Aydınlatma

Bahçeli evler özellikle yaz akşamları bahçede vakit geçirmek için eşsiz bir fırsat oluşturur. Ailecek yenilen yemekler, hafta sonu arkadaşlarla yapılan partiler için bahçe kullanımı oldukça avantajlıdır. Günün yorgunluğunu atmak için dinlendirici ve sakinleştirici bir alan oluşturan bahçeler özellikle akşam vakitlerinin vazgeçilmezi haline gelir. Akşam saatlerinde karanlık çökmeye başladıkça bahçelerin rahat bir şekilde kullanılması için yeterli aydınlatmanın olması gerekir. Ayrıca akşam saatlerinde eve dönen kişiler için aydınlatma olması rahatlık ve güvenlik açısından olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bunun için geliştirilen bahçe aydınlatma sistemleri ön plana çıkar. Farklı özelliklere ve avantajlara sahip olan bu sistemlerin kurulumu oldukça kolaydır. Aileniz ve sevdikleriniz için kullanışlı ve konforlu bir alan oluşturmak için tercihinize bağlı olarak seçeceğiniz modeller pek çok anlamda avantaj sağlar. Aydınlatma seçenekleri bahçenizin büyüklüğüne ve modeline göre değişen özelliklere sahiptir. Aydınlatma yoğunluğunun ne kadar olmasını isterseniz o düzeyde bir sistem tercih ederek rahat edebilirsiniz. Pil, elektrik veya güneş enerjisi kullanarak aydınlatma sağlayan ürün seçenekleri arasından bahçenize uygun olanları belirleyebilirsiniz. Dekoratif bir alan oluşturmak için faydalanabileceğiniz bahçe aydınlatma fikirleri arasında oldukça etkileyici tasarımlar yer alır. Rahat ve konforlu bir alan oluştururken aynı zamanda sıcak bir ortam hazırlamak isteyenler ışık tonundan yoğunluğuna kadar değişen seçenekler arasından seçim yapabilir. Kendinizi rahat hissettiğiniz ışık yoğunluğuna sahip modeller arasından sarı veya beyaz ışık tonlarını tercih ederek istediğiniz ortama sahip olabilirsiniz. Bahçede kullandığınız dekoratif ürünlerin görüntüsünü ortaya çıkaran aydınlatma sistemi sayesinde bu eşsiz ortamda sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Ayrıca bahçenizin gece boyunca aydınlanmasını sağlayarak istenmeyen durumların meydana gelmesine engel olur. Bu yönden güvenliği sağlayan ürün seçeneklerine gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymayan solar bahçe aydınlatma sistemi güneş enerjisinin az olduğu kış aylarında bile oldukça rahat bir kullanım sağlar. Fosforlu yapısı sayesinde güneşten aldığı enerjiyi parlak bir şekilde yansıtan bu ürün seçenekleri ile karanlık gecelerinizi aydınlatabilirsiniz. Ürünü bahçenin genelinde kullanabileceğiniz gibi sadece kapı veya garaj girişlerinde de kullanabilirsiniz.

İşlevsel Bahçe Aydınlatma Modelleri

Bahçe duvarlarında veya iç kısmında kullanarak ortamı istediğiniz şekilde aydınlatabileceğiniz farklı sistemler mevcuttur. Bu sistemleri kullanırken aynı zamanda dekoratif ürünler kullanarak estetik bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel tasarımlara sahip modeller üretilir. Farklı ve özgün tasarımların kullanıldığı ürün seçenekleri arasından tarzınızı yansıtan modelleri seçebilirsiniz. Bahçenizin büyüklüğüne göre ve aydınlatmak istediğiniz alanları akşam saatlerinde kullanışlı hale getirmek için farklı seçeneklere göz atabilirsiniz. Eşsiz tasarımların yer aldığı modeller arasından ahşap görünümlü veya metal malzeme kullanılarak üretilen seçenekler sizlerin beğenisine sunulur. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir ortam oluşturarak bahçenizde huzurlu bir şekilde günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olan bahçe aydınlatma modelleri şunlardır:

 • Klasik veya modern görünümlü tasarımları ister yerde ister duvar üstlerinde veya direkler halinde tercih edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz farklı renklere sahip olan ışık seçenekleri ile bahçede farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.
 • Misafirlerinizi ağırlayacağınız şık bir ortam elde etmek için sarmal veya direkli aydınlatmalar arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri gece ve gündüzü kendiliğinden algılayabilme özelliği sayesinde açıp kapatmaya ihtiyaç duymaz. Havanın kararmasıyla otomatik olarak devreye giren bu ürünler oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
 • Havanın aydınlanmasıyla kapanan bu ürün çeşitleri yaz kış her mevsim yüksek performans gösterir.
 • Güneş enerjisinin az olduğu kış aylarında bile aynı şekilde verimle çalışmaya devam eden bu modeller sıklıkla tercih edilir.
 • Farklı çalışma sistemlerinin yanı sıra özel tasarımlarıyla da dikkat çeken modeller şekil ve tarz olarak birbirinden ayrılır.
 • Set üstü bahçe aydınlatma modelleri üçgen, kare, elips gibi geometrik şekillerde üretilir. Bunun dışında uzun ve damla şekillerde üretilen modeller de mevcuttur.
 • Zevkinize göre tercih edebileceğiniz modellerle bahçenizde estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Aydınlatma modelleri gündüz ışıkların yanmadığı saatlerde de şık bir görüntü oluşturan dekoratif ürünlerdir.
 • Duvar üzerlerine belli aralıklarla yerleştirilen bu ürün aynı zamanda kolonların üzerinde de güzel bir görünüm sunar.
 • Şık ve modern görüntüsü ile bahçenin havasını değiştiren sıralı bahçe aydınlatma modellerini istediğiniz uzunlukta satın alarak bahçenize dilediğiniz sıklıkta yerleştirebilirsiniz.
 • Aydınlatılmak istenen alanın boyutlarına göre farklı uzunluklarda üretilen modeller tavanda veya kolonlara sarılı şekillerde kullanılabilir.
 • Oldukça dekoratif bir görünüm oluşturan bu model doğum günü, nişan, kutlama gibi özel günler içinde gösterişli bir atmosfer sunar.
 • Duvar diplerine veya yol kenarına uygun olacak şekilde kullanılan kazıklı bahçe aydınlatma modelleri konfor sağlar. Gün boyu güneş ışığından aldığı enerjiyi akşam aydınlatma için kullanan bu ürün çeşitleri arasında pil kullanarak çalışan modeller de vardır.
 • Kullanışlı ve pratik olan bu ürün seçeneklerini dilediğiniz sayıda satın alarak uygun olan yerlere yerleştirebilirsiniz.
 • Farklı büyüklükte ve güçlerde aydınlatmaya sahip olan ürün çeşitleri LED ampule sahiptir. Bu ürün estetik tasarımlarıyla sıcak bir ortam oluşturarak bahçenizi aydınlatır.
 • Güneş enerjisinden faydalanarak aydınlatma yapan ürünler aynı zamanda ekonomik bir kullanım imkanı tanır. Ürün elektrik enerjisinden tasarruf yapmanızı sağlayarak doğal kaynakların kullanımını artırır.
 • Duvara sabitlenerek veya ayaklı olarak kullanılan bahçe armatürleri büyük beğeni toplar. Ağaçlara bağlı olarak kullanılan modeller farklı bir görünüm oluşturur.
 • Bahçe aydınlatma modelleri her mevsim koşullarına karşı dayanıklıdır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen seçenekler uzun süre bozulmadan kullanıma uygundur.
 • Paslanmaz özelliklere sahip olan metal kısımları yağışlı havalardan etkilenmez. Ayrıca renkli modellerde güneş veya yağmura bağlı olarak renk değişimi gözlenmez.
Bahçe Aydınlatma Sistemlerinin Sunduğu Avantajlar

Doğru aydınlatma şekilleri ile evinizin veya işyerinizin bahçesini kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için açık havada güvenilir bir alan oluşturmak için tercih edeceğiniz ürün çeşitleri avantajlar sunar. Bu avantajlardan faydalanmak için aydınlatmak istediğiniz alanın boyutları ve ihtiyaç duyulan aydınlatma şiddeti önemlidir. Bu konularda zevkinize ve tarzınıza uygun seçimler yaparak yaşam alanlarınızı konforlu bir hale getirebilirsiniz. Özellikle geniş alanlar için bahçe aydınlatma direği kullanabilirsiniz. Ürünün yüksekliği sayesinde az sayıda direk kullanarak geniş bir alanı rahatlıkla aydınlatabilirsiniz. Bahçenizin büyük olması durumunda her köşeye denk gelecek şekilde kullanabileceğiniz bu model estetik bir görüntü sunar. Yüksek olması nedeniyle ışık yukarıdan gelir ve bahçede zaman geçirirken ışık kaynağı gözünüzü yormaz. Farklı güçlerde enerjiye ihtiyaç duyarak aydınlatma şiddetinin değiştiği bu modellerde yüksek kaliteden oluşan dayanıklı ampuller kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu ampuller uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılabilir. Bahçenizi güzelleştirmek için kullanabileceğiniz dekoratif saksı ve mobilyaların eşsiz görüntüsünü karanlıkta ortaya çıkaran bu ürün seçenekleri ile istediğiniz her saat konforu yakalayabilirsiniz. Bahçe aydınlatma armatürleri bahçenizin iyi aydınlatılmasını sağlayarak kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kullanıldığı süre boyunca enerji tasarrufu yapmanıza imkan tanıyan ürün seçenekleri genel olarak güneş enerjisinden faydalanır. Temiz hava ve oksijen bakımından zengin olan bahçeler özellikle sıcak yaz akşamlarında zaman geçirmek için ideal bir yerdir. Sevdiklerinizi misafir ederken çocuklarınızın güvenle koşup oynaması için ortam hazırlayan bahçe aydınlatma lambaları huzurlu bir atmosfer oluşturur. Işıkları doğru şekilde konumlandırarak ışığın geliş açısının rahatsız etmemesini sağlayabilirsiniz. Kaliteli markaların ürettiği aydınlatma modelleri yeteri kadar ışık sağlayarak karanlık ortamda oluşabilecek göz kamaşmasının önüne geçer. Bu sayede konforlu bir hale gelen bahçe ortamları oldukça güzel vakitler geçirmeniz için cazip bir hale gelir. Soğuk akşamlarda kış bahçesinde geçirilen zamanı keyifli hale getiren aydınlatma sistemleri ile samimi ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ürünün uygun modellerini bahçe girişlerinde veya garaj girişlerinde kullanarak akşam saatlerinde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Bahçenizi güvenli ve keyifli bir hale getirmenizi sağlayan ürün seçeneklerini zevkinize göre tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Akşamın karanlık saatlerinde bahçe ortamını kullanışlı bir hale getiren modeller sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçirmeniz için güvenli bir alan oluşturur. Farklı modellerde tasarlanan LED bahçe aydınlatma ürünleri değişik renklerde ışık sağlar. Kaliteli LED ampul kullanarak üretilen bu ürünler bahçenin tamamını kolaylıkla aydınlatır. Sensör bulunduran ürün çeşitleri harekete bağlı olarak aydınlatmaya başlar. Hareketin durmasıyla kapanan bu ışıkları bahçenizin bazı noktalarında kullanabilirsiniz. Bu sayede fazladan enerji harcanmasının önüne geçerek tasarruf yapabilirsiniz. Kaliteli ve paslanmaz özelliklere sahip olan ürünlerin metal kısımları her türlü hava koşullarına uygundur. Görünümü ile dekoratif bir etki oluşturan farklı çeşitler şekil ve büyüklük olarak birbirinden ayrılır. Metal tasarımlar farklı renklerden oluşabilen özgün modellere yer verir. Ahşap görünümlü modeller zarif duruşu ile estetik bir görünüm oluşturur. Dekoratif bahçe aydınlatma ürünleri ile bahçenizi cazip bir hale getirebilirsiniz. Bahçe mobilyalarıyla uyumlu olacak tarzda tercih edeceğiniz ürünlerle bir bütün oluşturabilirsiniz. Farkınızı ortaya koyan bahçe aydınlatma tasarımları arasından sizin için verimli olabilecek modelleri seçerek memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Bahçenizde bulunan ağaçlarla birleşen aydınlatma sisteminin oluşturduğu eşsiz görüntü huzurlu bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Bahçe Aydınlatma Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinize veya işyerinize ait bahçelerin aydınlatılmasında kullanılan farklı özelliklere sahip birçok model vardır. Bu ürünlerin seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalara dikkat ederek yapacağınız seçimler uzun süre memnun kalacağınız bir kullanım imkanı tanır. Aydınlatma seçerken göz önüne almanız gereken en kritik nokta bahçenizin büyüklüğüdür. Aydınlatmanın yeterli olması için ortamın büyüklüğü oldukça önemlidir. Büyük alanlar için tercih edilebilen bahçe direkli aydınlatma modelleri kullanışlı ve konforludur. Yüksek olması nedeniyle istediğiniz alanın tamamını aydınlatarak avantaj sağlayan bu modelleri farklı sayıda kullanabilirsiniz Bahçe köşelerine yerleştirilerek her tarafın aydınlanmasına olanak sağlayan ürün çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise ürünün enerji tasarrufu yapmasıdır. Gün boyu depoladıkları güneş enerjisini karanlık başlayınca ortamı aydınlatmak için kullanan ürün çeşitleri bu konuda avantajlıdır. Beklentiyi karşılayan düzeyde bir aydınlatma yaparak her mevsim aynı performansla çalışır. Zevkinize uygun dekorasyon ürünleri kullandığınız bahçe renkli aydınlatma sistemiyle ayrı bir ortama dönüşür. Dilediğiniz renklerde tercih ederek etkileyici bir atmosfer oluşturan bu ürünler bahçenize hareketlilik katar. Bahçede bulunan yeşilliğin canlı bir hal almasına katkı sağlayan bu ürünlerin dekoratif yönünden faydalanabilirsiniz. Mavi, sarı, kırmızı, yeşil gibi renklerden oluşan bu aydınlatma çeşitlerini bahçenizin bir köşesinde tercih edebilirsiniz. Su geçirmeyen özellikleri ile güvenli bir kullanım sunan ürün seçenekleri oldukça dayanıklıdır.

Kullanım Amacına Uygun Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatma ve dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz bu ürün çeşitleri etkileyici tasarımları ile dikkat çeker. Kullanım amacına göre farklı özelliklere ve avantajlara sahip olan ürünler her türlü bahçeye uyum sağlar. Farklı güç özelliklerinde üretilen pilli bahçe aydınlatma modelleri ihtiyaç duyduğu pil sayesinde aydınlatma sağlar. Enerji tasarrufu yapan bu üründe pil kullanımı kontrollüdür. Bu sayede pil değişimine gerek olmadan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Orta büyüklükte veya küçük bahçelerde istediğiniz gibi tercih edebileceğiniz bu modeller ihtiyacınız olan aydınlatmayı sağlar. Ürünün harekete bağlı olarak yanıp sönme özelliğine sahip olan modelleri pil kullanımının kontrolünü kolaylaştırır. Hassas algılama özelliği sayesinde küçük hareketleri bile yakalayan ürün seçenekleri hızlıca yanar. Bu sayede karanlıkta eve geldiğinizde veya bahçeye çıktığınız zaman uzun süre ışığın yanmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Aynı şekilde hareket olmadığı zaman sönen modeller enerji tasarrufuna destek olur. Dekoratif amaçla kullanıldığında hem aydınlatma hem de estetik bir görüntü oluşturan bahçe aydınlatma fenerleri bulunduğunuz ortama yeni bir soluk getirir. Renkli şekillerde ve figürlerde üretilen bu seçenekler etkileyici bir görüntü oluşturur. Farklı uzunluklarda üretilen bu fener modeli dayanıklı bağlantı kablosu sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bahçede bulunan bir ağaca veya direklere sarılarak kullanılabilen bu ürünün farklı çeşitleri mevcuttur. Şık ve işlevsel olan bu bahçe aydınlatmalarının bakımı da oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Birbirinden Avantajlı Bahçe Aydınlatma Fiyatları

Beklentinizi karşılayacak şekilde kullanımınıza sunulan ürün seçenekleri her yönden avantaj sağlar. Bu konuya özel ve özgün tasarımlara sahip olan tüm ürünlerin fiyatları da dahildir. Bahçe aydınlatma fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Fiyatların belirlenmesi sırasında kalitesini her anlamda hissettiren üretici marka, ürün çeşidi ve özellikleri göz önünde bulundurulur. Avantajlı fiyatlarının yanı sıra bu ürünün çoğu modeli kullanımı sırasında güneş enerjisi kullanarak çalışmasıyla enerji tasarrufu yapar. Bu yönden de bütçenize destek olan modelleri özgürce tercih edebilirsiniz. Sınırlı bir bölgeyi aydınlatmak isterken seçeceğiniz modelle tüm bahçeyi aydınlatmak istediğinizde kullanacağınız ürün çeşidi farklılık gösterir. Duvarlara monte edilerek kullanılan çeşitler her iki anlamda da kullanıcıları memnun eder. İstenilen ışık yoğunluğuna göre üretim yaparak konforlu bir alan oluşturan ürün çeşitleri arasından tarzınızı yansıtan tasarımı kullanabilirsiniz. Dekoratif görünümleri ile gören herkesi hayran bırakan çeşitler sayesinde kullandığınız tüm ürünlerle mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca oturmak için kullandığınız alanda veya ortamdaki yol boyunca kullanabileceğiniz bahçe yer aydınlatma ürünleri ile farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bu ürünler küçük çocuğu olanlara da avantaj sağlar. Yaz akşamlarında bahçede dilediğince oynamak isteyen çocuklarınıza güvenli bir alan oluşturmak için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan özelliklere sahip ürün seçeneklerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilir, avantajlı fiyat fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Hangi Bahçe Aydınlatma Ürünü Kullanılmalıdır?

Bu ürünün seçiminde ortamın boyutları ve özellikleri dikkate alınmalıdır. Aynı zamanda kullanılan farklı ürünlerle uyumlu olması dekorasyon anlamında önemlidir. İhtiyaç duyulan aydınlatma seviyesinde göre farklı güçlerde tercih edilen bu ürünler oldukça memnun edicidir.

Bahçe Aydınlatma Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Bu ürün çeşitleri gerekli olan montaj ve konumlandırma işlemleri tamamlandıktan sonra kullanılmaya başlanır. Işık algılama özelliği sayesinde kendiliğinden yanıp sönen modeller sizin açıp kapatmanıza gerek olmadan zahmetsiz bir kullanım sağlar.

Bahçe Aydınlatma Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bu uygulama gerekli olan yerlere aydınlatma ürünlerinin doğru bir şekilde yerleştirilmesiyle yapılır. Farklı ışık şiddetine sahip olan kaliteli lambaların bahçede vakit geçirenleri rahatsız etmeyecek şekilde belirlenen noktalara yerleştirilmesi önemlidir. Bunun dışında ışığın geliş açısına yarar sağlaması açısından dikkat edilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Aydınlatma

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu
Aydınlatma
Aydınlatma
Güneş Enerji
Güneş Enerji
Aplikler
Aplikler
Masa Üstü Aydınlatma
Masa Üstü Aydınlatma
Yol Aydınlatma
Yol Aydınlatma
Fener
Fener
Setüstü Aydınlatmalar
Setüstü Aydınlatmalar
Direkler
Direkler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?