiniz bir ürün satın alabilmenize olanak tanır. Darbelere karşı dayanıklılıklarıyla da beğeni kazanan saksıların bitkiniz büyüse de rahatlıkla onun ağırlığını kaldırarak elverişli bir yaşam ortamı yaratır. Saksıya sığamayacak kadar büyüyen bitkilere sahip olduğunuzda daha büyük saksı modelleri sipariş edebilir ya da bitkinizi evinizin bahçesine ekebilirsiniz. Ferforje çiçeklikler özellikle salon ve otuma odası gibi geniş alanlarda kullanılabilecek türdeki estetik ev eşyaları arasında yer alır. Ferforje demirlerle oluşturulmuş kıvrımlar zarif bir görünüm yaratırken saksı yerleşimi için uygun noktaları güvenle değerlendirerek çiçeklerinize ev ortamının konforu içerisinde bakabilirsiniz. Dış mekânlarda da kullanılabilen çiçeklik çeşitleri hava şartlarına ve yağışlara karşı dayanıklılıklarıyla balkon, bahçe gibi alanlarda rahatlıkla değerlendirilebilmektedir.

Evinizin Farklı Kısımlarına Uyum Gösteren Tasarımlar

Ferforje saksıları ev içerisinde şık bir şekilde konumlandırabileceğiniz gibi cam kenarlarına ya da balkon demirlerine uygun şekilde imal edilen saksıları bu noktalarda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Yatay tasarımlarıyla camlarınızın daha zarif gösteren ve cam mermerlerinin üzerine yerleştirilebilen saksılar aynı zamanda bitkilerinizin güneş alabilmesi için de ideal bir yapı taşır. Balkon demirlerine geçen tasarımlarıyla güvenli bir kullanım yaşatan saksılar sayesinde evinizin balkonuna renk ve canlılık katabilirsiniz. Seramik malzeme ile üretilen ve desenleriyle fark yaratarak dikkat çeken saksılar işletmelerde de kullanılabilir. Daha iyi bir dekor yaratmak ve müşterileriniz için huzurlu bir ortam oluşturmak için seramik saksıları yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Özgün bir dekorasyon oluşturmak için faydalanabileceğiniz saksı modelleri canlı renkleriyle iç açıcı mekânlar yaratabilmenize yardımcı olur. 

Renklerini Koruyan Saksılar

Özel olarak boyanan saksı modelleri özellikle güneş ışınlarının yarattığı yıpratıcı etkiye karşı son derece dayanıklıdır. Formlarını ve canlı görünümlerini koruyan saksılar sayesinde hem ev içerisinde hem de pencere, balkon gibi dış kısımlarda kullanabileceğiniz dekoratif ürünlere sahip olursunuz. Geniş tabanlı ve derin yapılı saksılar bitkiniz için gerekli olan toprağı yerleştirebilmeniz için uygun bir alan sunar. Farklı çiçeklerin ihtiyaç duyduğu farklı yaşam alanı koşullarını oluşturan saksı çeşitlerini içerisine yerleştireceğiniz çiçeklerin özelliklerine göre de sipariş edebilirsiniz. Ahşap saksı stantlarını kullanarak evinizin bir köşesini bitkilere ayırabilirsiniz. Yükseklikleri değişiklik gösteren modeller basamaklı tasarımlarıyla duvar dibine yerleştirebileceğiniz çok sayıda saksı için uygun bir alan sunar. Hafif ve dayanıklı stantlar uzun süreli bir kullanım yaşatarak beğeninizi kazanır. Köknar, ceviz gibi farklı ağaç türlerinden üretilen ahşap saksılıklar estetik ve kullanışlı özellikler taşıyarak evinizin çehresini değiştirmeyi başarır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Saksı Fiyatları

3.775 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yalova Fidan Market
  2. Kutukutucicek
  3. Serinova
  4. Özka
  5. DRC
  6. Hiper
  7. Greenmall
  8. Emek Dekoratif
  9. Fidan Burada
  10. Favilla
  11. Plantistanbul
  12. Teraplast
  13. HomeCare
  14. Modatools
  15. Cactuscups
  16. Hak Plastik
  17. Ürün Adası
  18. Şenyayla
  19. MF Botanik
  20. Violet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Malzeme A-Z
  1. Plastik
  2. Beton
  3. Seramik
  4. Polipropilen
  5. Ahşap
  6. Metal
  7. Toprak
  8. Bambu
  9. Cam
  10. Alçı
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001265
Başa dön