Motosiklet Montları

Motosiklet kullanıcılarında kasktan sonra gelen en önemli koruyucular olan montlar, güvenlik ve sağlık açısından titizlikle seçilmesi gereken ürünlerin başında geliyor. Yazın ya da kışın rüzgara ve olumsuz hava koşullarına karşı koruma sunan montlar, kaza sırasında darbelere, delinmelere ve sürtünmeye karşı da koruma sağlıyor. Koruma sunduğu için motor kullanıcıları için oldukça önemli olan motosiklet montları, özellikleri ve stilleri ile birbirleri arasında farklılık gösteriyor.

Motosiklet Montu Modelleri

Motosiklet montları mevsimine göre kışlık uzun ve kısa montlar ve yazlık fileli montlar olarak kullanıcıya sunuluyor. Kışlık montlar arasında özellikle uzunlukları değişen ürünler bulunuyor. Kısa montlarda markalara bağlı olarak su geçirmezlik, güvenli omuz ve dirsek korumaları, havalandırma kanalları nitelikleri bulunan ürünler öne çıkıyor. Soğuk havalarda rüzgar ve yağmura karşı koruma sunan kışlık montlarda bel ve kol bölgesi daraltılabilen ürünleri seçebilirsiniz. Kışlık kısa montlar arasında dört mevsim kullanılabilen ürünler de yer alıyor. Sıcak havalarda kullanılmaya uygun şekilde tasarlanmış olan ürünler, çıkarılabilir astarları ile benzer modellerden ayrılıyor.

Motosiklet montu modelleri arasındaki kışlık uzun ürünler ise bel hizasını geçen tasarımları ile tercih ediliyor. Soğuk havalarda ideal bir kullanım sunan uzun montlar, devamlı motor kullananlar için doğru bir seçim oluyor. Montlar arasındaki deri ürünler ise normal motosiklet montlarının birçok niteliğini taşıyor. Çıkarılabilir termal iç astarı bulunan deri montlar soğuk havalarda da giyilebiliyor. Omuz ve dirsek bölümlerinde CE onaylı korumaları bulunan ürünler sadece tarz ve malzeme açısından farklılık gösteriyor. Sıcak havalarda kullanıma uygun yazlık montlar ise nefes alabilen yapıları ve ince hafif kumaşları ile diğer ürünlerden ayrılıyor. Havalandırma kanalları sayesinde serin tutan yazlık montlar, güvenli cep tasarımları ile cep telefonu gibi eşyaları kolayca taşımanıza imkan veriyor. Yazlık ürünlerde kol ve omuzları desteklenmiş ürünler, güvenli bir sürüş için tavsiye ediliyor. Motosiklet montu modellerinden kadın montları ise tasarımları ile değişiyor. Daha estetik tasarıma sahip olan kadın montları kışlık, yazlık ve dört mevsim kullanıma uygun modeller olarak sizlere sunuluyor. Tasarımları değişen ürünlerde gece güvenliği açısından özellikle yansıtıcı reflektörlere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Motosiklet Montu Fiyatları

Mont fiyatları ürünlerin markalarına ve kalitelerine bağlı olarak belirleniyor. Dört mevsim kullanıma uygun kalça hizasında uzun montlar, kalitesine ve kullanım özelliklerine uygun fiyatlara sahip. Fiyat açısından özellikle dikkat çeken dört mevsim kullanılabilen markaların montları, dayanıklı yapıları ve özellikleri ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Dört mevsim montlarda aynı markaların farklı fiyatlar ile satılan ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Benzer markalara ait yazlık mont çeşitleri de fiyatları açısından dikkat çekiyor. Güvenli kullanımları ve kumaş özellikleri ile farklılaşan ürünler arasında hem kadın hem de erkeklere yönelik ürünleri bulabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlara sahip motosiklet montları arasında ise farklı markaların birbirinden farklı ürünleri yer alıyor. Küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan ürünlerde, çıkarılabilen iç termal astarı olan dört mevsim ürünlere, kışlık montlara ve yazlık ürünlere erişebilirsiniz. Markaları ile birlikte tasarımları, kalıpları, beden özellikleri, uzunlukları ve reflektör detayları değişen montlardan size uygun olanı seçebilirsiniz. Deri motosiklet montu fiyatları da diğer ürünlerde olduğu gibi markaya bağlı olarak şekilleniyor. Hem şık tasarımı, hem de güvenli kullanımı ile tercih edilen deri montlar arasında kadın montlar da bulunuyor. Birçok özelliğini göz önünde bulundurarak seçmeniz gereken motosiklet montlarından bütçenize ve beğeninize uygun olanı belirleyebilir, XS ile XXXL beden aralığında sunulan ürünlerden bedeninize göre olanı kolayca seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Motosiklet Montu Fiyatları

855 ürün var
 1. Beden A-Z
 2. Markalar A-Z
  1. Revit
  2. Alpine Stars
  3. Clover
  4. Prohel
  5. Spidi
  6. Venom
  7. LS2
  8. Prosev
  9. Macna
  10. Bering
  11. Scoyco
  12. Held
  13. Motospartan
  14. Tucano Urbano
  15. Modeka
  16. Ixon
  17. AXO
  18. Prc
  19. Durt
  20. Andes
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/60008737/80273080/60005651
Başa dön