Farklı teknik özellikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılan amfi modelleri, araç içi müzik deneyiminizi iyileştiriyor. Müzik sistemlerinde yükseltici olarak kullanılan amfiler, güçlü özellikleri ile tüm ses sistemini kontrol edebilmenize yardımcı oluyor. Onlarca farklı markanın tasarlamış olduğu birbirinden kaliteli amfiler, araba kullanırken aldığınız keyfi artırmaya, uzun yolculukları keyifli anlara çevirmeye imkân tanıyor. Güç yükseltici ve ses artırıcı olarak görev yapan ürünler, bass ve tiz sesleri yükselterek daha güçlü ve kaliteli sesler elde etmenizi sağlıyor. Ses kaynağının ürettiği 1-5 volt arasındaki gücü, daha yüksek seviyelere çıkartarak, araç müzik sisteminizi iyileştiren ürünler, benzersiz teknik özellikleri ile de çeşitlilik gösteriyor.

Amfi çeşitleri ne işe yarar?

Araç içerisindeki ses sistemlerinin güçlendirilmesine yarayan amfiler, müzik dinleme keyfinizi bir üst seviyeye taşımanızı mümkün kılıyor. Şık ve estetik tasarımlarını, güçlü ve dayanıklı malzemeler ile sağlamlaştıran amfi modelleri, uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Ergonomik tasarımları ile her türlü araca kolayca uyum sağlayan ürünler, araç içi sistemlerinizin güçlenmesine ve aldığınız keyfin artmasına yardım ediyor. Bass kontrol kumandalı amfiler, yüksek bass içeren şarkıları ve ses dosyalarını dilediğiniz gibi optimize edebilmenize olanak verirken, aynı zamanda da düşük bass içeren şarkılar için sesin daha da yüksek çıkmasına ortam hazırlıyor. Aşırı ısınmaya, aşırı yüklenmeye ve kısa devrelere karşı korunaklı olarak tasarlanmış olan amfi modelleri, sorunsuz bir deneyim yaşamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda cihazın çabuk bozulmasını da engelliyor. MOSFET güç kaynağı ile tasarlanmış olan ürünler, yüksek kalitede bir akım ve güç özelliği barındırıyor. Bu sayede son derce yüksek performanslı ve verimli bir ses çıkışına imkân veriyor. Bass Booster ile güçlendirilmiş olan amfi modelleri, sesleri dilediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlıyor. 

Amfilerin En Önemli Özellikleri

  • Akım ve güç özellikleri sayesinde araç içerisindeki ses çıkış kaynağının kalitesini artırıyor. Ses kaynağının ürettiği ses gücünü iyileştirerek, yüksek sesli müzik dinlemenize yardımcı oluyor.
  • Son derece verimli ve üstün performanslı amfiler, yüksek ses kalitesi sayesinde en ince sesleri dahi sorunsuz bir şekilde duyabilmenize zemin hazırlıyor.
  • Uzaktan kumandalı olan modelleri, pratik ve kolay bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Müzik zevkinize göre optimize edebileceğiniz ürünler, yolculukları daha keyifli hale getiriyor.
  • Korumalı olarak hazırlanmış ürünler uzun ömürlü bir deneyim yaşamanıza ve ekonomik bir tercihte bulunmanıza imkân tanıyor.
  • Güçlü teknik özellikler ile hazırlanmış amfi modelleri, en iyi ses kalitesi alabilmenize olanak sağlıyor.

Birbirinden Farklı Amfi Çeşitleri

Farklı kanal sayıları ve güç seçenekleri ile tasarlanmış olan amfi çeşitleri, uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyor. Birbirinden önemli markaların tasarlamış olduğu modeller, 8 kanala kadar kanal sayısı ile her kullanıma uygun yapıda bulunuyor. 20W güç çıkışından 14000W güç çıkışına kadar farklı mekanikler ile dizayn edilmiş ürünler, araç yapınıza ve ses sisteminize göre çeşitlilik gösteriyor. Güç ve koruma için pratik LED göstergeler ile hazırlanmış modeller, pratik bir deneyim yaşamanızı sağlarken ağırlaştırılmış soğutucu bloğu içeren amfiler daha iyi ısı salınımı sunuyor. Çeşitli frekans tepkileri ve akım özellikleri ile hazırlanan ürünler, 20 hz – 20,000 hz arasında ses üretebiliyor. 90 dB'ye kadar ses olanağı sunan amfi modelleri, yüksek seste dilediğiniz şarkıyı ya da ses dosyasını çalıştırabilmenizi sağlıyor. Harmonik bozulmaları engelleyerek tüm sesleri canlı ve net bir şekilde duyabilmenize yardımcı olacak olan amfiler, renk ve tasarımları ile de benzersiz seçenekler yaratıyor. Dilediğiniz amfi modelini sepetinize ekleyerek kolayca sipariş edebilir, tek tuşla satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Amfi Fiyatları

Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 522 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050