Ağaç kesme makinesi aracılığıyla bahçenizdeki ya da yaşadığınız çevredeki ağaçları kesip budayabilirsiniz. Hastalıklı ağaçların bu hastalıklarını çevreye yaymaması için ağaç kesme makinesi modellerinin sahip olduğu güçlü ve keskin dişlerden yararlanarak bu bitkileri güvenli bir şekilde kesebilirsiniz. Profesyonel kullanım için de uygun olan elektronik ürünler yakıtla çalışmaktadır. Düşük desibelli çalışma özelliğine sahip ürün modelleri çevreye daha az gürültü yaymalarının yanı sıra ürün, kullanan kişi için de daha rahat bir kesim desteği sağlar. Şehir içerisinde ve bahçelerde kullanılabilmelerinin yanı sıra ağaç kesme makinesi çeşitlerini ormanlık alanlarda yapmanız gereken kesimlerde kullanabilirsiniz. Dağ evlerinde ve orman içerisinde yer alan şömineli konaklarda ateş yakmak için gerekli odunları uygun boyutları getirmek adına bu modern makinelerin sağladığı destekten faydalanabilirsiniz.

Ergonomik Tutma Koluyla Gelen Güvenli Kullanım

Ağaç kesme makinesi çeşitlerinin mümkün olduğunca hafif malzemelerle üretilmesi daha uzun süreli bir şekilde aralıksız olarak kesim yapabilmenize yardım eder. Tutma kolu aracılığıyla güvenli bir biçimde kavrayabileceğiniz makineler sayesinde ürünü rahatlıkla kontrol altında tutabilirsiniz. İleriye ve geriye doğru gerçekleştireceğiniz hamlelerin yanı sıra açılı kesimlerde de konfor yaratan tutma kolları tırtıklı yüzeyleriyle sürtünmeyi artırarak daha sıkı bir tutuş desteği yaratır. Ağaç kesme makinesi çeşitleri uzun kesme bölümleriyle ağaç gövdelerine derinlemesine ulaşır ve güvenli bir kesim için gerekli desteği yaratır. Yüksek hızla dönen dayanıklı zincirler dengeli ve sağlıklı bir kesim yaratarak kullanıcılarına zaman kazandırır. Sert yüzeylere karşı dayanıklı çelik kaplama sayesinde körelme ve takılma gibi problemler yaşamadan ağaç kesme makinenizi kullanabilirsiniz. Frenli geri tepme koruması sayesinde sert yüzeylerin yaratabildiği ters itkiye karşı koruma yaratan bir ürüne sahip olursunuz.

Motorlu Testere Görevi Gören Makineler

Ağaç kesme makinesi modelleri motorlu testere özelliğine sahip tasarımlarıyla bahçıvanların ve orman görevlilerinin işlerini kolaylaştırır. Dal budamak için hassas kesim yapabileceğiniz gibi yaşlanmış ve hastalıklı ağaçları daha sağlıklı bir orman elde etmek için kesebilmenize de yardım eden bu makineler fonksiyonel özellikleriyle göz doldurur. Motor güçlerine göre tercih edebileceğiniz ağaç kesme makineleri yüksek kapasiteli silindir hacimleriyle verimli bir kullanım yaşatır. Farklı zincir uzunluklarına sahip modeller arasından seçiminizi yapıp çok sayıda dişe sahip bu zincirlerin yarattığı kesim gücünden faydalanabilirsiniz. Ağaç kesme makinesi seçiminizi yakıt deposu kapasitelerini baz alarak da yapabilirsiniz. Tam dolu depoyla uzun süreli bir kesim yapabilmenize olanak sağlayan makineler sayesinde işiniz bölünmez. Tek seferde kesim yapabilmenin rahatlığını yaşayarak işlerinizde zaman yönetimini daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Düşük Ağırlığa Sahip Ağaç Kesme Makineleri

Ağaç kesme makinesi çeşitleri kollarınızı daha rahat kullanabilmeniz için düşük ağırlıklarla üretilmiştir. Köşeli zincirli tasarımlarıyla dikkat çeken makineler ağaç kabuklarını ve ağaç gövdesini düz bir şekilde parçalayarak kusursuz bir kesim olanağı yaratır. Dijital devir göstergesi bulunan makineleri kullanırken ürünün motorunun hangi devirle çalıştığını gözlemleyebilirsiniz. Çalışma temponuza göre makineyi rölantiye alabilir ya da tam dönüş hızıyla maksimum performans sağlayabilirsiniz. Zincirlerin dönüş hızını belirleyebileceğiniz gibi kesim işlemini anında durdurarak güvenli bir şekilde makinenizden faydalanabilirsiniz. Ayarlama yaparak motor devrini optimum performans sağlayacak şekilde belirleyebilirsiniz. Bu sayede hem yakıt tasarrufu yapabilir hem de elektronik makinenizin kullanım süresini uzatabilirsiniz. Odun doğramanın yanı sıra dal temizleme gibi oldukça hassas kesim işlemlerini de ince bıçaklara sahip makinelerle rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Benzinli ya da elektrikli şekilde çalışan modeller arasından tercihinizi yaparak marangozluk için gerekli olan ham maddelere de erişebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ağaç Kesme Makinası

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Makineleri
Bahçe Makineleri
Zincirli Ağaç Kesme Makineleri
Zincirli Ağaç Kesme Makineleri
Zincirli Ağaç Kesmeler
Zincirli Ağaç Kesmeler
Elektrikli
Elektrikli
Benzinli
Benzinli
Akülü
Akülü
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1114 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/34000109/451867