Yol Aydınlatma

Yol Aydınlatma Ürünleri

Sokaklarda kullanılan ve yol aydınlatma ürünleri olarak adlandırılan kategoride her geçen gün modern ve oldukça şık tasarımlara sahip olan lambaları görebilirsiniz. Bahçe kullanımlarında, park ve otopark aydınlatmalarında ve çok büyük alanlarda kullanımlarına ihtiyaç duyulan bu ürünler aynı zamanda evlerin bahçelerinde ve çevrelerinde de kullanılabilir. Gece boyu görüş alanını genişletmek amacıyla kullanılan ve yaydıkları ışıklar sayesinde geceleri aydınlık görünümlere olanak sunan sokak aydınlatma lambası modelleri hız kesmeden ve ara vermeden sizlere sunulmaya devam ediyor. Uygun fiyatlar kapsamında sunulan bu ürünler sayesinde evlerinizin bahçelerini son derece şık ve aydınlık bir mekan haline dönüştürebilirsiniz. Armatür modellerden lamba modellerine, büyük modellerden küçük modellere, beyaz ve klasik modellerden renkli modellere varana kadar her türlü çeşidini görerek yakından inceleyebilir ve temin edebilirsiniz. Uygulama alanlarının büyüklüğüne bağlı olarak temin edilmesi gereken miktarda da artış görülebilir. Ancak fiyatları her zaman idealdir ve kalitesinden ödün vermeden tasarlanan modellerdir. Oldukça geniş çaplı fonksiyona sahip olan modellerde kullanılan ledler ve armatürler detaylı tasarımlara da olanak sağlar. Böylece teknolojinin de kullanımıyla birlikte daha fazla aydınlık elde edilir. Hem estetik açıdan güzel bir görünüm sunması amacıyla hem de gece ve gündüz loş bir ortam ve aydınlık ortam elde edilmesi amacıyla kullanılan ürünlerdir. Güneş enerjisi ile çalışan, elektrik ile çalışan ya da çok büyük enerjili piller ile çalışan modeller de mevcuttur. Hayatın her alanında kullanımına ihtiyaç duyulan bu lambalar yalnızca sokakları aydınlatmak için kullanılmaz. Bahçelerin girişlerinde, hollerde, koridorlarda, arka bahçelerde, park alanlarında ve evlerin daha karanlık bölümünde kalan alanlara da yerleştirilebilir. Kullanım sahası da her geçen gün artmaya devam eden yol aydınlatması modelleri ile hem şıklığı ön plana çıkarabilir hem de tarzınıza en uygun renk tonlarını içeren lambaları yakabilirsiniz. 

Sokak Aydınlatma Lambası Modelleri

Sokakların aydınlık olması gece hem insanlar için hem hayvanlar için oldukça önemlidir. Geceleri yürüyüş yapmak isteyenler, koşu yapmak isteyenler ve gece aktivitelerine katılmak isteyenler için aydınlık ortamların elde edilmesi önem arz ediyor. Burada devreye giren bahçe aydınlatma ürünleri sayesinde geceler artık sandığınızdan çok daha aydınlık olmaya hazır hale geliyor. Kullanımları oldukça kolay olan ve binlerce kullanım alanıyla geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. Bahçeler kadar sokakları da verimli aydınlatmak için tercih edilen bahçe aydınlatması lambaları beyaz, sarı, kırmızı, yeşil gibi birçok ışık renk tonuna sahiptir. Küçükten büyüğe, yuvarlaktan kareye tüm ışık rengine ve şekillere sahip olan modelleri bahçelerinizin ve evinizin bulunduğu sokağın tarzına en uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Hem gece görüşünü arttırmak amacıyla hem de daha aydınlık bir ortama sahip olmak amacıyla bu lambalar tercih ediliyor. En temel ihtiyaçlardan biri olan sokak lambaları evlerinizin dış mekan olarak da güzel görünmesine olanak sunuyor. Böylece hem gece aydınlatması elde etmiş olursunuz hem de estetik açıdan evinizin çevresini daha güzel bir hale sokmuş olursunuz. Kullanımları ise tamamen otomatik olan ya da güneşten aldıkları enerjiye bağlı olan sokak lambaları direklere de bağlanabilir. Evinizin bulunduğu sokakta estetik açıdan aydınlık sunan yuvarlak, dikdörtgen, kare, altıgen, beşgen gibi çeşitli geometrik şekillerden elde edilen tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylece çok daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca, sizi ziyarete gelen herkesin yolunu da aydınlatmış olacaksınız. Çok fonksiyonlu ve ihtiyaç ürünü olmasının yanı sıra dekoratif ürünler olarak da tercih edilebilir. 

Yol Aydınlatma Armatür Modelleri

Yolların çok daha aktif bir ışıltıya sahip olması için tercih edilen yol aydınlatma armatürleri kullanım amacı ile herkesi memnun ediyor. Tüm ışık renk tonlarına sahip olan bahçe aydınlatma armatürleri de çeşitli renk ve seçenekler ile sizlere sunulmaya hızla devam ediyor. Bu ürünler kullandıkça daha fazla memnun kalacağınız ve bahçelerinizin dekorunda da zenginlik elde edeceğiniz modellerdir. Çeşitli geometrik şekiller, metal ve cam gibi detaylar kullanılarak hem dekoratif güzellik ön plana çıkarılıyor hem de ışıl ışıl bahçeler sizleri bekliyor. Armatürlerde kullanılan renkler ile iç kısımdaki ışık renkleri arasında uyum elde edebilir ya da zıt renkler tercih ederek zıt bir uyum yakalayabilirsiniz. Bahçe aydınlatma lamba modelleri arasında daha çok yuvarlak ve karpuz modeller ön plana çıkıyor. Hem ışığı kırmadan daha fazla alana yaymak amacıyla hem de elektrikten tasarruf etmek amacıyla tercih edilen modellerdir. Gece boyunca bahçelerin ışıl ışıl bir görünüme kavuşması için yuvarlak modeller en çok dikkat çeken geometrik tasarımlardan birisidir. Kullandıkça memnun kalacağınız bu tasarımlar aynı zamanda yumurta ya da geoit şekillerine de sahiptir. Üst kısmı genellikle açıktır. Açık kısımlardan ışıkların keskin görünümü dışarıya yansır. Kapalı kısımlarından ise bulutlu bir görünüm elde edilir. İki kısımda dışarıya süzülen ışıklar birleşince de ortamda hoş bir aydınlık meydana gelir. Büyük modellerin ve yuvarlak modellerin yanı sıra bahçe aydınlatma led modelleri de mevcuttur. Bu modeller daha küçük lambacıklar şeklinde görünüm sağlar. Direkler ya da duvarlar üzerine montajı yapılmaz. Bahçede dilediğiniz her yere led modelleri monte edebilirsiniz. Minik ışıldak ledlerde yeşil, kırmızı, sarı ve mavi renk tonları klasik olarak tercih edilir. Bahçe duvarlarına, direklerine, oturma alanlarına ve yerlere dahi serpiştirilmiş şekilde ya da sarmal şeklinde monte edilebilir. Uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve olumsuz hava şartlarından da etkilenmeden kullanımlarına devam edilir. 

Bahçe Aydınlatma Armatür Modelleri

Bahçelerinde hem estetik güzelliği elde etmek hem de yaz kış demeden aydınlık vererek oturma alanını genişletmek isteyenler için bahçe aydınlatma aplik modelleri de her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Aplik şeklinde tasarlanan modeller ışığın daha loş bir şekilde yayılmasına olanak sağlıyor. Böylece bahçede otururken, gece aktiviteleri yaparken oldukça keyif alabilirsiniz. Karanlık ortamı dilediğiniz boyutlarda aydınlatabilirsiniz. Tüm renk tonlarına sahip olan sıralı bahçe aydınlatma armatürleri de daha çok bahçe duvarlarının üst kısımlarında tercih ediliyor. Evinizi saran bahçe duvarlarının yüksekliğine göre en uygun olan lambaları ve armatürleri tercih edebilirsiniz. İster direkli modelleri, ister tabana yapışık mantar modelleri, isterseniz de sarmaşık şekilde kullanılan modelleri tercih ederek bahçe dekorunuzu daha zengin hale getirebilirsiniz. Ev elektriğine bağlayabileceğiniz gibi güneş enerjisinden soğurulan modelleri de kullanabilirsiniz. Gündüz güneşten aldıkları enerjiyi gece boyunca ışık olarak yansıtırlar. Böylece elektrikten tasarruf etmeye de başlayabilirsiniz. 

Güneş Enerjili Aydınlatma Ürünleri

En çok tercih edilen aydınlatma ürünleri arasında şüphesiz bahçe aydınlatma güneş enerjili modeller yer alıyor. Hem enerjiden tasarruf etmenize olanak sunan hem de son derece güzel aydınlık veren modellerdir. Bahçelere, sokaklara ve yollara takılan armatürlerde güneş enerjisi özelliği varsa gün boyu güneşten aldıkları enerjiyi depo ederler. Karanlık çökmeye başladıkça yaydığı ışık seviyesi de artar. Böylece güneşten aldıkları enerjiyi kullandıkları için ekstra bir elektrik kullanımına da gerek kalmaz. Enerji tasarrufu da elde edilmiş olur. Led şeklinde ya da lamba şeklinde fark etmeksizin kullanılan bu modeller en çok tercih edilen modellerdir ve güneşin enerjisinden de doğal olarak faydalanmanıza olanak sunar. Üstelik yaz ve kış ayrımı yapmaksızın tüm mevsimler boyunca güneş enerjili olan bahçe aydınlatma lambası modellerini kullanabilirsiniz. Önemli olan enerji akımını sağlıyor olmasıdır. Uygun fiyatlı modeller arasında yer alan bahçe aydınlatma solar ürünleri bahçenizin dilediğiniz her alanına uyum sağlar. Duvar üzerine, bahçe direklerine ve evlerin giriş kısımlarında kullanıma da uyum sağlar. Böylece her yeri ışıl ışıl görebilirsiniz. 

Led Aydınlatma Ürün Çeşitleri

Büyük lamba kullanmak istemeyenler için en alternatif bahçe aydınlatma modelleri arasında led ürünler yerini alıyor. Hem küçük lambalardan oluşan hem de tüm renkleri içerisinde rengarenk şekilde barındıran modellerdir. Kırmızıdan maviye, yeşilden sarıya, turuncudan mora, siyahtan beyaza, altın sarısından gümüşe, pembeden gül rengine varana kadar aklınıza gelebilecek tüm renk tonlarına sahip ledlerdir. Üstelik küçük boyutlarda olduğu için rahatlıkla bahçelerin her alanında kullanılabilirler. İster çeşitli renkleri bir arada olan modelleri seçerek spor bir ortam yaratabilirsiniz, isterseniz de tek renkten oluşan klasik modelleri seçerek daha şık bir ortam yaratabilirsiniz. Led armatür modellerini günlük aydınlatma amacıyla kullanabileceğiniz gibi farklı amaçlar doğrultusunda da kullanabilirsiniz. Bahçenizde şık bir yemek daveti vermek istediğinizde, nişan, söz, nikah veya doğum günü gibi mini partiler vermek istediğinizde, ya da özel kutlamalar yapmak istediğinizde de ortamın dekoruna en uygun olan lambalar led modellerdir. Bahçe aydınlatma led güneş enerjili ürünleri temin ederek enerji tasarrufuna katkı sağlayabilirsiniz. Kullanımı da montajı da oldukça kolay olan bu led lambalar sayesinde gün boyu güneşten alınan enerji gece boyu rengarenk ışıklara dönüşür. Sizler de bu ışıkları ister özel anlar için ister normal bir aydınlatma için kullanabilirsiniz. 

Aplik Aydınlatma Ürün Çeşitleri

Aplik aydınlatma ürünleri sayesinde bahçelerinizde, yollarda ve sokaklarda, değişik tarzlara sahip olan lambalara yer verebilirsiniz. Aplik ürünler binbir çeşidi bulunan modellerdir. İster kabartmalı modelleri seçerek daha aydınlık ortam elde edebilir, ister kapalı geometrik şekilleri seçerek daha loş ortamlar elde edebilirsiniz. Kullanım açısından hepsi aynı amaca hizmet etmektedir. Cam tasarımlar, dolambaçlı tasarımlar, çevresinde metal, demir, çelik ve ahşap gibi detayları bulunan tasarımlar, tabanı sıfır olan tasarımlar ya da direklere takılan tasarımlar mevcuttur. Döner başlıklı ve sabit modelleri de yakından inceleyebilirsiniz. Detaylı özellikleri ve görselleri verilen bahçe aydınlatma fiyatları da oldukça uygundur. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan oldukça kaliteli aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz. Yaymasını istediğiniz ışığın rengine de çeşitli ampuller kullanarak karar verebilirsiniz. Elektrikli modeller, güneş enerjili modeller ve otomatik modeller kullanım alanına göre değişik özellikler gösterebilir. Aynı zamanda direkli modeller kullanmak istediğinizde de oldukça uygun bahçe aydınlatma direği fiyatları mevcuttur. Aplik ve led ürünleri, lamba ve karpuz ürünleri direkler üzerine astırarak daha uzak mesafeleri de aydınlatma imkanı elde edebilirsiniz. Lambalar ve armatürler kadar bahçe aydınlatma direkleri fiyatları da bütçenizi zorlamadan bahçenizi güzelleştirmenize yardımcı olan fiyatlardır. 

Yol Aydınlatma Ürün Özellikleri Nelerdir?

Yolların çok daha geniş çaplı bir şekilde aydınlanmasına olanak sunan özelliklere sahiptir. Tüm ışık renklerinin rahatlıkla kullanılabileceği tasarımlara sahiptir. İster lamba ister led ister ampul takılarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Aplik şekilde, karpuz şekilde, yuvarlak şekilde, buzlu cam ya da şeffaf cam kullanılarak ışığı her türlü alana iletme özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kullanılan tüm armatürlerden memnun kalınır. Elektrikli kullanımda, güneş enerjili kullanımda ve otomatik kullanımda uyum sağlayan birçok çeşit mevcuttur. Üstelik yalnızca lamba ve armatür olarak değil bahçe aydınlatma projektör olarak da sunulan modeller mevcuttur. Bir yere yansıtma yapmak istediğinizde projektör olan modellerden temin edebilirsiniz. Böylece yansıtmanızı en net kaliteye sahip şekilde yapabilirsiniz. 

Yol ve Bahçe Aydınlatma Ürün Fiyatları Nelerdir? 

En çok merak edilen ve genellikle pahalı olduğu düşünülen ürünler arasında yer alıyor. Ancak tüm özelliklerine rağmen aydınlatma ürünlerinde fiyatlar oldukça uygundur. Hem kullanım ömrü uzun olan hem de ihtiyaç halinde ışıkları derhal değiştirilebilen modellerdir. Özellikle de bahçe solar aydınlatma ucuz olarak sunulan çeşitlerden birisidir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan bahçelerinizi hem güzelleştirebilir hem de ışıklı bir alan haline getirebilirsiniz. Dört mevsim boyunca hiçbir olumsuz hava koşulundan etkilenmeyen bu ürünler sayesinde dilediğiniz seviyede aydınlık elde edebilirsiniz. İster loş bir bahçeye ister apaydınlık bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Daha renkli bahçeler için led modelleri tercih ederken daha loş bahçeler için karpuz ve geometrik modelleri ya da aplik armatürleri tercih edebilirsiniz. Her açıdan her modelin kullanımı uygundur. Yağmur ve su gibi durumlara karşı da dayanıklıdır. Sonbahar ve kış aylarında kapatmak, sökmek ya da içeri almak gibi bir durumla karşı karşıya kalmadan kullanımına devam edebilirsiniz. 

Bahçe Zemin Aydınlatma Modelleri

Bahçelerde tepeden aydınlatma kadar zeminden aydınlatma da önemlidir. Zeminlerin özellikle de kaygan olduğu bölgelerde mutlaka bahçe zemin aydınlatma ürünlerine yer verilmesi gerekiyor. Güneş battığı andan itibaren yanması gereken zemin aydınlatma ürünleri çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Bahçelerde zeminlere yerleştirilen bu modellerde de elektrikli ve solar sistemli özellikler yer alıyor. Bahçede ister oturma alanlarına, ister giriş alanlarına isterseniz de kapı ayaklarına ve çimenlerin üzerine bu modelleri yerleştirebilirsiniz. Yerden aydınlık veren modeller oynar başlıklı çeşitler, yere sıfır şekilde montajlanan çeşitler ve özellikle de uzunluğu isteğe göre ayarlanabilen çeşitler mevcuttur. 

Aydınlatma Ürünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yolda, sokakta ve bahçelerde kullanılan aydınlatma ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Aydınlatma yapılacak olan alanın büyüklüğüne ve karanlık seviyesine göre watt seçimi oldukça doğru olmalıdır. Işık akışını ve mesafesini ayarlamak için doğru tasarımlar seçilmelidir. Parlaklık ve matlık durumuna özen gösterilmelidir. Loş ortamlar istediğinizde üstü kapalı ve buzlu cam tasarımlarına sahip olan modelleri seçmelisiniz. Daha aydınlık ve parlak alanlar istediğinizde ise şeffaf camdan ve parlak renklerden oluşan tasarımlara sahip modelleri seçmelisiniz. Böylece aydınlatma açısından bir sorun yaşamazsınız. Armatürlere, lambalara ya da apliklere bakıldığı zaman göz alıcı parlaklık olsa da rahatsız edici boyutlarda olmamalıdır. Bu hususlara dikkat edilerek doğru bir seçim yapılmalıdır. 

Karpuz Aydınlatma Ürünü Modelleri

Bahçelerin zeminlerinde daha çok kullanılan bahçe aydınlatma karpuzu tıpkı karpuz şeklinde bir lambadır. Hem direklere takılma özelliği olan hem de zemine monte edilme özelliği olan bir modeldir. Aydınlatma gücü oldukça fazladır. Çevresinde kullanılan cam tasarımlara bağlı olarak loş ya da daha parlak şekilde tercih yapabilirsiniz. 

  • Aydınlatma Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Alanın metrekaresine göre en uygun şekiller tercih edilerek kullanılır. 

  • Aydınlatma Ürünleri Işığı Nereden Alır?

Elektrikli olan modeller elektrik bağlantısı ile alır. Solar sistemi olan modeller güneşten alır. Otomatik olan modeller ise pil ile çalışır. Düğmeye basılarak aktif hale getirilir. 

  • Aydınlatma Ürünü Alırken Seçim Önemli midir? 

Elbette kullanılacağı alanın büyüklüğüne ve ışık mesafesine göre seçim son derece önemlidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yol Aydınlatma Ürünleri

919 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 919 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001270/34001275