Navigasyon Sistemleri

Otomobil yolculuklarını daha kısa sürede tamamlayarak zamandan ve yakıttan tasarruf etmek adına aracınızda navigasyon cihazına yer verebilirsiniz. Arabanızın ön kısmına yerleştirebileceğiniz navigasyon cihazları, az alan kaplayan tasarımları ile size kullanım avantajı sağlamayı da başarır. Estetik görünümleri ile dikkat çeken bu ürünler, hafif ve ince olan gövdeleri sayesinde beğeninizi kazanır. Bulunduğunuz konumu görerek rotanızı en doğru şekilde ayarlayabilmek için navigasyon cihazınızın menü özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Geniş ekranlı cihazlar, gündüz ve gece saatlerinde yazılarla sayıları kolayca okuyabilmeniz için idealdir. Büyük puntolarla ve kolay anlaşılır grafiklerle üretilmiş olan menüler sayesinde işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Aynı zamanda Türkçe menü desteğini de kullanıcılarına sağlayan navigasyon cihazları, sorunsuz bir deneyim yaşayarak konfor elde etmek isteyen sürücüler için elverişlidir. Kullanıcı dostu menü tasarımına sahip olan ürünler, navigasyon cihazınızın size sunduğu farklı fonksiyonları değerlendirebilmenizi kolaylaştırır. Böylece rota belirleme, yol üzerindeki çeşitli noktaları öğrenme gibi konularda rahatlık elde edebilirsiniz.

Sesli Yol Tarifi Yapan Navigasyon Cihazı Çeşitleri

Kullanıcılarını sesli olarak bilgilendiren navigasyon cihazlarından yararlanarak gideceğiniz yere güvenli ve çabuk şekilde varabilirsiniz. Konumunuzu tespit edip buna göre bilgilendirme yapan cihazlar, dönüşlere yaklaşmanızla beraber sizi önceden uyarır. Böylece dönüşlere daha düşük bir hızla gelerek kolayca rotanızı takip edebilirsiniz. Kolay anlaşılır ve yüksek sesli yönlendirme desteği sunan modern navigasyon cihazları ekran üzerinden de sizi uyarır. Böylece işitsel desteğin yanı sıra yazılı ve görsel destek de elde ederek sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Hız seviyenizi takip eden kullanışlı navigasyon cihazı çeşitleri de vardır. Bu ürünlerle birlikte sürüş kalitenizi ve seyahat güvenliğinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Hızınızın hız limitlerinin üzerinde olması durumunda sizi bilgilendiren cihazlardan yardım alarak daha emniyetli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Geniş ekranlarında yer verdikleri düğmelerle dikkat çeken cihazlar, farklı özellikleri birkaç hamlede kullanabilmeniz için size yardımcı olur. Düğmelerinin üzerinde yer alan yazılar sayesinde navigasyon cihazı özellikleri arasında bulunan kullanışlı tuşların hangi işlevleri yerine getirdiğini anlayabilmeniz kolaylaşır. Kullanıcılarına sessiz mod özelliğine sunan ürünlerle sesli uyarıyı kapatabilirsiniz.

Navigasyon Cihazı Aksesuarları ile Oluşan Kullanışlılık

Ekran koruyucu cam modellerine navigasyon cihazı ürünleri arasından ulaşarak emniyet yaratan bir aksesuarı sipariş edebilirsiniz. Navigasyon cihazı markaları tarafından geliştirilmiş olan ürünler arasında, ekran çizilmesi sorununu önlemeye yardım eden koruyucu camları bulunan modeller de yer alır. Aynı zamanda araç içi şarj aleti çeşitlerinin de yer aldığı navigasyon cihazı ürünleri ile beraber otomobilinizin içerisinde batarya dolumu işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelir. Hem navigasyon cihazları ile hem de cep telefonları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilen tutuculardan yararlanarak otomobilinizi daha işlevsel şekilde değerlendirebilirsiniz. Navigasyon cihazınızı ya da cep telefonunuzu dilediğiniz açıyla yerleştirip sabitleyebileceğiniz tutucular sayesinde bu ürünlerin sarsılmasını ve kayıp düşmesini önleyebilirsiniz. Farklı araba modellerine özel olarak geliştirilmiş navigasyon ve multimedya sistemleri ile de yolculuklarına konfor katabilirsiniz. Arabanızın modeline uygun olan ürünleri sipariş ederek kısa bir sürede kurulum işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda multimedya desteği sunan ürünlerle yolculuklarınızda müzik ve radyo dinleyebilirsiniz. Ekranlarını kullanımınıza işlevsel şekilde sunan multimedya cihazları, yolculuk boyunca çocuklarınızın film izleyebilmesi için de elverişlidir.

Araç İçi Multimedya Sistemleri ile Seyahatlerinize Renk Katın

Sesli yönlendirme özelliği ile çalışan navigasyon ve multimedya sistemlerini kullanarak konfor edinebilirsiniz. Tuşları veya ekranı kullanmanıza gerek bırakmayan sesli yönlendirme desteği, yola konsantre olarak aracınızı sürmeye devam edebilmeniz için idealdir. USB girişi bulunan modern ürünler, USB taşıyıcı belleğinizde yer alan şarkıları ve filmleri ekran üzerinden açabilmeniz konusunda size yardımcı olur. Aynı zamanda kullanıcılarına Bluetooth teknolojisini sunan navigasyon ve multimedya sistemleri de vardır. Bu teknoloji ile beraber kablosuz şekilde cep telefonunuzla cihazınız arasında bağlantı oluşturup veri paylaşımı yapabilirsiniz. TFT ekran özelliğine ve LCD ekran özelliğine sahip olan çok sayıda cihazın size sunulması sayesinde aracınızda görüntüleri net şekilde alabileceğiniz bir ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Farklı çözünürlüklere ve farklı ekran boyutlarına sahip olan modeller arasından otomobiliniz için en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Harici mikrofon desteğini kullanıcılarına sunan multimedya sistemleri, sesleri alıp iletmek konusunda size yardımcı olur. Güçlü hoparlörleri ile de dikkat çeken multimedya sistemleri, filmlerin ve müziklerin seslerini size net olarak ulaştırır. Aynı zamanda su geçirmez navigasyon cihazı modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bisiklet navigasyon cihazı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, açık havada yolunuzu kolayca bulabilmenizi sağlar.

Akıllı Özellikler Taşıyan Araç Navigasyon Multimedya Sistemleri

Mirror Link teknolojisini kullanan araç navigasyon multimedya sistemlerini kullanarak telefonunuzdaki görüntüleri cihazınızın ekranına taşıyabilirsiniz. Böylece büyük ekran desteği ile daha keyifli bir kullanım deneyime sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda parazit önleme teknolojisine de sahip olan akıllı cihazlar, radyo dinlerken sesleri kaliteli bir şekilde alabilmeniz için size yardım eder. Hafıza kartları ile beraber kullanılabilen araç içi navigasyon cihazı modellerinden ve multimedya sistemlerinden yararlanarak hafıza kartınızın içerisindeki dosyaları rahatlıkla açabilirsiniz. JPEG, PNG, GIF gibi resim formatları ile uyumlu olan multimedya sistemleri sayesinde farklı görselleri kolayca açabilirsiniz. Geri vites kamerası ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz cihazlar aracılığıyla otomobilinizin arka kısmını anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece hassas bir şekilde park yaparak zaman ve emniyet kazanabilirsiniz. Gündüz ve gece saatlerine özel olarak alternatif ekran modlarını sunan cihazlarla beraber ortamdaki ışık miktarına uygun şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculara Özel Multimedya Sistemleri

Arabanızın koltuklarına monte edebileceğiniz multimedya sistemleri ile beraber otomobilinizdeki yolcuların konforunu arttırabilirsiniz. Kısa bir sürede montajını tamamlayabileceğiniz bu ürünler, geniş ve ince ekranları ile kullanışlılık yaratır. Yol boyunca televizyon izleyebilme imkânı yaratan modern görüntüleme sistemleri, çocukların ve yetişkinlerin daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilmesine yardımcı olur. Android işletim sistemi ile çalışan ve Google Play uygulamalarını kullanabilmenizi sağlayan multimedya sistemleri sayesinde ürününüzü zevklerinize uygun şekilde kullanabilirsiniz. İndirebileceğiniz yeni uygulamalarla ve oyunlarla görüntüleme sistemini çok daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği ile çalışan multimedya sistemleri aracılığıyla parmaklarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Hassas dokunmatik ekran desteğinden yararlanarak çok kısa bir sürede ürününüzün alternatif özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Kulaklık özelliğini kullanımınıza sunan cihazlar yardımıyla diğer yolcuları rahatsız etmeden film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Gelişmiş işlemci desteğini kullanıcılarına sağlayan multimedya sistemleri, ürününüzün farklı özelliklerini son derece hızlı bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Trafikli Navigasyon Cihazı Kullanarak Konfor Kazanın

Anlık olarak trafiğin durumunu sürücülere aktaran trafikli GPS navigasyon cihazı modelleri sayesinde yolculuklarınızda avantaj elde edebilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu güzergâhları es geçerek daha az yoğunluğa sahip olan yollardan ilerleyebilirsiniz. Böylece ulaşmak istediğiniz noktaya daha kısa bir sürede ulaşıp zaman tasarrufu elde edebilirsiniz. Harita ekranını kullanıcılarına sunan navigasyon cihazları alternatif grafiklere sahiptir. 3 boyutlu harita özelliğinin yanı sıra uydu görüntüsü desteği sağlayan modellerle de navigasyon desteğinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz. Direksiyon kumandası ile uyumlu bir şekilde kullanılabilen navigasyon modellerini tercih ederek arabanıza uyum sağlayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Tuş aydınlatma özelliğini de kullanıcılarına sunan modellerin bulunmasından yararlanarak ürününüzün tuşlarını gün boyu rahatça görebilirsiniz. Araç içi navigasyon cihazı fiyatları açısından hesaplı olan modeller, internet bağlantısı kurabilme özelliğine sahip olmalarıyla size kullanışlılık kazandırır. İnternet üzerinden video izlemek ve çeşitli yayınları dinlemek için bu ürünleri aracınızda kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Navigasyon Sistemleri

104 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 36 / 104 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?