Farklı iş sektörlerinde çalışan işçiler için tasarlanan ayakkabı ve çizmeler, iş güvenliği yasası kriterlerine uygun olarak üretiliyor. İşçi sağlığını korumak ve olası kazalara karşı tedbirli olmak amacıyla üretilen iş kıyafetleri, ayakkabıları ve çizmeleri özel formlarla tasarlanıyor. Ünlü markalar, her iş sektörü için farklı detaylar taşıyan koruyucu iş ayakkabıları ve iş çizmeleri üretiyor. İhtiyacınız olan ayakkabı ve çizmeleri tekli ya da çoklu ürünler hâlinde alabilirsiniz. Kategori ürünleri size her ayak numarası için üretilen birçok ürün seçeneği sunuyor. İş yerinizde çalışan personeliniz için gerekli olan iş ayakkabısı ve çizmesi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı malzemeyle tasarlanan ürünler, size rahat ve güvenli çalışma olanağı sağlıyor.

Ayak Sağlığını Koruyan İş Ayakkabıları ile Güvende Olun

Ağır çalışma ortamları sunan metal sanayi, inşaat, maden ve enerji sektörü gibi alanlarda çalışan kişilerin, ayak sağlığını koruyacak özel tasarımlı iş ayakkabıları giymeleri gerekiyor. Bu amaçla üretilen ayakkabılar, ayak üzerine düşebilecek metal parçalardan, kimyasal maddelerden ve diğer risk faktörlerinden korunmayı sağlıyor. Eritici ve yakıcı maddelerin olası kötü sonuçlarına karşı, koruyucu çizme ve iş ayakkabısı giyerek kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Çelik burunlu ayakkabılar kapalı alan çalışmaları için ideal ürünler olmayı başarıyor. Aşınmaya ve suya dayanıklı, teri dışarı atan, çabuk kuruyan, polyester iç astar ile tasarlanan iş ayakkabıları genellikle çift yoğunluklu poliüretan taban teknolojisi ile üretiliyor. Kaymaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olan poliüretan taban, yumuşak yapısıyla rahat kullanım konforu sunuyor. Ayakkabıların çelik burunları çarpmalara karşı önemli ölçüde güvence sağlıyor. Çelik burun ve çelik taban detayı ile üretilen iş botları ve ayakkabıları ise nefes alabilen deri, teri emen iç astar, çift yoğunluklu poliüretan taban ve batmaya karşı dayanaklı çelik ara taban özellikleriyle tasarlanıyor. Anatomik yapılı ve yüksek kaliteli iş ayakkabılarını kullanarak ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

İş Ayakkabısı ve Çizmesi Hayati Önem Taşır

Ayak ve bacak sağlığı bedenen çalışan insanlar için daha bir önem kazanıyor. Dökümhaneler gibi ağır çalışma şartlarına sahip sektörler için üretilen ayakkabıların arasında, yüksek emniyetli modeller bulmanız mümkün. Tabanı yüksek gerilime dayanıklı, burun kısmı 1 metre yükseklikten düşebilecek 20 kg ağırlığa karşı dirençli ayakkabı ve çizmeler, pek çok riski engelleyerek size güvenli çalışma olanağı tanıyor. Lastik çizmelerden başlayıp çelik tabanlı çizmelere kadar uzanan ürün çeşitleri, olası bir iş kazasında hayatınızı ya da bir uzvunuzu kurtarmayı başarabiliyor. Ayrıca hafif ve esnek yapıları sayesinde rahat kullanım konforu da sunuyor. Hava geçirgenliğine sahip ürünler; koruyucu yastıklar, darbeye dayanıklı topuk, kendini temizleyen poliüretan taban özelliği ile öne çıkıyor. Antibakteriyel yapılı çizmelerin kaymayan ve şok emen tabanları su geçirmezlik detayı sunuyor. Balıkçılar, avcılar ve hayvan yetiştiricileri için ideal ürünler olmayı başarıyor. Yüksek koruyuculuğa sahip çizmeler, açık alan hobileri ile uğraşan kişilerin de tercihi oluyor.

İş Ayakkabıları ve Çizmelerinin Bakımı Çok Kolay

İş sektörünün özelliklerine göre üretilen ayakkabı ve çizmelerinize iyi bakar ve düzenli biçimde temizlerseniz uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünlerin burun ve taban kısımlarında yer alan metallerin paslanmasına izin vermeyerek ilk adımı atabilirsiniz. İşinizi tamamladıktan sonra ayakkabı ve çizmelerinizi temizleyip kurutmanız gerekiyor. Ayakkabılarınızın anatomik yapısını bozmadan kullanmanız oldukça önemli. Ayakkabının arkasına basılarak giyilmesi ürünün orijinal şeklini bozacağı için ömrünü de azaltıyor. Ayakkabınızda bulunan çelik korumaların ise izole edilmesi önem taşıyor.

Kategori ürünleri arasında farklı iş sektörleri için tasarlanan birçok iş ayakkabısı ve iş çizmesi modeli bulunuyor. İhtiyaçlarınızı kolayca satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

İndirimli Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri