Navigasyon Harita

Navigasyon Harita 

Modern araba modellerinde artık daha sık karşınıza çıkmakta olan navigasyon cihazları, yol ve yön bulmada tüm şoförlere yardımcı olmaktadır. Türkçe anlamı seyir olarak da bilinen navigasyonlar aslında araçlara monte edilebilen ya da araç içinde sabit olan cihazlardır. Kullanımı oldukça pratik olan bu cihazlar sayesinde yol ve yön bulmak artık çok daha kolaydır. Hız kesmeden ve ara vermeden üretimlerine devam edilen bu cihazlar tüm araba modellerine uyum sağlar. Yol kılavuzu olarak da adlandırılan bu cihazlar birbirinden farklı model ve ebatlara sahiptir. Çeşitliliği oldukça fazla olan navigasyon koruma cihazları, gideceğiniz adrese en kısa süre içerisinde hangi yoldan gidebileceğinizi size gösterir. Ulaşımı en pratik şekilde sağlamak adına tasarlanan bu cihazlar aslında kaybolmadan ve adres sormanıza gerek kalmadan seyahatinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Navigasyon sistemleri üç katmandan oluşur. Birinci katmanı donanım, ikinci katmanı yazılım ve üçüncü katmanı ise haritadır. Donanım katmanında GPS sinyalleri kullanılır. Bu sinyaller dünya üzerinde bulmak istediğiniz her konumu bulmanızda yardımcı olur. Yazılım katmanında cihazdan alınan koordinat bilgilerine yer verilir. Haritayı açabilmeniz ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için yazılım katmanı mutlaka cihazda yerini almalıdır. Harita katmanı ise farklı yolları ve yönleri, hız limitini, yasakları ve kısıtlama gibi bilgileri sizlere sunar. Tamamen üstün teknolojik şekilde tasarlanan bu cihazların normal haritadan farkı oldukça fazladır. 

Navigasyon cihazlarında sistem dijital bir şekilde işler. GPS sinyalleri kullanılarak uygu fotoğrafları ve karasal taramalar elde edilir. Buradan elde edilen dijital haritalar da cihazlara aktarılır. GPS sinyalleri illeri, ilçeleri, köyleri, mahalle ve caddeleri ve hatta kapı numaralarını dahi bulma özelliğine ve gücüne sahiptir. Bu denli güçlü bir içeriğin araçlarda yer alması oldukça büyük bir yarar sağlamaktadır. Bu cihazları kullanmak için de öncelikle temin etmek gerekir. Temin ettikten sonra cihazın montajını araçta en uygun yer olan orta kısma gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra çalıştırarak ve konum bilgisi girerek cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Navigasyon Harita Çeşitleri

Navigasyon harita çeşitlerinin yanı sıra navigasyon ekran koruyucu ürünlerin kullanımı da bu cihazların daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlar. Cihazların kırılmaması ve çizilmemesi için kullanımına yer verilen ekran koruyucular oldukça ideal fiyatlar doğrultuşunsa satışa sunulur. Aynı zamanda navigasyon haritalarla uyum içerisinde kullanılan diğer ürünler arasında ise mp4 çalar, mp5 çalar, taşınabilir takip cihazları ve oynatıcı cihazlar da yer alır. Her biri araçlarda mutlaka bulunması gereken bu cihazlar, araçların daha verimli kullanılmasına olanak sağlar. 

Navigasyon Nano Ekran Koruyucu

Navigasyon nano ekran koruyucu çeşitler arabaların modellerine göre değişiklik gösterir. Klasik modeller ve neredeyse tüm araçlar ile uyumlu olan modeller nano teknolojisi ile üretilmektedir. Cam hammaddesi kullanılarak üretilmediğinden kırılgan değillerdir. Tamamen templerlenmiş bir cam koruyucu şeklinde üretilen bu ürünler cihazlarınızı ilk günkü kadar yeni bir şekilde koruma altına alır. Hem kendisi kırılmaz hem de cihazların camlarında kırılmaları engeller. Aynı zamanda 9H sertlik özelliği sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı da cihazları koruma altına alır. Kristal şeffaflığa sahip olan bu koruyucular sayesinde cihazların ekranları da kolaylıkla görünür ve parlama meydana gelmez. Hava bırakmadan son derece pratik bir şekilde yapışkanlık özelliği gösterir. Parmak izi ya da herhangi bir leke tutmaz. Kolaylıkla temizlenme özelliğine sahiptir. Sökmek istediğiniz zamanda köşesinden minicik kaldırmanız yeterlidir. Sonrasında kırılmadan ya da ekranda herhangi bir iz ve leke bırakmadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Nano filmler cam olmadığı için güvenle kullanabilirsiniz. 

7 Inç Aux Mp4 Oynatıcı

7 inç aux mp4 oynatıcılar, navigasyon haritalarla aynı bölmede kullanıma uygundur. Bilmediğiniz yer ve yollara seyahat ederken hem kaybolma riski yaşamayacak hem de istediğiniz müziği dinleme, istediğiniz film ve videoyu izleme fırsatını da elde etmiş olacaksınız. Uzaktan kumanda desteği bulunan 7 in. Aux mp4 oynatıcılar kolayca kontrol edilebilir. Usb işlevi de taşıyan bu oynatıcılar sayesinde kendi flash belleklerinize yüklediğiniz müzikleri de keyifle dinleyebilirsiniz. Yerleşik ekran şeklinde de kullanılabilen bu oynatıcılarda ayna bağlantısı da bulunur. Hem Android hem de IOS model cihazlarla kullanıma da uygundur. Cep telefonunuzu da bağlayarak gelen aramalarınızı da kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Hem müzik çalar hem radyo ve telefon destekleyici özelliği bulunur. 

Bluetooth Araba Mp5 Çalar

Bluetooth özellik taşıyan arabalar için uygun mp5 çalar modellerinde fiziksel düğme kullanımları mevcuttur. 20 derece ile 85 derece arasında sıcaklıkta kullanılabilir olan mp5 çalarlarda tüm yabancı dillerde dinleme yapmanız mümkündür. Depolama işlevi de oldukça fazla olan bu mp5 çalar modelleri tam kablosuz özelliğe sahiptir. Önyükleme logosunu aracınızın model ve markasına göre değiştirebilirsiniz. Dahili uzaktan kumandası sayesinde her açıdan kontrol altına alabilirsiniz. Saat fonksiyonu sayesinde zamanı da yakından takip edebilirsiniz. 

Geniş Ekran Dört Işıklı Kamera

Geniş ekran dört ışıklı kamera özelliği sunan bu cihazlar ise GPS ile manuel olarak kullanılabilmektedir. Yükleme ve silme desteği bulunan, oynatma işlevi bulunan, indirme yapabileceğiniz ve 40 farklı ulusal dilde kullanabileceğiniz kamera modelleridir. Sürüşünüzü kaydetme ve haritalar ile kullanılabilme özelliği vardır. Cep telefonunuza bağlanabilir. Araç aynanıza bağlanabilir. Tek yönlü ya da çok yönlü olarak kullanılabilir. USB ve Bluetooth desteği de bulunan geniş ekran dört ışıklı kamera modelleri tarih ve saati de otomatik olarak ayarlar ve araç sürüş esnasında kolayca kontrol etmenizi sağlar. 

Taşınabilir Takip Cihazı

Kayıtlı bir şekilde kullanıma hazır olan taşınabilir takip cihazları simkart hatlarıyla kullanılmaktadır. Herhangi bir kuruluma gerek kalmadan direk aktif hale getirebilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde kullanımına devam edebilirsiniz. Tüm araç modellerini kullanırken ya da yaya haldeyken dahi kullanıma uygun bir cihazdır. Yanınızda ya da aracınızdan istediğiniz kısımda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Hafif ağırlığı sayesinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Pin kodu olması gereklidir. Kendinize ait pin kodunuzu cihazı çalıştırdıktan sonra hazır etmeniz gerekir. Talimatları verdikten sonra araç takibi için ya da GPS özelliği için kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk açtığınız zaman iki temel konut karşınıza çıkar. Öncelikle SIM kartını yerleştirmeniz ve sms beklemeniz gerekir. Sms geldikten sonra ikinci kısma geçerek Hm1 yazmalı ve aktif hale getirmelisiniz. Böylece ürün kusursuz olarak çalışmaya başlar ve artık her yere kolayca gidebilir ve takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Navigasyon Harita Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Navigasyon harita ürünleri ve bağlantılı şekilde kullanılan ürünler araç içine monte edilebilir. Monte etmek istemediğinizde ise manuel olarak herhangi bir yerde taşıyabilirsiniz. Ancak sabitlenmiş şekilde kullanmak çok daha uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. 

Navigasyon Harita Fiyatları Uygun mudur?

Navigasyon harita ürünlerinde fiyatlar her zaman idealdir. Araç modeliniz ve markanız her ne olursa olsun bütçe dostu ürünleri temin edebilirsiniz. Seyahatlerinize de daha güvenli devam edebilirsiniz. 

Navigasyon Harita Ne İşe Yarar Sağlar? 

Navigasyon harita ürünleri araçlarınızı daha güvenli sürmenizi sağlar. Adres sormadan ve kaybolma riski yaşamdan her yere en kısa yoldan gitmenize yardımcı olur. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Navigasyon Harita

59 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 59 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/266849