En Ucuz ve Kaliteli Açı Ölçerler

Farklı yüzeyleri, yatay çizgileri ya da 180 dereceye kadar olan zeminleri çok daha dengeli ve etkili bir şekilde ölçmenize yardımcı olan açı ölçer çeşitleri, ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap verecek farklı tasarımlar ve modeller ile beğeninize sunuluyor. Yardımcı gereçlere gerek duymadan, çift ve tek gönye açılarının otomatik bir şekilde hesaplanmasına yardımcı olan modeller, aynı zamanda hızlı bir ölçümleme imkanı sağlıyor. Pürüzlü yüzeyler, girilmesi zor köşe kenarları ya da eğimli duvarlar gibi ölçümlemesi zor alanlarda dahi açı ölçer modellerini kullanabilir, optik okuyucular ve hassas ayarlamalar sayesinde analizlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Pratik kullanımı ve işlevsel tasarımı sayesinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olan açı ölçerler, inşaat sektörü başta olmak üzere tüm montaj, açı, eğim ya da bağlantı işlemleriniz sırasında en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor. Tesisat döşemesi, parke yapımı, dolap ya da gardırop monteleme gibi farklı işlemler sırasında yararlanabileceğiniz açı ölçer modelleri, çok yönlü bir kullanım sunuyor. Mermerciler, sıvacılar, demir ustaları ya da marangozlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünleri, dilerseniz kendi evinizin tamiratları sırasında da kullanabilir, işlemlerinizi kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Açı Ölçer Çeşitleri

Dijital göstergeli, analog, tavan ölçme levhası ya da ısı ve nem ölçer gibi farklı özellikleri bir arada inceleyebileceğiniz açı ölçer çeşitleri, ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Başka hiçbir işleme ihtiyaç duymadan, yalnızca yüzeylere yerleştirerek kullanabileceğiniz açı ölçer ya da eğim ölçer çeşitleri, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Açı değerini tamamen otomatik bir şekilde hesaplamanıza olanak veren modeller sayesinde, değerleri kolaylıkla not edebilir, daha önce yapmış olduğunuz ölçümlemeleri cihazın hafızasından takip edebilirsiniz.

Odanızda, çalışma alanınızda ya da laboratuvarlarınızdaki ısı ve nem miktarını ölçmenize yardımcı olan ısı ve nem ölçer çeşitleri, yüksek çözünürlüklü görseller ile çıktı alma imkanı sunuyor. Bu sayede raporlamalarınızı, analizlerinizi ya da ölçümlemelerinizi çok daha net bir şekilde yapmanıza yardımcı olan ürünler, birer derece aralıklarla ortamın havasını hesaplamanızı sağlıyor. Mikro USB, bluetooth ve dahili hafıza gibi ek özellikler ile birlikte gelen cihaz sayesinde 1000 derecelik ısı ölçümlemesi yapabilir, ihtiyacınıza en uygun ısı ve nem miktarını ayarlayabilirsiniz.

Ölçüm yaptığınız oda her ne şekilde olursa olsun, en doğru açı ve eğim derecesini vermeyi amaçlayan 3 boyutlu açı ölçer çeşitleri, 360 derece yatay, 250 derece dikey goniyometre ölçüm aralığı sunuyor. Unutulan ölçümlemeleri ya da yazılım kaynaklı hataları minimuma indiren 3 boyutlu açı ölçer modelleri, farklı mesafe hassasiyetleri ile ön plana çıkıyor. Dairesel terazileme, dijital kamera zoom'lama ya da eğim sensörü gibi ek özellikler ile ölçümlemelerinizi rahatlıkla yapabilir, projelerinizdeki ufak hataları kolaylıkla düzeltebilirsiniz.

Açı Ölçer Fiyatları

Çapraz çizgili hizalama ya da dairesel hizalama yapmanıza olanak veren ayaklı açı ölçer modelleri, pürüzlü ya da engebeli yüzeylerde dahi ölçümlemelerinizi kusursuz bir şekilde yapmanızı amaçlıyor. 3 ayağı sayesinde kolaylıkla sabitleyebileceğiniz ve ihtiyacınıza göre ayarlayabileceğiniz eğim ölçer modelleri, statif dişleri sayesinde kolaylıkla bölgenin ya da alanın eğimini hesaplamanızı sağlıyor. 0.5 mm’lik hassasiyet ve 10 metrelik çalışma alanı ile birlikte gelen modeller sayesinde en ufak eğim bozukluklarını dahi görebilir, kolaylıkla düzeltebilirsiniz.

Bahçe planlamasında, laboratuvar düzenlemesinde ya da inşaat çalışmalarında ortaya çıkan hataları minimuma indirmeyi amaçlayan açı ölçer modelleri, projenin eksik kaldığı noktaları kolaylıkla ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Kullanımınıza en uygun modelleri bir arada inceleyebileceğiniz açı ölçer modelleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, açı ölçer fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Açı Ölçer

22 ürün var
 1. Markalar
  1. Bosch
  2. Accud
  3. Bts
  4. Beta Tools
  5. Stabila
  6. Stanley
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003083/60006726
BAŞA DÖN