Araç İçi Monitörler

Araç İçi Ekran Fiyatları

Araç içi ekran modelleri, otomobilleri yolcular için daha konforlu hale getirir. Uzun yolculuklarda verimli bir şekilde vakit geçirebilmenizi sağlayan araç içi ekranlarıyla istediğiniz şeyleri izleyebilirsiniz. Çocukların yol boyunca eğlenceli bir şekilde zaman geçirip sıkılmaması için ideal olan ekranlar, koltukların arkasına ya da aracın ön konsoluna monte edilebilir. Harici bağlantılar aracılığıyla sevdiğiniz filmleri ve dizileri de ekran üzerinden seyredebilirsiniz. Kulaklık girişi yardımıyla sesleri net olarak alıp seyir kalitenizi artırabilirsiniz. Araç içi ekran fiyatları hesaplı ürün modelleriyle bütçenize uygun opsiyonlar yaratır. Kulaklıklı kullanımla beraber diğer yolcuların konforunu da koruyabilirsiniz. Ekran ayarı özelliklerini değerlendirerek araç içi aksesuarınızın parlaklık, kontrast gibi konulardaki değerlerini değiştirebilirsiniz.

Yüksek Görüntü Kalitesinde Seyir Keyfi

Yolculuklarınızdaki vaktinizi daha etkili bir şekilde değerlendirebilmeniz için ideal özelliklere sahip olan araç içi ekranlar, yayınları yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilmenize olanak tanır. Ekran çözünürlüğünün yanı sıra ekran ebatlarına bağlı olarak da arabanız için uygun bir ürün modelini sipariş edebilirsiniz. USB girişi bulunan araç içi ekran modelleri sayesinde taşıyıcı belleğinize önceden yerleştireceğiniz filmleri ve müzik dosyalarını yolculuk boyunca çalıştırarak zamanı daha dolu şekilde geçirebilirsiniz. Geniş tuşları pratik bir biçimde kullanılabilen araç içi ekranlar aynı zamanda yazı ve işaretlerle işlevlerini belirten tuşlara sahip oldukları için kullanıcı dostu özellikler taşır. Kısayol tuşları aracılığıyla açma kapatma işlemlerini ve kanal geçişlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Korunaklı ve Portatif Tasarım

Çerçeveleri aracılığıyla ekrana odaklanmayı kolaylaştıran araç içi monitörler sayesinde sinematik bir bakış açısıyla yolculuklarınızda çeşitli filmleri izleyebilirsiniz. Çerçevelerinin sağlam yapısıyla güven veren araç içi ekranlar, dış etkilere ve sarsıntılara karşı ekstra koruma oluşturur. Kolay montaj özelliğiyle koltukların arka kısmına ya da ön konsola kısa sürede yerleştirilebilen ekranlar, saniyeler içerisinde çıkarılabilir yapıda tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda özelliği bulunan ekranları tercih ederek gövde üzerindeki tuşlara ihtiyaç duymadan da ürününüzü kontrol edebilirsiniz. Araç içerisindeki farklı noktalardan sinyal gönderebilmeye imkân tanıyan kullanışlı uzaktan kumandalar, küçük ebatlarda üretildiği için kaputlarda ya koltuk arkası ceplerinde kolayca saklanabilir.

Düz ve İnce Ekran Teknolojisi

Otomobillerin içerisindeki kısıtlı alanları etkili bir şekilde kullanabilmeye imkân tanıyan araç içi ekran modelleri, ince yapıları sayesinde alandan tasarruf edebilmeniz için idealdir. LCD monitör çeşitleri güneşte parlamaya karşı dayanıklı ekranlarıyla gündüz saatlerinde de dizileri ve videoları net bir şekilde izleyebilmek için uygundur. HDMI bağlantısının yanı sıra VGA bağlantısına da olanak tanıyarak fonksiyonel bir yapı kazanan LCD monitör çeşitleri, vidalanabilir ayaklıklarıyla otomobilinizin ön konsoluna yerleştirebilmeniz için uygun bir dizayna sahiptir. Güçlü hoparlörleriyle sesi araç içerisine eşit miktarda dağıtan ekranlar, yolcuların eğlenceli bir şekilde seyahat edebilmesi için ideal teknik özelliklerle donatılmıştır. Park işlemleri sırasında kullanılabilen ekranlar sayesinde otomobilinizin arkasındaki boş alanı net olarak görebilirsiniz.

Araç İçi Ekran Fiyatları

Sürüş söz konusu olduğunda nereye gittiğinizi açıkça görebiliyor olmanız çok önemlidir. Araç içi ekranlar, hızdan yol tariflerine ve önemli dönüşlere kadar hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayarak bir anlamda yardımcı pilot görevini üstlenir. Gözlerinizi küçük bir ekran yerine yolda tutmak da önemli bilgilerin her zaman görüş alanınızda olmasını sağlayarak güvende kalmanıza yardımcı olur. Araç içi ekranların işlevselliği sayesinde gözlerinizi yoldan ayırmadan bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Böylece olası kaza durumunda daha hızlı tepki verebilirsiniz. Sahip olduğu geniş özelliklerden her sürücünün yararlanması adına araç içi ekran fiyatları bütçeleri sarsmayacak aralıklarda belirlenir.

Araç İçi Ekranların Çalışma Prensibi

Araç içi ekranlar, sürüş sırasında uzağa bakmamanızı sağlamak için aracınızla veya çevrenizle ilgili önemli verileri bir ekrana (çoğunlukla ön camda) yansıtmak için artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanır.

Nereye ve ne zaman döneceğinizi bildirmek, restoran bilgilerini sağlamak, önünüzdeki aracın yakınlığı, motorunuzun durumu, hızınız gibi daha birçok konuda sizi bilgilendirmek için çeşitli veriler yansıtır. Bu sayede artık hızınızı görmek için gösterge kümenize hızlıca bakmanıza gerek yoktur, çünkü bu bilgiler ön camınıza göz hizasında yansıtılır. Araç içi ekranlarda kullanılan teknoloji fütüristik bir yapıya sahiptir ve bir savaş uçağı veya uzay gemisinin kokpitindeymiş gibi hissetmenizi sağlar.

Çoğu ekran, lazerler her parladığında (şeffaf fosforlar) tepki veren ve daha sonra arabanız ve çevresi hakkında ön camdaki verileri gösteren bir dizi yenilikçi ve şeffaf fosfor kullanır. Önemli verileri göstermek için aynaları veya ekranları entegre eder.

En Uygun Ekranı Seçmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran Kalitesi: İki farklı ekran seçeneği bulunur. Bunlar, doğrudan ön cama yansıtan cihazlar ve bir başka ekrana yansıtan cihazlardır. Araç içi ekranın amacı, gerekli bilgileri ve verileri kolayca okunabilir hale getirmek olduğu için, etkileyici bir görüntüleme işlevine sahip olanlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kurulum: Araç içi ekranlar, aracınızın sistemine bağlanarak veya aracınızın yerleşik bilgisayarına takılarak kurulur. Sisteme bağlanan ekranların kullanımı kolaydır, ancak aracınızın dahili sistemine doğrudan bağlı olmadıkları için sadece GPS amaçlı veri toplayabilirsiniz. Öte yandan, yerleşik bilgisayardan veri alabilmeniz için yüklenen ekranların kurulması biraz daha uzun sürebilir, ancak daha fazla bilgiye erişmenizi mümkün hale getirir.

Bağlantı: Navigasyon bilgilerini kullanmak ve kullanımdayken üçüncü taraf uygulamalara erişebilmek için bluetooth özellikli akıllı telefonunuzla eşleştirebilirsiniz. Tüm araç içi ekranlarda bu işlev yoktur, bu nedenle ek navigasyon araçlarıyla eşleştirmek istiyorsanız, bluetooth bağlantı seçeneğini dâhil etmeniz gerekir.

Veriler: Araç içi ekrandan hangi bilgileri istediğiniz önemlidir. Aracınızın motoru hakkında bilgi isteyebileceğiniz gibi mevcut hızınızı ve katettiğiniz mesafeyi de öğrenmek isteyebilirsiniz. Burada yalnızca temel bilgileri gösteren bir ekran mı yoksa çok fazla bilgi yansıtan ekran mı tercih edeceğiniz büyük önem taşır.

Birçok Araç Sahibi Tarafından Tercih Edilmesini Sağlayan Özellikleri

 • Telefon çağrılarını, metinleri vb. yanıtlamak için doğal el hareketlerini kullanır.
 • Hızınız da dâhil olmak üzere bir şeyler yanlış gittiğinde uyarır.
 • Birçok üçüncü taraf uygulamasının kullanılmasına izin verir.
 • Güç, kontağı kapattığınız zaman kapanır ve aracı çalıştırdığınızda tekrar açılır.
 • Bütün araç modelleri için tam uyum gösterir.
 • Düşük voltaj ve yüksek sıcaklık için alarm çalar.
 • Otomatik karartma ve parlatma efektlerine sahiptir.
 • Ekstra özel bir uygulama gerektirmez.
 • Sesli komutlara yanıt verir ve kurulumu son derece basittir.

 • Araç İçi Ekranlar Nasıl Monte Edilir?

 • Taban standı bulunan ekranlar ön konsola vidaları aracılığıyla yerleştirilip sarsıntılardan korunarak kullanılabilir. Koltukların kafalık bölümünün arkasına montaj noktalarından geçirilerek takılabilen pratik ekranları arka koltuklarda oturan yolcular seyahat boyunca güvenli şekilde kullanabilir.
 • Araç İçi Ekranlarla Neler Yapılabilir?

 • Multimdeya dosyalarını açabilmeyi sağlayan ekranlar aracılığıyla film ve müzikleri yolculuk süresince açabilirsiniz. Televizyon izleme olanağı tanıyan ekranlar sayesinde canlı yayınları takip edebilirsiniz. Çeşitli oyunlara hafızalarında yer veren araç içi ekranlar çocukların yolculuk boyunca eğlenceli bir şekilde zamanı değerlendirebilmesini sağlar.
 • Araç İçi Ekranların Özellikleri Nasıl Kullanılır?

 • Kullanıcı dostu arayüze sahip olan araç içi ekranlar gövde tuşlarına ek olarak uzaktan kumandalarıyla da yönetilebilir. Ürününüzün menüsünden ses ve görüntü ayarlarını yapabilir, harici bağlantılarla elde edebileceğiniz dosyalar arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek dizi izleyip müzik dinleyebilirsiniz.
 • Araç içi ekranlar güvenli midir?

 • Bazı kesimler dikkatlerinin dağılabildiğini ifade eder. Ancak araç içi ekran kullanım standartlarına uygun olarak hareket ederseniz hiçbir zararını görmediğiniz gibi birçok açıdan faydasını görebilirsiniz.
 • Araç içi ekranların temel işlevi nedir?

 • Sürüş sırasında hızınıza, radyonuza veya telefonunuza bakmak için dikkatinizi aktardığınız süreyi önemli ölçüde azaltır. Gözleriniz daha çok yolda olacağından, çarpışmalara neden olma olasılığınız daha düşüktür.
 • Ekranları özelleştirme imkânı var mıdır?

 • Oturduğunuz konuma göre istediğiniz açıda kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda hangi bilgileri görmek istediğinize dair arzu ettiğiniz özelleştirmeyi yapabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Ekran Fiyatları

184 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Ses Ve Görüntü Sistemleri
Oto Ses Ve Görüntü Sistemleri
Araç İçi Monitörler
Araç İçi Monitörler
Araç İçi TV
Araç İçi TV
Kafalık Monitör
Kafalık Monitör
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 184 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/60001710