Estetik tasarımı, kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile her aracın ihtiyacı araç içi monitörler, size aracınızda yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Gelişmiş donanımı ve kullanım çeşitliliğiyle hemen her yaş kitlesine hitap eden bu monitörler, seyahatlerinizi kesinlikle çok daha keyifli bir hale getiriyor. Çıkacağınız yolculuklardaki en iyi yol arkadaşınız olacak olan araç içi monitörü, uzun seyahatlerin sıkıcılığına bir son vererek, bitmesini hiç istemeyeceğiniz yolculuklar yapmanızı sağlıyor.
Çocuklu ailelerin seyahat kabusuna da son veren araç içi monitörler, sahip olduğu oyun seçenekleri ile yolculuğunuz esnasında çocuklarınızın hiç sıkılmadan vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Arka koltukları hiç olmadığı kadar eğlenceli kılan monitörler ile hem çocuklar hem ebeveynler son derece rahat bir yolculuk geçirebiliyor. Oto aksesuar ürünleri içinde çok ayrı bir yere sahip olan bu monitörler ayrıca tercihinize göre aracınızın farklı yerlerine monte edilebiliyor. Araç içi tavan monitör, aracınızın görüş açısı en geniş noktasında tavana montelendiğinde tüm yolcular tarafından kullanılabilirken, genellikle arka koltukların başlıklarına monte edilen kafalık monitörler, kişisel kullanım imkanı sunuyor.
Türkiye’nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com, araç içi monitörü ve benzeri sistemlerin Cyclone, Alpine ve Navitech gibi önde gelen markalarının en yeni ve en özel ürünleri arasında tercih yapmanıza olanak sağlıyor.

 

Araç İçi Ekran Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar
  1. Audiomax
  2. Navigold
  3. MG Audio
  4. Autoline
  5. Newfron
  6. OPAX
  7. Skylarpu
  8. Techsmart
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/60001710
Başa dön