Hem mutfakta harikalar yaratmanızı, hem de etkin ve ölçülü bir ticaret yapmanızı sağlayan hassas terazi modelleri, gramaj ile yapacağınız tüm işlemlerde yardımcınız olmayı amaçlıyor. Kolay kullanımları, ergonomik tasarımları ve hassas ölçüm özellikleri ile ön plana çıkan ürünler sayesinde, tarifine bire bir uyan eşsiz lezzetler ortaya koyabilir ya da gram başına ücretlendirme yapmanız gereken durumlarda cihazınıza kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Kuyumculuktan ilaç sanayiine, kimya laboratuvarlarından endüstriyel mutfaklara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan hassas terazi çeşitleri, LED ekranları sayesinde üzerine koyduğunuz cisimlerin ağırlığını gramaj cinsinden ölçmenize olanak sağlıyor. Genellikle bir gramın dahi değerli olduğu endüstriyel işletmelerde kullanılan ürünler, yüksek hassasiyete ve kesin verilere ihtiyaç duyduğunuz her anda en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor. İhtiyacınıza ya da kullanım alanınıza göre pilli ya da elektrikli modeller arasında seçim yapmanıza olanak veren ürünler, aynı zamanda otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde enerji tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Hassas Terazi Çeşitleri

Aşırı yüklenmelere, sıvı akışına ya da darbelere dayanıklı olarak üretilmiş endüstriyel hassas teraziler, sundukları yüksek hassasiyet ile işlerinizi çok daha kesin ve dengeli olarak yürütmenizi sağlıyor. Altın, pırlanta ya da karat gibi gramajların çok yüksek fiyat farklarına neden olduğu kuyumculuk sektöründe kullanıma uygun hassas terazi modelleri, cımbız ya da kalibrasyon ağırlık aksesuarı gibi ekstra aparatları sayesinde ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap veriyor. Farklı birim ölçüleri ile tartım özelliği sunan modeller; kg, g, ct, dwt ya da gn gibi farklı ölçüm birimleriyle işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlıyor.

Endüstriyel mutfaklarda ya da evlerde kullanıma uygun olan hassas terazi çeşitleri, aile yadigarı bir yemeğinizi, internetten bulduğunuz eşsiz bir lezzeti ya da her zaman yaptığınız özel pastalarınızı çok daha etkin bir şekilde ölçümlemenize olanak veriyor. Tarife bire bir uygun olarak kullanacağınız malzemeleri tartabileceğiniz, gerektiği zaman ekleme ya da çıkarma yapabileceğiniz hassas teraziler sayesinde, enfes davetler verebilir, misafirlerinizi yemek yapma becerileriniz ile şaşırtabilirsiniz. Düz zeminlerin yanı sıra, bulunduğu bölgeye göre otomatik kalibrasyon yapabilme özelliğine sahip modelleri tercih ederek mutfağınızın her alanını kullanabilir, yerden de tasarruf edebilirsiniz.

Hassas Terazi Fiyatları

Kullanım alanlarına ya da ek fonksiyonlarına göre çeşitlilik gösteren hassas terazi fiyatları, her bütçeden işletmeciye ya da aileye hitap etmeyi amaçlıyor. Tartım işleminin yanı sıra, şarj edilebilme, dijital gösterge ya da hafızaya alma gibi özellikleri bulunan modelleri de tercih edebilir, ihtiyaçlarınızı çok daha hızlı ve etkin bir şekilde karşılayabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız tartımları, gramaj farklılıklarını ya da ürünlerin ağırlık paket değişimlerini kolaylıkla yapabileceğiniz, hafızaya alma özellikli hassas terazi modelleri, gerek maliyetlerinizi, gerekse ürün kullanımını çok daha hesaplı bir şekilde kayıt altında tutmanızı amaçlıyor.

Çok düşük miktarlarda bile son derece değerli olan maddeleri tartarak, değerinde alım satım yapmanıza olanak tanıyan hassas teraziler, aynı zamanda laboratuvarlarda kullandığınız değerli maddeleri ya da kimyasalları etkin bir şekilde bir araya getirmenize yardımcı oluyor. Farklı maddeleri karıştırırken ya da belirli oranda yeni solüsyonlar hazırlarken rahatlıkla başvurabileceğiniz kimyasal hassas teraziler, aynı zamanda kapak koruması ile de dikkat çekiyor. Kimyasalların hava ile temasını minimuma indirgemek, maddeleri dış etkenlerden korumak ya da solüsyonların dökülmesini engellemek amacıyla koruyucu bir bölgenin içerisine ürünlerinizi yerleştirebilir, hesaplamalarınızdan emin olabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına hitap eden hassas teraziler arasından ihtiyacınıza en iyi şekilde hitap edeni seçebilir, ürünleri karşılaştırabilir, aralarındaki farkları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hassas Teraziler

122 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Jadever
  2. Dikomsan
  3. Swan
  4. Diheng
  5. Hodbehod
  6. Neck
  7. And
  8. Densi
  9. Clifton
  10. Kama
  11. Scale
  12. Tem
  13. Acom
  14. CAS
  15. Camry
  16. Desis
  17. Dinamic
  18. Geepas
  19. Gemini
  20. Knmaster
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003083/60006730
BAŞA DÖN