Aracınızda keyifli bir sürüş gerçekleştirmek için gerekli olan ekipmanlar arasında yerini alan oto ses sistemi, yüksek kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor. İhtiyaçlarınıza göre seçeceğiniz oto ses ürünleri konforlu bir kullanım sunuyor.

Hayatınızı Kolaylaştıran Oto Ses Sistemi Ürünleri

GPS yardımıyla şehir içi ve şehir dışı en iyi yol güzergahını sizlere sunan navigasyon sistemleri, en kısa sürede gideceğiniz yere sizi ulaştırarak zamandan tasarruf yapılmasını sağlıyor. Telefon ile bağlantı kuran navigasyon sistemleri sayesinde dikkatiniz dağılmadan arama yapma, mesaj gönderme gibi işlemler mümkün oluyor.

Araç içi görüntü sistemleri ile yeni nesil teknoloji araçlarınızın içine giriyor. Aracınızın tüm özelliklerini kontrol edebiliyor ve içerisinde yer alan navigasyon ile yollara hakim oluyor. Araç içi görüntü sistemleri, sürüş deneyimlerinizi en üst seviyeye çıkarıyor. 

Şık tasarımları ile dikkat çeken oto teypler, keyifli bir şekilde müzik dinlemenizi sağlıyor. USB girişi ve bluetooth özelliğine sahip olan oto teypler, dokunmatik ekranlı modelleri ile pratik kullanım sunuyor. 

Isı değişimi ve güneş ışınlarından etkilenmeyen teyp çerçevesi modelleri, aracınızın ön konsolu ile birebir uyum sağlıyor. 

Ses çıkışını sağlayan hoparlör, bir müzik sisteminde olması gereken en önemli parçalar arasında bulunuyor. Araçlarınız dışında evde de kullanabileceğiniz hoparlörler yüksek ses kalitesi ile hayatınıza eşlik ediyor.

Müzik sistemlerinde iyileştirici olarak kullanılan amfiler, kapsamlı özellikleri ile tüm ses sistemini kontrol altına almanızı sağlıyor. Aşırı ısınmaya korunaklı olan modelleri ile amfiler, uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunuyor.

Yüksek Performanslı Oto Ses Sistemi Ürünleri

Tüm araçlarda kullanıma uygun olan araç içi kamerası, sürüş güvenliğinizi artırıyor. Yolculuk sırasında güzel maceraların veya karışacağınız bir kaza ile çekilen görüntülerin kayıt altına alınmasını sağlıyor. 

Wi-Fi özelliği ile görüntülerin kolayca telefona aktarılmasını sağlıyor. GPS, ADAS ve 3G Sensör özelliğine sahip olan modelleri ile araç içi kameralar, yolculuk esnasında hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlıyor. Şerit uyarı sistemi özelliği ile yanlış şerit değişimine karşı sizi uyarı vererek kazaların önlenmesine yardımcı oluyor. 

Transmitter cihazı, kablosuz olarak iletişimin kurulmasını ve akıllı telefonlardan gönderilen ses sinyallerinin aracın dahili hoparlörden duyulmasını sağlıyor. Transmitter cihazı sayesinde araç kullanırken telefonla konuşmaktan kaynaklanan kazaların azalmasını sağlıyor. 

Direkt olarak transmitter cihazı üzerinden verebileceğiniz komutlar ile ses kontrolleri yapabilme, çağrı cevaplama ve sonlandırma mümkün oluyor. Bu cihaz uzun ve kısa yolculuklarda telefonlarınızda bulunan müzikleri kesintisiz olarak dinlemenize olanak tanıyor.

Geniş yelpazeli ürün seçenekleri sayesinde öne çıkan oto ses sistemi, uygun fiyatları ile beğeni kazanıyor. 

Fonksiyonel Kullanımı ile Dikkat Çeken Oto Ses Sistemi Ürünleri

USB, SD kart ve AUX-İN girişi ile uyum sağlayan çevirici modüller, aracınızda bulunan müzikçaları bozmadan çalışmasını sağlıyor. 

Navigasyon, multimedya ve monitör uyumlu olan geri dönüş kamerası modelleri, geniş açılı görüş mesafesi ile aracınız park etmenizi kolaylaştırıyor. Araç geri vitese alındığında otomatik olarak açılan geri dönüş kamerası, gece görüş özelliği ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Yüksek çözünürlüklü yapıya sahip olan geri dönüş kamerası, su geçirmezlik özelliği ile tercih ediliyor. Sağlam ve dayanıklı olan kamera, kabloları ile kolayca istediğiniz yere takılıyor. 

Araç takip sistemleri sayesinde aracınızın mevcut konumuna ulaşmak çok kolay oluyor. Sms veya e-mail ile güncel konumunu sizlere ileten araç takip sistemleri, hırsızlık olaylarına karşı verimli bir kullanım da sunuyor. 

İşlevsel kullanımları ile ön plana çıkan oto ses sistemi ürünleri çok yönlü özellikleri ile vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Oto Ses Sistemi

3.889 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Mixtech
  2. Pioneer
  3. Sony
  4. Alpine
  5. Jameson
  6. Cadence
  7. Hertz
  8. Necvox
  9. FARSAN
  10. SOUNDMAGUS
  11. Everton
  12. Autoline
  13. Wolcar
  14. Goldmaster
  15. Soundmax
  16. Cayka
  17. Ava
  18. For-x
  19. Kenwood
  20. Navimex
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
Oto Ses Görüntü Sistemleri Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Pandizot Pandizot, otomobillerde arka koltukların arkasındaki camın alt bölgesinde bulunan; bagaj ile kabini birbirinden ayıran parçadır. Hatchback araçlarda çoğunlukla bagaj hacminin genişletilmesi amacıyla yerinden kolayca çıkarılabilen pandizot, sedan araçlarda ise sabittir ve üzerinde araç ses sistemine ait hoparlörler bulunur. Pandizot, üretildiği malzemenin doğası gereği sedan araçlarda hoparlörden gelen ses kalitesini artırırken, yoldan ve süspansiyon sisteminden gelen sesi de kabinden uzaklaştırır. Çoğunlukla mdf, polyester, fiberglas ve karbondan üretilir. Hatchback araçlarda bagaj kapağının açılması ile yukarı doğru hareket eden pandizot, gerektiğinde dikey yükleme alanının genişletilmesi için kolayca sökülebilir. Yeni model bazı araçlarda çıkarılan pandizotu bagaj tabanına yerleştirmek için özel bir alan dahi bulunur. Sedan araçlarda ise pandizotunesas işlevi, arka camın koltuk ile arasındaki boşluğu doldurmasıdır. Otomobil üreticileri, sedan araçlarda bulunan pandizotun içine hoparlör yerleştirerek, kabinde duyulan sesin kalitesini artırmayı amaçlar. Bu yüzden pandizot, oto aksesuarları arasında yaygın olarak satılan bir üründür. Araç marka ve modeline göre özel üretilen pandizotlar üzerinde genellikle daha güçlü ve verimli hoparlörler için özel yuvalar bulunur. Farklı açılarla hoparlörlerin konumlarının ayarlanmasını sağlayan bu yuvalar sayesinde araç içinde duyulan müzik sesinin sürücülere ve yolculara en iyi şekilde iletilmesi sağlanır. Bazı ürünlerde ikiden fazla hoparlör için tasarlanmış özel yuvalar bulunur. Bu alanlar, maket bıçağı yardımıyla rahatlıkla açılabilir ve böylece istenen sayıda hoparlör, bu yuvalara yerleştirilir. Otomobillerde yer alan ses sisteminin güçlendirilmesi ve ses kalitesinin artırılması için tasarlanan özel ürünlerde ise güçlü bas seslerinin araç bağlantı noktalarında oluşturduğu ve istenmeyen cızırtılara yol açan basıncı engellemek için özel hava kanalları bulunur. Hava akışının sağlanması ile hoparlörden gelen ses, daha dengeli ve temiz bir şekilde duyulur.
Aux Kablo Müzik çalarların hemen hepsinde ve yeni nesil araçlarda bulunan AUX girişi, çoğunlukla 3,5 mm jak girişine sahiptir. AUX girişi olarak tanımlanan bu giriş bölgesi sayesinde pek çok cihaz birbirine bağlanabilir ve dijital olarak stereo ses akışı sağlanabilir. AUX kablosu, müzikseverlerin telefon, tablet, mp3 çalar gibi cihazlarında bulunan pek çok farklı formattaki müziği tek bir kablo bağlantısı ile bağlantının gerçekleştirildiği cihazdan dinlemesine olanak tanır. Temel olarak AUX kablosu, her iki ucunda da 3,5 mm'lik erkek uca sahip olan bir kablo türüdür. Standart kulaklıklarda bulunan jak ile AUX kablosunun ucunda bulunan jakın aynı olması sebebiyle müziklerin bulunduğu hemen hemen tüm cihazlar, farklı ses sistemlerine bağlanabilir. Örnek vermek gerekirse, AUX kablosunun bir ucunun telefonun kulaklık girişine; diğer ucunun ise arabada bulunan AUX girişine takılması durumunda telefonda yer alan tüm müzik formatlarınının ve hatta online müzik servislerinde yer alan tüm şarkıların aracın müzik sisteminden dinlenmesine olanak tanır. Buna ek olarak, AUX kablosunun bir ucunun televizyonda bulunan kulaklık girişine, diğer ucunun da müzik sistemine bağlanması durumunda da televizyonda yer alan yayının sesi, müzik sisteminden duyulur. Yine aynı şekilde bilgisayar ile müzik seti de birbirine AUX kablosu ile bağlanabilir. Böylece daha dolgun ve güçlü ses elde edilmiş olur. AUX kablosu almadan önce dikkat edilmesi gereken hususların başında kablonun kalitesi gelir. Ses kalitesinin yüksek olması için altın suyuna batırılmış jakları bulunan AUX kabloları tercih edilebilir. Aynı zamanda kablo uzunluğu da ses kalitesini etkileyen bir diğer faktördür. İhtiyaç duyulandan daha uzun bir kablo alınması durumunda, kablo içinde oluşan direnç artacağından, ses kalitesinde bir miktar düşüş yaşanır. AUX kablosunu kullanırken ses kaynağı olan cihazın ses seviyesini sonuna kadar açmak yerine orta seviyelerde tutmak; bunun yerine sesin alındığı cihazın sesini açmak, ses kalitesinin artmasına yardımcı olur.
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575
Başa dön