Metre

Farklı iş kollarında pratik bir şekilde yararlanılabilen metre modelleri ölçüm işlemlerini kolaylaştırır. Uzunluklarına göre birçok alternatif seçenek sunan metreler sayesinde evinizde ya da iş yerinizde ölçüm yapma şansı yakalarsınız. Hem kendinizin hem de aile üyelerinin boyunu ölçerken de kullanabileceğiniz metreler okunaklı yazılara sahip tasarımlarıyla doğru ölçümler gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Santimlerin ve metre aralıklarının canlı renklerle ve farklı tasarım şekilleriyle gösterilmesi sayıları doğru görebilmenize yardım eder. Bu ürünler metre ölçüm fiyatları bakımından da ekonomik bir avantaj yaratarak bütçenize uygun bir sipariş verebilmenizi sağlar. Evinizde çekmecelerde ya da tamirat aletlerinin bulunduğu noktalarda saklayabileceğiniz metrelere iş yerinizde takım sandıklarında ve çalışma tezgâhında yer verebilirsiniz. Ölçüm gereçleri son derece hafif oldukları için taşıma konusunda kolaylık yaratır. Metre çeşitleri sayesinde kısa sürede doğru ölçümler yapıp gerekli noktaları işaretleyebilir ya da not alabilirsiniz.

Hızlı ve Doğru Ölçümler Yapın

Modern özelliklerle tasarlanan dayanıklı metreler sağlam gövde malzemeleriyle uzun ömürlü bir kullanım yaşatır. Sayıların ve şeritlerin silinmeye karşı dayanıklı baskısıyla beraber metrenizden uzun soluklu bir şekilde faydalanabilirsiniz. Korunaklı gövdeleri sert plastik malzemeyle kaplanmış olan metre modelleri düşme, çarpma gibi darbelere karşı da yapılarını korur. Şerit metreler ince ve uzun şeritleriyle ölçüm işlemlerinde size kolaylık yaşatır. Toplam uzunlukları farklılıklar gösteren alternatif modeller arasından çalıştığınız iş kolundaki ihtiyaçlarınıza göre seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kırılmaya ve kopmaya karşı dayanıklı şeritler dik ve sabit durabilmeleri sayesinde yatay ya da dikey ölçümler yaparken işleri kolaylaştırır. Kullanışlı yerleşim yuvası sayesinde kullanım sonrasında kısa sürede sarıp toplayabileceğiniz şerit metreler emniyetli tasarımlarıyla dikkat çeker. Ölçüm yaparken metrenin şeridinin geri sarılmaması için kilit pimini kullanabilirsiniz. Parmağınızla kolayca ittirerek aktif hale getirebileceğiniz kilit mekanizması metrenin aynı uzunlukta sabit kalmasını sağlar.

Ergonomik Tasarıma Sahip Pratik Metreler

Uygun ebatları sayesinde tek elle rahatça kontrol edilebilen metrelerle ölçüm yaparken bir yandan da kaleminizle gerekli noktalara işaretler koyup parçalardaki fazlalıkları makinenizle rahatça kesebilirsiniz. Avuç içerisine rahatça sığan metre modelleri aynı zamanda askı ipine sahip ürün çeşitlerine de yer verir. İş yerinizdeki panolarda bulunan asma noktalarına metrenizi kolayca asarak gerekli zamanlarda ürününüzü kullanabilirsiniz. Hem iç alan ölçümlerinde hem de dış alanlarda kullanılabilen modern metreler açık ve kapalı alanlara uyum gösterir. Islanmaya karşı da dayanıklı olan metrelerin mekanizması kusursuz şekilde çalışarak ölçüm işlemlerinde size zaman kazandırır. Polimerle kaplanmış olan ve paslanmaya karşı da dayanıklı modeller inşaat ve bahçelerde verimli bir biçimde değerlendirilebilir. Kırılmadan kıvrılabilen şeritlerle hassas ve zorlu ölçümleri kolayca gerçekleştirebilmek de mümkün hale gelir. Krom malzemeyle kaplanmış kemer kancası bulunan modelleri tercih ederek iş tulumunuza kolayca adapte edebileceğiniz bir yardımcı aksesuara sahip olursunuz.

Otomatik Geri Sarma Desteği Sunan Metreler

Ölçüm sonrasında tamamen açık haldeki metrenizi sarmakla zaman kaybetmemeniz için geliştirilmiş olan otomatik geri sarma mekanizması takılma sorunu yaşatmadan şeridi toplayarak size yardımcı olur. Perçinlenerek güçlendirilmiş uç kancasına sahip olan metreler ölçümün başladığı noktayı daha net şekilde görebilmenizi sağlar. Çeşitli eşya ve mobilyalara metreyi sabitleyebilmeyi de sağlayan kanca sistemi aracılığıyla şeridin kaymasını önleyerek ölçüm yapabilirsiniz. Kullanım tamamlandıktan sonra kilit pimini kapatarak metrenizi saniyeler içerisinde otomatik olarak sarabilirsiniz. Şerit sarılırken elinizi sarma yuvasına değdirmemeye özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda küçük ebatlara sahip oldukları için saklama konusunda da kolaylık yaratan metreler küçük taşıma çantalarına da rahatça girer. Askılıklı modelleri tercih ederek inşaat, şantiye gibi alanlarda iş pantolonunuza asabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metre Ölçüm Fiyatları

1299 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1299 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003083/60000231