Hoparlörler

Arabanızın ses sistemini güçlendirerek yolculuklarınızda keyifli bir şekilde müzik dinleyebilmek için oto hoparlörlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı araba modelleri için geliştirilmiş olan oto hoparlörleri sayesinde taşıtınız için en uygun olan modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kolayca monte edilebilen hoparlörler aracılığıyla otomobilinizin ses sistemini pratik bir biçimde yenileyebilmeniz mümkün hale gelir. Farklı ebatlara sahip olan alternatif modeller, aracınızın özelliklerine en uygun tercihleri gerçekleştirebilmeniz için size yardımcı olur. Boyutlarına ve güçlerine göre oluşturulmuş alternatifler seçeneklerin yanı sıra şekillerine göre diğerlerinden ayrılan modelleri de inceleyebilirsiniz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen biçimindeki ürünlerin arasından zevklerinize uygun olan profesyonel oto hoparlör modellerine ulaşabilirsiniz. Takım halindeki otomobil hoparlörleri, aracınızın ses sisteminin maksimum performans düzeyine ulaşmasına yardım eder. Sesleri dengeli bir şekilde dağıtan hoparlörler, tüm yolcuların aynı kaliteyi deneyimlemesini sağlar. Böylece önde veya arkada oturan yolcuların yüksek müzik kalitesine erişmesi sağlanır.

Cızırtıları Önleyen Oto Hoparlör Sistemleri

Sahip oldukları modern teknoloji ile fark yaratan oto hoparlör sistemleri, cızırtı sorununu minimize ederek size keyifli bir yolculuk yaşatır. Uzun mesafeli yolculuklarda ailenizin canının sıkılmasını önlemek için keyifli müzikleri seyahat boyunca dinleyebilirsiniz. Sesleri net ve berrak şekilde aktarmayı başaran oto hoparlör sistemleri, düşük ve yüksek ses desibellerinde de verimlilik yaratır. Böylece ses seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlayarak kaliteli bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda otomobilinizde radyo dinlerken de oto hoparlörlerinin yarattığı performansı deneyimleyebilirsiniz. Radyo kanalları kaliteli bir biçimde takip ederek trafik ve hava durumu hakkında anlık bilgilere erişebilirsiniz. Aracınızdaki multimedya sistemlerinden yararlanırken de oto hoparlör modelleri size yardımcı olur. Otomobilinizdeki görüntüleme sistemi aracılığıyla televizyon kanallarını ve filmleri seyrederken sesleri son derece net bir biçimde almaya devam edebilirsiniz. Uzun ömürlülükleri ve performanslarını koruyan üretim kaliteleri ile çıkan bu ürünler, seyahatlerinizi daha keyifli kılar.

Oto Ses Sistemleri ile Bas ve Tiz Tonları Net Olarak Alın

Kullandıkları teknoloji ile dikkat çeken oto ses sistemleri hem bas sesleri hem de tiz sesleri net şekilde alabilmeniz için size yardımcı olur. Vokal sesleri de kaliteli bir biçimde aracınıza ulaştıran tweeter modelleri, daha doğal bir şekilde sesleri alabilmenize katkı sağlar. Otomobilinizin arka kısmına monte edebileceğiniz hoparlörlerin yanı sıra kapı içi kullanım için uygun olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Aracınızın kapısının iç kısmına kolayca monte edebileceğiniz bu hoparlörler, sesleri çok yönlü şekilde alabilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Kullandıkları ses bobinleri ile de dikkat çeken otomobil hoparlörleri, seslerin kusursuz şekilde aracınıza ulaşmasına yardımcı olur. Ses seviyesi sınırlarına dikkat ederek ihtiyaçlarınız için uygun olan ürünler arasından seçimlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hoparlörlerin frekans aralığı seviyesinin yanı sıra üretimlerinde kullanılmış olan mıknatısın özellikleri de tercihlerinizi şekillendirebilmeniz için size yardımcı olur. Manyetik alan etkileşimini kusursuzlaştıran mıknatıslar, ses iletiminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesi için üretilmiştir.

Oto Hoparlör Çeşitleri ile Ses Düzeyini Artırın

Arabanızın mevcut ses sisteminin yarattığı ses kalitesinden ve desibel düzeyinden memnun değilseniz yeni bir hoparlör seti satın alabilirsiniz. Yüksek desibelde müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiş olan modeller, ses düzeyi arttıkça ses kalitesinin korunmaya devam etmesini sağlar. Çift yönlü hoparlörler sayesinde sesin daha geniş bir alana hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üretimlerinde aramid liflerinden yararlanılmış olan hoparlörler, dayanıklı gövdeleri sayesinde yıpranma ve deforme olma gibi sorunlara karşı koruma sağlar. Tweeter desteği sunan hoparlör setlerini tercih ederek ses kalitesini ve seviyesini üst düzeyde tutabilirsiniz. Müzik türlerine bağlı olarak doğru ses kalitesini oluşturmayı başaran modern hoparlörlerle beraber aracınızda müziğin tüm notalarının tadını çıkarabilirsiniz. Frekans aralıkları ile de dikkat çeken hoparlörler, sağladıkları geniş aralık sayesinde müzik eserlerini ve radyo yayınlarını size yüksek kalite ile ulaştırmayı başarır. Hoparlörlerin Watt cinsi ile belirtilmiş olan güçleri, ürününüzün kullandığı gücü de belirtir. Böylece beklentilerinize uygun düzeyde güce sahip olan modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ses Dengesi Yaratan Bluetooth Oto Hoparlör Modelleri

Kablosuz kullanım için ideal olan Bluetooth oto hoparlör modelleri, ses dengesi elde ederek gelişmiş bir deneyime ulaşmanızı sağlar. Yüksek ses basıncına karşı da dayanıklı olan Bluetooth hoparlörler, arabanızda farklı müzik türlerini kaliteli bir biçimde dinleyerek yolculuklarınızı gerçekleştirebilmenizi sağlar. Sportif hatları ile dikkat çeken hoparlörler, arabanıza daha dinamik bir görünüm kazandırabilmenize yardımcı olur. Mika matrisli Woofer komponent kullanan hoparlörler, yüksek ses kalitesini stabilize ederek teknolojinin sunduğu olanakları zevkli şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Tam gövdeli bas desteği sunan modern ürünler, arzu ettiğiniz ses seviyesini anında oluşturabilmeniz için size yardımcı olur. Ses bütünlüğünün yanı sıra ses akışı konusunda da başarılı bir performans sergileyen oto hoparlör çeşitlerini giriş güçlerine ve nominal güçlerine bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Frekans tepkisi aralığı son derece geniş olan hoparlör modelleri aracılığıyla ses canlılığı ve doğallık elde ederek müzikleri dinleyebilirsiniz.

Vida Delikleri Bulunan Oto Hoparlörleri

Tasarımlarında vida deliklerine yer veren oto hoparlörleri sayesinde montaj işlemleri konusunda konfor edinebilirsiniz. Bir tornavida yardımıyla söküp yeniden monte edebileceğiniz vidalar, montaj işlemlerini kısa bir sürede tamamlayıp ürününüzü otomobilinizle uyumlu hale getirebilmenizi sağlar. Montaj derinliği seviyesine bağlı olarak hoparlör modelleri arasından otomobiliniz için en uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hafif olan gövdeleri sayesinde bu ürünleri son derece rahat bir biçimde taşıyarak montaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda paslanma ve solma gibi problemlere karşı da direnç gösteren gövdeleri sayesinde hoparlörleri sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Set halindeki oto hoparlör takımı modelleri, birbirlerini tamamlayan tasarımları ile dikkat çeken parçaları arabanıza taşır. Böylece otomobiliniz estetik bir iç tasarıma sahip olarak daha da şık hale gelir. Tasarımlarında koruma teli bulunan hoparlörler, ürününüzün gövdesine temas edebilecek sert ve ağır cisimlere karşı koruma yaratır. Koruma tellerinin ince aralıklara sahip olması, hoparlörünüzün sunduğu seslerin aracınızın içerisine kolayca yayılmasına yardım eder.

Enjeksiyon Kalıplı Hoparlör Sistemleri

Gövdelerine sağlamlık kazandıran enjeksiyon kalıp teknolojisinden yararlanan hoparlörler, sarsıntılara ve dış etkilere karşı korunaklı olan bir ürüne ulaşabilmeniz için size yardımcı olur. Polipropilen koni woofer özelliğine sahip olan hoparlör modelleri sayesinde montaj sırasında zaman kazanabilirsiniz. Hoparlör yuvasına kolayca sığan bu ürünler hem montaj işlemleri sırasında hem de sökme işlemlerini gerçekleştirirken size kolaylık sağlar. Farklı renklere sahip olan gövdeleri ile sportif bir stil oluşturmanıza yardım eden hoparlör sistemleri, hayalinizdeki tarzı arabanıza kazandırabilmeniz için size destek olur. Takım halindeki hoparlörleri tercih ederek arabanızın iç dekorunda arzu ettiğiniz değişikliği kolayca yaratabilirsiniz. Oval şekilde üretilmiş olan hoparlör modelleri, estetik hatları sayesinde otomobilinizin arka kısmına oldukça dikkat çekici ve zarif bir detay kazandırır. Dinamik aralık seviyelerinin fazla olmasıyla ön plana çıkan ürünler, oto hoparlör markaları tarafından, farklı müzik türlerini dinleyebilmeniz için üretilmiştir. Böylece hoparlörünüzün dinamik aralık düzeyinin genişliğinden yararlanarak ince ve kalın sesleri net olarak almaya başlayabilirsiniz. Ses detaylarını ayrıntılı şekilde kullanıcılarına ulaştıran hoparlörler, seyahatlerinizde dinlediğiniz müziklerin kalitesini arttırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Hoparlör Fiyatları

2961 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 2961 ürün
Hoparlörler Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Pandizot Pandizot, otomobillerde arka koltukların arkasındaki camın alt bölgesinde bulunan; bagaj ile kabini birbirinden ayıran parçadır. Hatchback araçlarda çoğunlukla bagaj hacminin genişletilmesi amacıyla yerinden kolayca çıkarılabilen pandizot, sedan araçlarda ise sabittir ve üzerinde araç ses sistemine ait hoparlörler bulunur. Pandizot, üretildiği malzemenin doğası gereği sedan araçlarda hoparlörden gelen ses kalitesini artırırken, yoldan ve süspansiyon sisteminden gelen sesi de kabinden uzaklaştırır. Çoğunlukla mdf, polyester, fiberglas ve karbondan üretilir. Hatchback araçlarda bagaj kapağının açılması ile yukarı doğru hareket eden pandizot, gerektiğinde dikey yükleme alanının genişletilmesi için kolayca sökülebilir. Yeni model bazı araçlarda çıkarılan pandizotu bagaj tabanına yerleştirmek için özel bir alan dahi bulunur. Sedan araçlarda ise pandizotunesas işlevi, arka camın koltuk ile arasındaki boşluğu doldurmasıdır. Otomobil üreticileri, sedan araçlarda bulunan pandizotun içine hoparlör yerleştirerek, kabinde duyulan sesin kalitesini artırmayı amaçlar. Bu yüzden pandizot, oto aksesuarları arasında yaygın olarak satılan bir üründür. Araç marka ve modeline göre özel üretilen pandizotlar üzerinde genellikle daha güçlü ve verimli hoparlörler için özel yuvalar bulunur. Farklı açılarla hoparlörlerin konumlarının ayarlanmasını sağlayan bu yuvalar sayesinde araç içinde duyulan müzik sesinin sürücülere ve yolculara en iyi şekilde iletilmesi sağlanır. Bazı ürünlerde ikiden fazla hoparlör için tasarlanmış özel yuvalar bulunur. Bu alanlar, maket bıçağı yardımıyla rahatlıkla açılabilir ve böylece istenen sayıda hoparlör, bu yuvalara yerleştirilir. Otomobillerde yer alan ses sisteminin güçlendirilmesi ve ses kalitesinin artırılması için tasarlanan özel ürünlerde ise güçlü bas seslerinin araç bağlantı noktalarında oluşturduğu ve istenmeyen cızırtılara yol açan basıncı engellemek için özel hava kanalları bulunur. Hava akışının sağlanması ile hoparlörden gelen ses, daha dengeli ve temiz bir şekilde duyulur.
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26090