Güneş Enerji

Güneş Enerjili Lamba Fiyatları Ve Modelleri

Tükenmeyen en büyük güç kaynağı olan güneş ile teknolojinin bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan bu muhteşem ürün adeta kullanıcılarını büyülüyor. Söz konusu enerji tasarrufu olunca güneş enerjili lamba kullanıcılar tarafından büyük bir talep görmektedir. Masrafsız, ömrü uzun ve elektrik faturasını hiç bir şekilde etkilemeyen bu ürün ve çeşitleri favori ürünler arasında yer almaktadır. Bir lamba düşünün ki hem akşam karanlığında aydınlatsın hem enerji harcamasın hem de şık olsun. İşte bütün bu özelliklerin daha fazlasını bünyesinde bulunduran güneş enerjili lambalar bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Elektrik enerjisi sağlamak için birçok tükenen kaynaktan enerji alımı yapılmaktadır. Bu durum enerji kaynaklarının bitmesine yol açmakta dünyanın ihtiyaç duyduğu kaynakların yok olma ihtimalini arttırmaktadır. Tükenmeyen en büyük enerji kaynağı ise güneştir. Güneş aynı zamanda en büyük enerji kaynağıdır. Teknolojideki gelişmeler ile güneş sadece ısı ve ışık kaynağı olmanın yanında birçok ürünün elektrik olmadan da çalışmasını sağlamıştır. Buna verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi lambalardır. Lambalar aydınlatma sistemlerinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Güneşten alınan enerji ile lambalarda biriken enerji elektriğe dönüşerek lambaların ışık vermesi sağlanır. 

Güneş enerjili lamba sadece bir tek modelle sınırlı kalmayıp yüzlerce model çeşitliliğine sahiptir. Öyle ki, kullanmak isteyenler ürün tercihi yaparken ürün çeşitliğinden kaynaklı kararsızlık yaşamaktadır. Modellerin bu kadar çok olmasının altında yatan ilk sebep ürünün kullanım alanı çeşitliliğidir. Lambalar aydınlatmak istenilen ortamın baş ürünüdür. Aydınlatmak istenilen ortamlar birbirinden farklı olduğu için bu durum ürün çeşitliğinde artışa sebep olmuştur. Günümüzde kamu alanlarında bile teknolojinin en güzel örneklerinden olan güneş enerjili aydınlatma sistemi kullanılır. Ürün çeşitliğindeki fazlalığın diğer bir nedeni ise ürünün üretici markasının farklı olmasıdır. Her marka kendine has güneş enerjili lamba tasarımları yapmaktadır. Bazen istenilen alan için istenilen modelde güneş enerjili lamba bulmak zor hale gelmektedir. Söz konusu aydınlatma sistemleri olunca ürünün işlevselliği ve estetik görünürlüğü önem kazanmaktadır. Güneş enerjili lamba sistemlerinde aradığı ürünü kolaylıkla bulmak isteyen alıcıların hepsi bu kategoride buluşuyor. Kategori içerisinde her alan için üretilmiş birbirinden şık güneş enerjili lambalar yer almaktadır. Siz de aradığınız o muhteşem güneş enerjili lambayı kolay şekilde bulmak istiyorsanız kategoriyi inceleyebilirsiniz. 

Güneş enerji lambaların en çok tercih edilen modelleri arasında güneş enerjili bahçe lambası yer almaktadır. Bahçe aydınlatma gece karanlığında ortamın aydınlatmasını sağladığı gibi bahçenin daha estetik bir görüntüye sahip olmasını da sağlamaktadır. Restoran, villa, konut gibi birçok alanda hem tasarruf hem de estetik bir görüntü yakalamak için güneş enerjili bahçe lambaları kullanılmaktadır. Kapasitesine göre değişkenlik gösteren bahçe lambalarının bazıları küçük ebatlarda sahipken bazıları büyük ebatlara sahiptir. Kamuya ait park ve bahçelerin aydınlatmalarının %90’nından fazla güneş enerjili bahçe lambası kullanılmaktadır. Böylelikle sadece gün ışığı kullanılarak elektrik tasarrufu sağlanmış olmaktadır. Siz de bahçelerinizde ya da işletmelerinizde elektrik harcaması yapmadan aydınlatma sağlamak istiyorsanız bu ürünleri ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 

Görsellik açısından daha hoş bir görüntü yakalamak için çoğu yerlerde Led lambalar kullanılmaktadır. Led lambalar birçok amaç için kullanılmaktadır. Led lambaları şık bir kafenin iç ve dış mekanında, mağazalarda hatta evlerde bile sıkça görülmektedir. Teknoloji ile güneş enerjisi Led lambalar ile de buluşturulmuştur. Siz de güneş enerjili Led lamba sahibi olmak istiyorsanız bu çeşidine de bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden ekonomik fiyatlarıyla Led lambalar bu kategoride siz değerli alıcılarını beklemektedir. 

Kendi içerisinde çeşidi bulunan güneş enerjili lambalar aynı zamanda her çeşidi içinde ayrı bir çeşit oluşturmaktadır. Örneğin; güneş enerjili lamba bahçe ve park gibi alanlarda kullanılan çeşitleri hayli ilgi çekmekte, hareket sensörlü, uzaktan kumandalı gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Hareket sensörlü güneş enerjili lambalarda sensör gördüğü alana canlı gelmesi durumunda lamba otomatik olarak yanmaktadır. Uzaktan kumandalı olan modellerde ise uzaktan açıp kapama gibi birçok işlem uzaktan yapılmaktadır. Böylelikle konfor alanınızdan ayrılmadan lambaların kontrolünü elinizde tutulabilirsiniz. 

Alacağınız solar güneş enerjili lamba başta olmak üzere bütün çeşitleri uygun fiyata satılarak bu kategori üzerinden alıcıyla buluşur. Fiyatlar genel anlamda oldukça makbuldür. Fiyatlar sabit olmayıp çeşitli nedenlerden dolayı değişkendir. Beğendiğiniz aynı model güneş enerjili lambanın satıcı firmasının farklı olmasından dolayı fiyatları da farklı olabilmektedir. Ya da modeline göre ayrı olabilmektedir. Örneğin; güneş enerjili şarjlı lamba ile pilli olan arasında fiyat farkı yaşanabilmektedir. Hatta öyle ki monte etme şekline göre de zaman zaman fiyatlar arasında farklılık gözükmektedir. Ama hangi modeli hangi çeşidi alıyorsanız alın emin olun ki bu kategori sayesinde ürünü en uygun fiyata alabilirsiniz. 

Gecelerinizi güneş ışığı ile aydınlatan bu harika ürün her yerde kullanılması gereken ürünlerin başındadır. Hem ekonomik, hem tasarruflu hem de şıktır. Çeşitliliği ile seçme zorluğu yaşatan fiyatıyla cep dostu olan, yararı ile dünyanın dengesini sağlayan bu muhteşem ürün sadece bir tık uzağınızdadır. Kategori içerisinden bir ya da birden fazla güneş enerjili gece lambası alarak siz de geceleri ışıklar içinde olabilirsiniz. Hiç bir ışık bu kadar kaliteli ve bu kadar ucuz olmamıştır. Elektrik faturalarında kullanılan lambaların da etkisi çok fazladır. Güneş enerjili lambalar sayesinde bu etki tamamen sıfır olmakta elektrik faturaları böylelikle daha düşük rakamlarla gelmektedir. Siz de güneş enerjili lambaların doğaya ve insana kattığı faydalardan maksimum derecede yararlanmak istiyorsanız hemen kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Duvar lambalarında da güneş enerjili sistem kullanılmaktadır. Lambanın bütün çeşitlerinde güneş enerjisinden yararlanmak mümkündür. Duvar lambası da bunlardan bir tanesidir. Duvara kolayca monte edilen güneş enerjili duvar lambası değiştirilmek istendiğinde kolayca yeri değiştirilebilmektedir. Güneş enerjili duvar lambaları kendi içinde zengin bir çeşitliği bulundurur. Çift taraflı modeli en çok tercih edilenler arasındadır. Ayrıca sağladığı ışık rengine göre de çeşitlilik artmaktadır. Sarı, gün ışığı rengi, beyaz, cam mavisi gibi birçok ışık rengi çeşidi bulunmaktadır. Bazı dekoratif lambalarda ise bu renk mavi, yeşil, kırmızı gibi daha fazla renk çeşitliğini bulundurur. Bu renk çeşitliği güneş enerjili Led lambalarda daha fazladır. Hatta Led lambalarda aynı anda birçok renk ya da renk değiştirme özellikleri de bulunmaktadır. Bunun daha konforlu ve modern olanı ise uzaktan renk değiştirme işlemini sağlayan uzaktan kumandalı güneş enerjili Led lambalardır. 

Güneş enerjili lambalar çeşitliği ile göz doldurmakta uygun fiyatı ile de yüzleri gülümsetmektedir. Ekonomik ve masrafı az olmasından dolayı güneş enerjili lambalar artık günümüzde her alanda karşımıza çıkmaktadır. Tasarım ile teknoloji bir araya getirilince ortaya birbirinden güzel güneş enerjili lambalar çıkmaktadır. Çevrenize, kendinize, bütçenize, dünyaya, yaşama ve bulunduğunuz ortama bir iyilik yapmak istiyorsanız sizde bir güneş enerjili lambaya sahip olabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla, maksimum tasarruf sağlamak için şık bir görsellik elde etmek için siz de bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. 

Güneş Enerjili Lambaların Çalışma Yöntemi

Güneş enerjili lamba çeşitleri içerisinde özel bir mekanizma yer alır. Bu mekanizma gün ışığını belirli bir süre içerisinde hapsederek bataryaların dolmasını sağlar. Dolan bataryalar lambanın çalışması için elektrik oluşturur. Elektriğin oluşması sonucu lamba yanar ve işlevselliğini böylelikle sağlamış olur. Bazı modeller de otomatik olarak karanlıkta lamba aktif hale gelmektedir. Lambayı açmak için ekstra bir şey yapmaya gerek duymadan lamba otomatik olarak açılmaktadır. Siz de güneş enerjili lambaların faydalarından yararlanmak için kategoriyi inceleyebilir birbirinden şık güneş enerjili lambalara sahip olabilirsiniz. İşlevselliği kadar görselliği ile de beğenileri toplayan güneş enerjili lambalar ile ortamda estetik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayrıca elektrik harcamadığı için fatura bedellerinin daha az olmasını sağlayarak size masraf bakımından tasarruf yaratacaktır. Sağlamış olduğu faydalar ve avantajlar göz önünde bulundurulduğunda güneş enerjili lamba fiyatları çok makul kalmaktadır. Ayrıca bu kategori de her bütçeye uygun ürün yer alması kategorinin her bütçeden talep görmesini sağlamıştır. 

Güneş Enerjili Lambaların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Kullanım alanı en geniş ürünler arasında yer alan güneş enerjili lambalar iç ve dış mekanlarda, ışığa ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır. İş yerleri, konutlar, iç mekan, bahçe, fabrika, halı saha, stadyum gibi alanlar başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Ürünü almak isteyenler güneş enerjili lamba fiyatları ve modelleri karşısında adeta şaşkınlık yaşamaktadır. Çünkü model bakımından oldukça zengin olan bu ürünün çok uygun fiyatlarla satılması alıcıları hem şaşırtmakta hem de mutlu etmektedir. Siz de şıklığı ile göz dolduran güneş enerjili lambalara çok uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız kesinlikle siz de bu kategoriyi incelemelisiniz. 

Dekor olarak da kullanılan lambalar iç dekorasyonun tamamlayıcı parçalarındandır. İç mekanda güneş enerjili dekoratif lamba iç mekanın havasını bambaşka bir boyuta taşıyarak ortama modern bir hava vermektedir. Dekor görsel olarak önemlidir fakat dekor lambalarının fazla elektrik harcaması oldukça can sıkıntısıdır. Güneş enerjili dekoratif lambalar ile artık elektrik harcamaları can sıkmaktadır. Çünkü bu lambalar da güç kaynağı elektrik değil gün ışığıdır. Gündüz gün ışığını depolayan lambaları akşam saatlerinde kullanarak ortamın aydınlatmasını sağlayabilir görsel olarak harika ve masrafsız bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Güneş Enerjili Lambalar Kaç Saat Enerji Üretir? 

Güneş enerjili lambaların çeşitleri oldukça fazladır. Her bir çeşit farklı bir kapasiteye sahiptir. Bu yüzden yaydıkları enerji süreleri de birbirinden farklıdır. Bazı modeller 12 saat enerji üretirken bazıları 4 bazıları ise 8 saat enerji üretebilmektedir. Ürünün çalışma mantığı gündüz güneş enerjisini depolayıp akşam karanlığında ışık sağlaması düşünüldüğünde genellikle günün karanlık süresi hesaplanarak enerji üretimi sağlanmıştır. 

Güneş Enerjili Lambalar Kapalı Modda Dolum Yapar mı? 

Güneş enerjili lambaların genellikle açılma ve kapanma tuşları yer alır. En merak edilen konulardan biri lambaların kapalı modda bile güneş enerjisi depolayıp depolamadığıdır. Bu durum üründen ürüne değişkenlik gösterir. Bazı modellerde kapalıyken dolum yapılabiliyorken bazı modellerinde dolum yapılamamaktadır. İlgilendiğiniz ürünün kapalı modda dolum yapıp yapmadığına ürünün soru-cevap kısmından satıcı firmayla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Güneş Enerjili Lambalar Suya Dayanıklı mıdır? 

Güneş enerjili lambaların en sık kullanıldığı yerlerin başında dış mekanlar yer almaktadır. Hava şartlarından dolayı yağmurda da işlev görebilmesi için güneş enerjilerinin birçoğu suya dayanıklı olarak üretilir. Tabii bu durum kullanım alanlarına ve üreticisine göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Kategori üzerinden almak istediğiniz ürünün suya dayanıklı olup olmadığını öğrenmek için ürün açıklama kısmını inceleyebilir ya da satıcı firmayla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güneş Enerjili Lamba Fiyatları ve Modelleri

8367 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 8367 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?