Güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri tasarruf yaparak hem aile bütçesine hem de doğaya katkıda bulunabilmenizi sağlar. Yaz ve kış aylarında güneşten gelen enerjiyi panelleri sayesinde depolayan doğa dostu aydınlatma ürünleri bahçenizde gereksinim duyduğunuz ışığı düşük maliyetle elde etmenizi sağlar. Hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde imal edilen güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri aynı zamanda renk ve tasarım çeşitleri de içerdiği için yaratmak istediğiniz dekorasyonu gerçeğe dönüştürmenize yardım eder. Solar özellikli aydınlatma ürünleri zemine saplanarak da kullanılabilen modeller içerir. Bu sayede şık bir dizayn yaratarak toprağa sabitlenmiş LED ışıklar elde edersiniz. Güneş görmeleri çalışmaları için yeterli aydınlatma ürünleri gündüz saatlerinde topladıkları enerjiyi gece saatlerinde aydınlatma desteği yaratmak için kullanır ve bahçenizi güzelleştirir.

Açık Alanlarda Kullanılmaya Uygun Aydınlatıcılar

Güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri arasındaki modellerden bazıları aynı zamanda balkon ve teras gibi alanlar için de uygundur. Renkli ışıklar sunabilen lambalar özel kaplamalarıyla renk zenginliği yaratmayı da başarır. Yılbaşı, doğum günü gibi özel zamanlarda ve partilerde yararlanabileceğiniz renkli aydınlatma ürünleri güneş enerjisini verimli bir şekilde dönüştürerek şık bir aydınlatma desteğine sahip olmanıza imkân sağlar. Hareket sensörlü lambaları sipariş ederek hem doğadan güç alabilir hem de gereksiz enerji tüketiminin önüne geçebilirsiniz. İnsan hareketlerini tanıyarak aydınlatma desteği sağlayan sensörlü modeller enerji kaybını minimize ederek ev sakinlerinin beğenisini kazanır. Çok sayıda LED'den oluşan tasarımlarıyla oldukça güçlü bir aydınlatma desteği oluşturan sensörlü lambalar etki alanına girdiğinizde devreye girer. Güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri ışığa duyarlı sensörleri sayesinde sadece ışık desteğine ihtiyaç duyulan zamanlarda aktif hale gelerek tasarruflu bir kullanım oluşturur.

Uzun Ömürlü Kullanım Oluşturan Aydınlatma Ürünleri

Sıcak ve soğuk hava koşulları ile beraber yağışlara karşı da son derece dayanıklı gövdelerle imal edilen güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri uzun ömürlü bir kullanım yaşatmayı başarır. Solma problemi oluşturmayan gövdeleriyle beğeni kazanan sensörlü lambalar dış etkilerden korunarak görevlerini yerine getirir. Kilitli lambaları anahtarları aracılığıyla aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda lambaları kapalı konuma getirerek gereksiz enerji tüketimini önleyebilirsiniz. Güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri menteşe ve vidalar aracılığıyla dilediğiniz bölgeye kısa sürede konumlandırabileceğiniz yapıdadır. Ürünü kullandığınız yarım küreye bağlı olarak güneş enerjisinden daha iyi verim almak adına lambanızı güneye ya da kuzeye bakacak şekilde konumlandırabilirsiniz. Garajınıza ya da havuzunuza veya bahçenizin giriş kapısına ışık desteği sağlamak için aydınlatma ürünleri satın alabilirsiniz.

Alternatif Fonksiyon Özelliklerini Etkili Şekilde Değerlendirin

Sürekli yanma fonksiyonuna sahip güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri ile çok sayıda kişiyi evinizde ağırladığınızda verimli bir kullanım yaşarsınız. Loş aydınlatma özelliğini aktif hale getirerek düşük şiddetli ışıklarla aydınlatma sağlayabilirsiniz. Bahçeniz geceleri çok karanlık olmuyorsa bu özellik akıllı bir seçim yaratabilir. Hareket sensörü fonksiyonunu aktive ettiğinizdeyse insan hareketlerini algılayan lambanız buna göre ışık desteği sağlar. Hareketi algılama alanından ayrılmanızdan sonra belirli bir zaman içerisinde ışık desteği sona erdirilir. Farklı açılara erişebilen lambalar geniş bir alanı aydınlatmayı başararak akşam saatlerinde de bahçenizde keyifli bir şekilde vakit geçirebilmenize yardımcı olur. Yüksek kaliteli ışık desteği oluşturan güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri geniş bir depolama kapasitesine sahip olan şarj pilleri sayesinde güneş enerjisini etkili bir şekilde değerlendirebilmenizi mümkün kılar. Evde olmadığınız zamanlarda sensörleri açık bırakarak hırsızlara karşı caydırıcı bir unsur oluşturabilirsiniz. Birden fazla modu bulunan güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünlerini üstlerinde yer alan tuşlardan yardım alarak kullanabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Güneş Enerjili Lamba Fiyatları ve Modelleri

.
.
Toplam 24 / 3361 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001270/34001271