Zincirli Ağaç Kesme Makineleri

Hem evinizin bahçesinde hem de çalıştığınız kurumun bahçıvanlık işlerinde size yardımcı olacak zincirli ağaç kesme makineleri ile hızlı ve etkili bir şekilde hasta ağaçları kesebilirsiniz. Budama işlemlerinde de başarılı bir kullanım sağlayan bu makineler keskin zincirleriyle kısa sürede ilgili ağacı ya da ilgili dalları kesebilmeniz için idealdir. Ağır olmamaları sayesinde elde taşıma kolaylığı yaratan ağaç kesme makineleri engebeli arazilerde ve bozuk zeminlere sahip alanlarda kullanıcıları için pratik bir kullanım sağlar. Kesme işlemini anında durdurabilmenize yardım eden tasarımları sayesinde ormancılar ve orman işlerinde çalışan kişiler için üst düzeyde emniyet sağlayan zincirli ağaç kesme makineleri yardımıyla güvenliğinizi ön planda tutabilirsiniz. Ses desibelini azaltan tasarımları ve motorlarının düşük ses düzeyiyle çalışmasını sağlayan teknolojileriyle de kullanıcılarını memnun eden ürünler bahçıvanlar ve çevre sakinleri için konfor yaratır.

Keskin Dişlilerle Gelen Pratiklik

Zincirli ağaç kesme makineleri sahip oldukları keskinleştirilmiş dişlilerle kuru ve ıslak ağaçları kesebilmenizi sağlar. Körelme, takılma ve kırılma gibi sorunlara karşı da dayanıklı yapılarıyla beğeni toplayan bu ürünler doğada size pratik bir destek oluşturur. Açılı kesim yapabilmek için de esnek gövdeleriyle kollarınızı özgürce kullanabilmenizi sağlayan zincirli ağaç kesme makineleri aracılığıyla devrilmek üzere olan ağaçları güvenli bir şekilde kesebilirsiniz. Hem kalın gövdelerde hem de ince dallarda başarılı bir kullanım yaşatan gelişmiş ürünler yakıt desteğiyle çalışarak uzun süre aralıksız kesim yapabilmeye olanak tanır. Hava filtresi yardımıyla motorların koruma altına alındığı modeller ısınma sorunlarının da önüne geçer. Kesim hızını artırarak motorunuzdan maksimum verim alabilirsiniz. Zorlu ağaçları daha kısa sürede kesebilmek için turbo moda geçerek makinenizden tam randımanla yararlanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Hafif Gövde Yapısı

Magnezyum krater yapısına sahip olan gövdeleriyle beğeni toplayan zincirli ağaç kesme makineleri darbelere ve uzun süreli çalışma koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda hafiflik de yaratan magnezyum krater bölümüyle makinenizi kollarınızı yormadan kullanabilirsiniz. Tutamaklarını hem çıplak elle hem de çalışma eldivenleriyle ergonomik şekilde kavrayabileceğiniz makineleri işçi tulumu yardımıyla kullanarak üzerinize sıçrayabilecek kıymıklardan da korunursunuz. Koruyucu gözlük takarak gözlerinizi çalışma esnasında güvenli şekilde koruyabilirsiniz. Farklı motor gücü kapasitesine sahip modeller başlatma desteği yaratan pratik tasarımlarıyla ürünün motorunu kolayca aktive edebilmenizi de sağlar. Yakıt haznesinin geniş şekilde tasarlandığı modeller aralıksız şekilde uzun süreler boyunca kesim işlemlerini sürdürebilmek için avantajlı bir kullanım sağlar. Zincir uzunlukları ve kalınlıkları değişiklik gösteren alternatif modelleri ürünü kullanacağınız alana göre tercih ederek sipariş edebilirsiniz.

Yüksek Tork Performansı

Güçlendirilmiş motorlarıyla yüksek tork performansı yaratan motorlu makineler hızlı dönmeleri sayesinde kısa sürede kesim yapabilmenize yardımcı olur. Elektrikli makineler ve yakıt ile çalışan makineler arasından size en uygun olanlarını inceleyip satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yağ bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirmek motorun ömrünü uzatmak için yapılması gerekenler arasında yer alır. Yağ göstergesine sahip modeller mevcut yağın ne kadarının tükendiğini ve değişim yapmanıza gerek olup olmadığını anlayabilmenizi kolaylaştırır. Seviye göstergesi de bulunan yağ depoları aracılığıyla ne kadar yağ doldurduğunuzu da kolayca görebilirsiniz. Yağlama pompasına da sahip olan modeller modern tasarımlarıyla takılma ve yavaşlama gibi performans düşürücü sorunların önüne geçer. Zincirli ağaç kesme makineleri için üretilen yağları inceleyerek bakım işlemlerinde kullanmak üzere deponuzda yer verebileceğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Tek ve çift çıkışlı egzozlara sahip modeller motorunuzun verimini sürdürmesi için gerekli desteği yaratır. Dengeli dizaynları sayesinde yön verebilmeyi de kolaylaştıran zincirli ağaç kesme makineleri güvenlikli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zincirli Ağaç Kesme Makineleri

7699 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Bahçe Makineleri
Bahçe Makineleri
Zincirli Ağaç Kesme Makineleri
Zincirli Ağaç Kesme Makineleri
Zincirli Ağaç Kesme Aksesuarları
Zincirli Ağaç Kesme Aksesuarları
Zincirli Ağaç Kesmeler
Zincirli Ağaç Kesmeler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 29 / 7699 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?