Farklı maddelerde ölçüm yapabilmek için geliştirilmiş cihazlar sayesinde çalıştığınız sektöre uygun ekipmanlarla işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dijital ölçüm cihazlarının yanı sıra geleneksel ölçüm cihazlarıyla da sayısal verilerden yararlanarak gerekli bilgileri elde etmek mümkün hale gelir. Ölçüm cihazı fiyatları bakımından ekonomik fırsatlar da sunan bu ürünler arasında yer alan metreler sayesinde hem boyunuzu hem de kesip biçme işlerinde nesneleri başarıyla ölçebilirsiniz. Pratik bir şekilde açılıp kendi kendine kapanabilen metreler ölçüm sonrasında otomatik olarak toplanır. Metreyi açık halde tutmak için sabitleyici düğmeden yardım alınabilir. Kolay anlaşılır çizgiler aracılığıyla santimetre bazında pratik bir şekilde ölçüm yapabilmeye olanak tanıyan metreler marangozlardan parke döşemecilerine ya da terzilere kadar uzanan geniş bir meslek alanında verimlilik yaratır. Dijital özelliğe sahip ölçüm cihazı çeşitleri arasındaki tartılar verimlilik yaratan pilleriyle başarılı bir şekilde kullanır. Ağırlığınızı anında ölçebileceğiniz tartılardan eczanelerde de kolayca yararlanılabilir.

Ölçüm Yapmayı Pratikleştiren Çözümler

İnsan ağırlığı ölçmek için tasarlanmış dijital tartıların yanı sıra pazarcıların ya da bakkalların yararlanabileceği, düşük kilogram ağırlıklarını başarıyla ölçen tartı modelleri de bulunur. Dijital ekran sayesinde küsuratlı sayıları da net şekilde görebilmeyi sağlayan tartılar ölçüm alanı sayesinde nesneleri yerleştirebilmeyi de oldukça kolaylaştırır. Hassas tartı çeşitleri gramaj bazında net ölçümler yaparken toptancılarda ve depolarda kullanılabilen büyük ölçüm cihazlarıyla yüzlerce kilogram ağırlığındaki ürünleri tartabilmek mümkün hale gelir. Ölçüm cihazları içerisindeki dijital ürünler otomatik kapanma desteğiyle, kullanımın gerçekleşmediği durumlarda kendiliğinden kapanır. Gıdaların sıcaklığını ölçebilmeye yarayan dijital termometreler aracılığıyla çocuğunuza uygun sıcaklıkta yemek yedirebilirsiniz. Tariflere ve kurallara uygun şekilde gıda servisi yapabilmek için de dijital gıda termometrelerinin hızlı ölçüm özelliğinden yararlanılabilir. Yoğurtların mayalanabilmesi için gerekli sıcaklığın oluşup oluşmadığını ya da ocakta yemek pişirmeye başlamak için sıcaklığın ideal düzeyde olup olmadığını da uzun çubuklu tasarımlarıyla beğeni toplayan termometreler aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Konfor Yaratan Pratik Ölçüm Cihazları

Kalınlık ve incelik düzeyini detaylı bir şekilde ölçebilmek için sanayi sektöründe çalışan kişilerin yararlanabileceği kumpaslar uyumlu tasarımlarıyla göz doldurur. Daraltılıp genişletilebilen başlıklarıyla kumpasları farklı nesnelere adapte etmek de kolaylaşır. Elektronik işlemlerde elektrikle ilgili ölçümler gerçekleştirebilmeyi mümkün kılan multimetrelere takım sandığınızda yer vererek iş yaşamınızda güvenliğinizi artırırsınız. Gerilim ve voltajın yanı sıra direnç ölçümü de yapabilen multimetre modelleri dijital ekranlarıyla sayısal verileri anında size aktarır. Aşırı yük korumasıyla emniyeti ön plana alan ölçüm cihazları arasındaki multimetreler pil desteğiyle verimli bir şekilde kullanılabilir. Manuel ölçümler için ideal olan kontrol kalemleriyle ilgili noktada elektrik olup olmadığını kolayca öğrenmek mümkün hale gelir.

İhtiyaçlara Akılcı Çözümler Getiren Cihazlar

Özellikle kuyumcuların ve küçük ebatlara sahip kıymetli ürünlerle çalışan kişilerin yararlanabileceği cep terazileriyle hassas bir şekilde ölçüm yapabilirsiniz. Oldukça hassas bir ölçüm aralığında çalışabilen cep terazileri doğru verilere anında ulaşmak için uygun bir tercihtir. Dara özelliğiyle nesnelerin kaplarının ağırlığını da dijital terazi üzerinden göz önünde bulundurabilirsiniz. Suyla ilgili ölçümlerde kullanılabilen tuzölçer modelleriyle içme suyundan akvaryum suyuna kadar çeşitli alanlarda sudaki tuz oranı kolayca tespit edilir. Akvaryumlarda kullanılabilen pH ölçme cihazlarıyla balıklarınız için sudaki pH değerlerinin ideal seviyede olup olmadığını kısa bir sürede rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sıcaklık ölçmeyi kolaylaştıran alın bölgesinden insan sıcaklığını rahatça tespit edebilmeyi sağlayan termometreler kızılötesi teknolojisiyle çalışan modeller aracılığıyla modern teknolojinin teknik olanaklarını size sunar. Ergonomik tasarımlarıyla elde kolayca kavranabilen termometre çeşitleri oldukça kısa sürede yapılan ölçümlerle size sıcaklık değerlerini hızla aktarır. 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ölçüm Cihazı Fiyatları

7.714 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Unit Ölçüm Cihazları
  2. Buyfun Ölçüm Cihazları
  3. TT T-ECHNI-C Ölçüm Cihazları
  4. Unı-T Ölçüm Cihazları
  5. Pakkens Ölçüm Cihazları
  6. TFA Ölçüm Cihazları
  7. Tekno İstanbul Ölçüm Cihazları
  8. Bosch Ölçüm Cihazları
  9. Gfb Ölçüm Cihazları
  10. MBW Ölçüm Cihazları
  11. Entes Ölçüm Cihazları
  12. Ohaus Ölçüm Cihazları
  13. Anself Ölçüm Cihazları
  14. Weather Forecast Ölçüm Cihazları
  15. İzeltaş Ölçüm Cihazları
  16. Cem Ölçüm Cihazları
  17. FORMAT Ölçüm Cihazları
  18. Fisco Ölçüm Cihazları
  19. Fluke Ölçüm Cihazları
  20. Accud Ölçüm Cihazları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003083
Başa dön