Zorlu yol koşulları, yolda karşılaşılan kimi kötü sürprizler, hatta park yerinde aracınızın lastiklerine zarar vermeye yönelen suçlar nedeniyle krikoyu araç içinde mutlaka bulundurmanız gerekiyor. Trafik kuralları kapsamında araçlarda bulundurulması zorunlu olan kriko, trafik kontrollerinde mutlaka denetlenen en önemli oto aksesuar çeşitlerinden biri. Trafik ürünleri konusunda zengin ürün seçenekleri ile hepsiburada.com, kriko tercihinizde de en büyük yardımcınız oluyor.
Aracınızın türü, büyüklüğüne göre uygun ve kaliteli kriko türünü bulabilmeniz oldukça önemli. Yolda lastiğinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda, bu sorunu çözmek bir yana, kendisi sorun teşkil edebilecek bir kriko ile büyük sıkıntılar yaşanabiliyor. Bu nedenle ihtiyacınıza uygun doğru krikonun seçimi için kimi önemli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Aracınızın ağırlığı, krikonun yapıldığı malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı, kolay çalışabilir özelliği, mekanik yapısı bu önemli noktalardan bazılarıdır. Araç ağırlığına kolay mukavemet gösteren, dengesini kaybetmeyen, aşırı kol veya ayak kuvvetine gerek kalmadan aracı kaldırabilen bir kriko, lastik problemi yaşadığınız her durumda ihtiyacınızı karşılıyor.
Türkiye'nin en çok tercih edilen online yapı market, bahçe ve oto aksesuar ürünleri mağazası hepsiburada.com, araç ekipmanları konusunda güvenilirliği kanıtlanmış markaların ürettiği,  aracınıza en uygun makaslı, hidrolik, arabalı-tekerlekli, katlanır ayaklı, şişe ve timsah tipi kriko çeşitlerini incelemenizi ve kolayca sipariş verebilmenizi sağlıyor.

Kriko Fiyatları ve Modelleri

186 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Torin
  2. DHT
  3. Big Red
  4. Atlas
  5. Carub
  6. Demircioğlu
  7. Nettedarikcisi
  8. Soykan
  9. Tvet
  10. BoostZone
  11. Dreamcar
  12. Space
  13. Cormach
  14. Otocontrol
  15. Schwer
  16. Başaran Kriko
  17. CarDesign
  18. AutoCet
  19. Autokit
  20. Modacar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/264022/264025
BAŞA DÖN