Bahçe ve Balkon Salıncağı Fiyatları

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, bu güzel havaların tadını çıkarmak isteyenler, hemen her fırsatta kendini ya balkonlarda ya bahçelerde buluyor. Bütün kışı neredeyse hep kapalı mekânlarda geçirdikten sonra gündüz güneşin sıcaklığını ya da gecelerin tatlı serinliğini hissetmek için elbette ki bahçeler ya da en azından balkonlar imdadımıza yetişiyor. Hal böyle olunca, hem rahatlığı hem de şıklığı ile bahçe salıncakları açık havada keyif yapmak isteyenler için harika bir alternatif oluşturuyor.

Büyük ya da küçük tüm mekânlar için birbirinden farklı seçenekler sunan bahçe salıncağı boyutları arasından en doğru ölçülerle hemen her mekân için uygun çözümler bulmak mümkün oluyor.

Kullanıldığı her alana doğallığını ve sıcaklığını yansıtan ahşap, bahçe salıncaklarında da bu özelliğini en iyi şekilde yansıtarak bahçelerinize, balkonlarınıza ya da teraslarınıza stil sahibi olduğu kadar sıcak bir görünüm kazandırıyor. Ağacın doğal yapısı gereği dış mekân kullanımlarına son derece uygun olan ahşap bahçe salıncağı modelleri, uzun ömürlü kullanım olanağı sağlıyor.

Özellikle yeşillikler, çiçekler ve ağaçlar içindeki bahçelerinize tam bir uyum içinde olan ahşap bahçe salıncakları, dayanıklı gövdesi ve göz dolduran duruşu ile bahçelerinizi zenginleştirirken, sağlam yapısı ile de kalabalık sohbetlere ev sahipliği yapıyor.

Bahçe Salıncağı Nasıl Yapılır?

Her ne kadar bahçe salıncakları daha çok yazın kullanılsa da ilkbahar ve sonbahar için de güzel vakit geçirebileceğiniz bir alternatif olduğu için ağaç yapısının yalnızca sıcaktan değil, bir o kadar da nemden etkilenmemesi ve mevsimsel şartlara uyum sağlaması gerekiyor. Sıklıkla tercih edilen ahşap bahçe salıncağı malzemeleri arasında akasya ağacı, bambu ve rattan özellikle tercih ediliyor.

Akasya ağacının sağlam ve tok yapısını evlerinize taşıyan bahçe salıncakları ahşap dayanıklılığını da beraberinde getiriyor. Bu dayanıklı ağaç, mevsimsel şartlardan kolayca etkilenmiyor. Soğuğa, neme ve sıcağa dayanıklı olan akasya ağacı, aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklılık gösteriyor.

Bambu bitkisinden üretilen bahçe salıncaklarında ise hem romantizm hem de şıklık bir arada sunuluyor. Bizdeki saz benzeri bir yapıda olan bambu, hint kamışı olarak da biliniyor. Dayanıklılığı kadar esnek oluşu ile de kullanıldığı pek çok alanın yanı sıra özellikle bahçe mobilyaları üretiminde tercih ediliyor.

Doğada kendini çabucak yenilemesi ile bilinen rattan ise ince ve esnek yapısı ile genellikle örgü işçiliği ile üretiliyor. Doğal yapısı sayesinde nefes alan bir malzeme olan rattan; mantar, böcek, mite gibi yaşam alanlarımızda istemediğimiz mikroorganizmaların oluşumunu engelliyor.

Bahçe Salıncağı Fiyatları Nasıl?

Nispeten daha küçük mekânlar için son derece pratik ve zarif bir alternatif olan metal bahçe salıncakları, birbirinden sıcak ve canlı minderleriyle de yaşam alanlarınızda cozy bir atmosfer yaratmanıza olanak tanıyor.

Suya dayanıklı boyalara anti pas özelliği de eklenerek üretilen metal bahçe salıncağı minder kılıfı da çıkarılıp yıkanabildiği için uzun yılar yeniliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Bahçe salıncaklarının minderi ve kılıfı birlikte satılabildiği gibi ayrı olarak da alınabiliyor. Salıncağın diğer tüm özellikleri ile birlikte, kılıf ve minderleri de fiyatlandırmada değişiklikler görülmesine sebep oluyor.

Bahçe Salıncağı Nasıl Kurulur?

Hamak örgüsünün şıklığını ve romantikliğini birleştiren hamak bahçe salıncakları, farklı renk seçenekleri ve sağlam örgüsü ile beğeni toplarken, yalnızca bahçede değil, evde, balkonda, terasta hatta piknikte kullanılıyor.

Kurulumu son derece basit olan bu hamaklar, sağlam iplerle özel halkalara ya da ağaçlara tutturulabiliyor. İstenildiğinde ayağı ile birlikte alınabiliyor.

Birbirinden farklı tasarımlarıyla her ihtiyaca cevap verebilen bahçe salıncağı modelleri, geniş oturma yerleriyle kalabalık arkadaş ve aile toplantılarının vazgeçilmezi olurken, iki kişilik salıncaklar sizi romantizme ya da hoş bir sohbete, tek kişilik olanlar ise sakinliğe ve huzura davet ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe ve Balkon Salıncağı Fiyatları

Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1947 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001208